"מורשת סואץ" - טור פרידה מליעד

ליגת על נשים

במסיבת העיתונאים שהתקיימה אתמול ובשיאה הודיעה ליעד סואץ קרני על פרישה היה כל מה שאפיין את הקריירה שלה, הרבה רגש, הרבה כבוד לענף ומעט מאד האדרה של השחקנית הגדולה שהיתה. כי לפני הכל לסואץ-קרני היה חשוב לבנות פה משהו. אולי השחקנית הראשונה שמשאירה אחריה יותר מתארים והישגים - גם מורשת של ממש.
נתגעגע.

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
לירן שוורצוולד 21/02/1986
מוטי בן-בסט 21/02/1973
גרי פלאמר 21/02/1961
ארתור ציפלוביץ 21/02/1988
מרקו קילינגסוורת' 21/02/1982
מייקל בריסקר 21/02/1998

נשים: ראשל"צ שרדה, בני יהודה ירדה
ליגת על נשים
מחזור אחד לסיום הפליאוף התחתון, נקבע גורלה של בני יהודה חזרה לליגה הלאומית אחרי הפסד לראשל"צ 74:83. בפליאוף העליון רמת חן חזרה למקום הראשון עם ניצחון על חולון, אשדוד ניצחה את רמה"ש, ואמש גברה אליצור רמלה על פ"ת רוני והיא ממש קרובה לחצי הגמר. במשחק די חסר חשיבות ניצחה הרצליה בחוץ את רעננה.

נערות א': חילוף בצמרת
נערות לאומית
הפועל ראשל"צ התאוששה מההפסדים לרעננה בחצי גמר גביע המדינה וגברה עליה במחזור החמישי של הפלייאוף בדרך למקום הראשון. אחרי ניצחונות של חיפה על רמה"ש וכאוכב על הגלבוע חולקות כעת 4 קבוצות מאזן זהה על המקום הרביעי. המחזור השישי יתקיים מחר ובמוקד משחק על המקום בפיינל פור בין רמת השרון לוינגייט

ספסל: הפודקאסט
מוקדמות אליפות אירופה נשים
שלום סיונוב ואריה לבנת סיכמו את השבוע האחרון של נבחרת הנשים במוקדמות אליפות אירופה 2019. הניצחון על יוון והפסד מול בריטניה, הקהל, שי דוורון ועוד.
האזנה נעימה!

הפסד כואב, אבל כלום לא גמור
מוקדמות אליפות אירופה נשים

אמנם שי דורון החטיאה את המהלך המכריעה ולא מנעה הפסד בית כואב לבריטניה, ואמנם זה היה משחק שהיינו צריכים לקחת אם לא הרפיון ההגנתי בפתיחת הרבע האחרון. אבל 'היי' בואו נרים את הראש. בריטניה יצאה לשני משחקי חוץ וחזרה מהם עם הנקודות. למה הם כן ואנחנו לא? בנובמר ממתינים לישראל עוד שני משחקי הכרעה, ניצחונות בהם וכנראה שעלינו. זה עדיין בידיים שלנו, אפשר לקחת.


אלונה, ה-מנהלת המושלמת
מוקדמות אליפות אירופה נשים

יש תמימות דעים בין השחקניות "לא יודעות מה היינו עושים בלעדיה". אלונה חליוא מחזיקה בהגדרת תפקיד "מנהלת נבחרת" אבל בפועל היא עושה פשוט המון, מטפלת בכל צרכי השחקניות, בשיווק, בסקאוטינג, וידאו ו...באופן כללי כל מה שרק מבקשים ממנה. "אומרים שאדם מעצב את התפקיד שהוא עושה ולא התפקיד את הבן אדם", מנסה להסביר עדן ענבר למה אי אפשר להגדיר את אלונה, וממשיך רועי איזנברג "סוג של סופרוומן, בחורה אחת עושה ונותנת כ"כ הרבה, שזה מרגיש לפעמים כאילו יש 5 מנהלי נבחרת". אז מי היא אלונה חליוא?


לקראת בריטניה: יום בחיי רוני בן נון
מוקדמות אליפות אירופה נשים

רגע לפני המשחק נגד בריטניה, רוני בן נון, שחקנית נבחרת ישראל, לקחה איתה את המצלמה ותיעדה איך נראה יום בחיי שחקנית הנבחרת.

כנסו, לצפייה בוידאו


היום לפני
1994 - חיים חזן איננו
2008 - 27 הפרש
1958 - חולון בהארכה
1961 - שלף בהארכה
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות