המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

Roche רמת השרון
המשחק האחרון - לאומית נשים

תוצאה הפועל כאוכב 60 - Roche רמת השרון 52

לאומית מח' 9: אליצור ועוד 15
רק אליצור תל אביב הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון. לפחות עוד 12 קבוצות מתמודדות על 7 מקומות פנויים, כשממשיך להיות צמוד במרכז, 4 קבוצות עם מאזן זהה. הבקעה עם ניצחון גדול על פתח תקווה, וגליל עם ניצחון על רמת חן נצמדות חזק לצמרת. סיקור המחזור בפנים.

אחרי הארכה- רוש רמה"ש בשלב הבא
אמש התקיים משחק דחוי במסגרת הסיבוב הראשון בגביע האיגוד, אחרי דרמה, מהפכים ושלשת שיוויון גדולה עם הבאזר, רמת השרון ניצחה 72:71 בחדרה והעפילה לשלב הבא. גם אליצור ת"א בשלב הבא אחרי ניצחון על הוד השרון.

לאומית מח' 13- צמוד
חוף השרון כמעט והבטיחה לעצמה את המקום השמיני, פ"ת ממשיכה להוליך את הליגה וראשל"צ ניצחה במשחק הצמרת את אליצור ת"א בתחתית, בני יהודה חוזרת לליגה. סיקור מלא של המחזור בפנים.

א.ס. רוש רמת השרון 2009-10
עם מאמנת שחקנית חדשה על הקוים, הקבוצה ממשיכה עם אותה פילוסופיה וגישה שהביאה אותה עד הלום. היעדים לא השתנו.
עירוני אעבלין בגמר גביע האיגוד
הפסד מינימאל בנקודה הערב ברמת השרון העלה את עירוני אעבלין לגמר גביע האיגוד, בעקבות הניצחון בשבע נקודות הפרש במשחק הראשון. הקבוצה מחכה כעת ליריבה שתקבע ביום שלישי במשחק בין בני יהודה למעגן מיכאל
לאומית: ערב גורלי במחוז הצפוני
2 קבוצות מהשרון נלחמו דרך שני משחקים במקביל על כרטיס אחד לבית העליון. וממש עם הבאזר נקבע- בנות השרון משיגות את המקום הרביעי. על המקום השני היה קרב ישיר שהוכרע בהארכה. ובדרום ירושלים עם הפסד בכורה. סיקור מלא של המחזור, ולוח משחקי הסיבוב הבא.
א.ס. רוש רמת השרון
מאמנת על המגרש? שחקנית על הקווים? ברמת השרון הולכים העונה על השילוב, אחת הקבוצות המעניינות של העונה הקרובה, האם ממאבקים על הירידה יכולות להגיע כבר העונה לפלייאוף העליון?