נוער: ניצחונות תל אביבים במשחקי הצמרת

נוער לאומית
המחוז הדרומי סיפק לנו השבוע קרבות ישירים בחמישיה הראשונה, כשמכבי ת"א גברה על חולון והפועל ת"א הביסה את ראשל"צ איציק. אשקלון עם ניצחון יפה בבית על ירושלים, עופר ראשל"צ ניצחה ביבנה. בצפון גליל עם ניצחון חשוב בתחתית מול הוד"ש, עמק חפר נתנה פייט לגלבוע וכפ"ס גברה על משגב.

טורים


כתבות נוספות
היום יום הולדת
לירן שוורצוולד 21/02/1986
מוטי בן-בסט 21/02/1973
גרי פלאמר 21/02/1961
ארתור ציפלוביץ 21/02/1988
מרקו קילינגסוורת' 21/02/1982
מייקל בריסקר 21/02/1998

גביע נוער: יתרון לעמק יזרעאל בחצי
נוער לאומית
במפגש הראשון בחצי גמר גביע המדינה ניצחה עמק יזרעאל בחוץ את עירוני רעננה 73:60. הצפונים שלא היו בגמר מאז 2010 עם יתרון משמעותי לקראת הגומלין שיערך ב-10.3 בנהלל. ביום חמישי יערך המפגש הראשון בחצי הגמר השני בין מכבי טדי ת"א לאליצור עירוני נתניה.

נערות א': חילוף בצמרת
נערות לאומית
הפועל ראשל"צ התאוששה מההפסדים לרעננה בחצי גמר גביע המדינה וגברה עליה במחזור החמישי של הפלייאוף בדרך למקום הראשון. אחרי ניצחונות של חיפה על רמה"ש וכאוכב על הגלבוע חולקות כעת 4 קבוצות מאזן זהה על המקום הרביעי. המחזור השישי יתקיים מחר ובמוקד משחק על המקום בפיינל פור בין רמת השרון לוינגייט

קט-סל ב': כוננות דרבי
ספסל - נוער

פותחים סיבוב שני ליגת קטסל ב' מחוז רעננה ב' בואכה קניון שרונים, ואתר ספסל ממשיך לעקוב מקרוב אחר הארועים. אז שבוע לפני הדרבי הגדול משחק מוקש, האם צלח בשלום? מי זכה להיכנס לפינת הפירגון ומי זכה לארוחה בשווארמת כיפה אדומה. בועז נוריאלי


גביע נערות א': מחר יקבעו הפיינליסטיות
נערות לאומית

חצי גמר גביע המדינה שנערך בשיטת בית-חוץ, יצא לדרך ביום ראשון האחרון עם ה'קלאסיקו' בין רעננה וראשון לציון שסיפק את הדרמה הרגילה כשראשל"צ פיגרו ברוב הדקות אך את הרבע השלישי סיימו ביתרון ובסיום רעננה תגיע לגומלין עם 5 נקודות יתרון. בחצי הגמר השני גלבוע מעיינות ניצחה בנתניה ב-31 הפרש והיא בדרך לגמר. הגומלין, רביעי (7.2) בשעה 19:00


נערות: רעננה וראשל"צ ראש בראש
נערות לאומית
הן בליגה משלהן כשרעננה גברה על החמישית ב-66 הפרש (והורידה אותן למקום השביעי) וראשל"צ גברה על השלישית ב-46 הפרש. ומה מחכה לנו השבוע? חצי גמר גביע ומפגש כפול בין השתיים! תענוג!!
מחר יתמודדו במשחק הראשון ברעננה ויעבירו את ההכרעה למגרש בראשל"צ ברביעי. גלבוע מעיינות תתמודד נגד הסינדרלה מנתניה ותנסה להעפיל לגמר הראשון בתולדותיה.

גביע נוער: מכבי ת"א, רעננה, ויזרעאל בחצי
נוער לאומית
הצהובים גברו בדרבי על הפועל ת"א בסיום דרמטי, רעננה ניצחה בחוץ את מכבי ראשל"צ איציק. באוירה נהדר בצפון עמק יזרעאל ניצחה את גלבוע מעיינות. העולה האחרונה תיקבע ב6.2 בין ר"ג לנתניה.

היום לפני
1994 - חיים חזן איננו
2008 - 27 הפרש
1958 - חולון בהארכה
1961 - שלף בהארכה
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות