לאומית: התעלות ברבע האחרון

לאומית נשים
גלבוע מעיינות הובילה 15 הפרש ואיבדה אותו לפני שהכריעה את אליצור ת"א במאני טיים ברבע האחרון. סיפור דומה היה בירושלים שהכניעה את רמלה שכבר חזרה מפיגור דו ספרתי לנקודה. פ"ת נקלעה לפיגור בבית אך 10-0 ברבע האחרון הוביל לניצחון קשה על כפ"ס ורק חיפה שלטה לאורך כל הדרך מול הגליל. בפלייאוף התחתון רבע אחרון טוב של תל כביר הוביל לניצחון במשחק התחתית החשוב נגד גדרה. גם בני יהודה ובאר טוביה ניצחו וישחקו על ראשות הבית ביום שישי.

טורים

כתבות נוספות

היום יום הולדת
מעוז סואץ 19/01/1978
עידו כהן 19/01/1986
אביב ארוך 19/01/1993
נועם לוי 19/01/1994

על נשים: צמוד ומפתיע
ליגת על נשים
בסיבוב שעבר היתה הפתעה גדולה עם ניצחונה של ראשל"צ ברמה"ש ושאר המשחקים ב-25 הפרש ומעלה. הפעם חולון ורעננה היו צמודות במיוחד לאשדוד והרצליה ופתח תקווה הדהימה עם ניצחון חוץ בהארכה 81:79 אצל רמת חן שספגה הפסד ליגה שני. במשחק שסיפק את ההפתעה בשבוע שעבר נרשם ההפרש הדו ספרתי היחיד, הפעם לטובת רמת השרון.

נערות א': פתיחה חד צדדית
נערות לאומית
בסיבוב שפתח את הפלייאוף העליון בנערות א', 3 משחקים מתוך 4 הסתיימו בהפרשים של מעל 30 נקודות. רק חולון הצליחה למתוח את הגלבוע לפני שנכנעה לה בהארכה. המחזור השני ייפתח כבר הערב ובמרכזו משחק בין מוליכות הטבלה שטרם הפסידו השנה רעננה וגלבוע מעיינות. עוד במחזור רמה"ש תארח את ראשל"צ ו-וינגייט תנסה לנצח את כאוכב שרק לפני 3 שבועות ניצחה אותה ב-30 הפרש.

לאומית נשים: לקראת עוד מחזור חשוב
לאומית נשים
המחזור הרביעי בשלב הפלייאוף בליגה הלאומית יפגיש למשחק צמרת מסקרן את הגלבוע מול אליצור ת"א. כפ"ס וירושלים ינסו להיצמד למובילות ולנצח את פ"ת ורמלה (בהתאמה) וחיפה מול הגליל יכריע מי תישאר במקום השמיני. בפלייאוף התחתון אחד המשחקים המכריעים על הירידה בין גדרה ותל כביר ומשחק צמרת מסקרן בין וינגייט ובני יהודה.

על נשים: לקראת מחזור ה-12
ליגת על נשים
המחזור שייצא לדרך כבר הערב (יום א') במשחק בין חולון לאשדוד, ימשיך מחר במשחק המרכזי עם רמת השרון ושאנטה בלאק שייפגשו שוב את ראשל"צ, בדרבי השרון תנסה רעננה לא להישאר מאחור ולנצח גם היא את הרצליה ופ"ת סינדרלת הגביע תצא לרמת חן ותנסה להמשיך ולנצח את קבוצות הצמרת.

שאנטיי בלאק חוזרת לרמת השרון
ליגת על נשים
שחקנית הפנים שהיתה חלק מסגל רמת השרון ב-2011 (עם קמיל ליטל), חוזרת לישראל ותסגור את סגל הזרות של רמת השרון. מאז פציעתה של קולדוול חיפשו בקבוצה שחקנית פנים שתשלים את סיירה בורדיק ובניגוד לפרסומים קודמים באתרים זרים, בלאק שפתחה את העונה באוסטרליה היא זו שתצטרף לקבוצה כבר בשבוע הקרוב.

רמת חן בדרך לגביע רביעי?
ליגת על נשים
מתוך טריו הצמרת נותרה אחת לחצי הגמר, רק רמת חן, לאחר הדחתן של אשדוד והרצליה שהפכה למועמדת המובילה לזכייה בגביע המדינה, אבל לא, זו ממש לא סנסציה. נכון חולון ופתח תקווה (משחק ענק של לירז קניג) ניצחו, אבל אלה אשדוד והרצליה שעשו הכל כדי להיות מודחות (לעומת רמה"ש היציבה), יממת רבע גמר הגביע סיכמה את כל מה שרע בהתנהלות האגודות בליגת העל וזרקה שתיים מהן מחצי הגמר. מה שממחיש זאת יפה מכל הוא סיפורה אשלי בברלי גיבורת הערב. טור מסכם.

היום לפני
1987 - חולוניה חוגגת
1988 - ראדג'ה באוסישקין
1989 - פול ביד אליהו
2001 - ירושלים בטעם טוב
2002 - הקפטן גור
1970 - לזכר בנדל
ספסלונים
חיים בסרט

נבחרת הכיסאות גלגלים באליפות אירופה
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות