המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

הפועל מעגן מיכאל
המשחק האחרון - לאומית נשים

תוצאה הפועל באר טוביה 43 - הפועל מעגן מיכאל 51

מעגן מיכאל התפרקה - הסיפור המלא
בהודעה לעיתונות אשר שוחררה היום נכתב כי אלופת הליגה הלאומית בעונה שעברה, והעולה החדשה לליגת העל לנשים, מתפרקת. שלושה חודשים של מאמצים, שיחות, דיונים, והתלבטויות הסתיימו בשבוע שעבר עם תום ההצבעה. רקוויאם לקבוצה שהצליחה לגרום לרבים להתאהב בה, ובקיץ אחד מחקה הכל.

מעגן מיכאל אלופה - כתבה למזכרת
את יום 10/5/2010 לא ישכחו בקיבוץ מעגן מיכאל. בתום סידרת גמר מרתקת, הניפה הקבוצה צלחת אליפות ועשתה היסטוריה. עם סגל מקומי ברובו וחיבור חזק לקהל, הכדורסל בקיבוץ לא יהיה עוד כשהיה. הכתבה הבאה מהווה מזכרת לעונת כדורסל גדולה של האלופה.

מעגן מיכאל עלתה לליגת העל!!!
דם, יזע, דמעות של שמחה והרבה שמפניה שנשפכה. הערב, במשחק השלישי והמכריע בגמר אליפות לאומית נשים, שחקניות מעגן מיכאל הראו אופי מהו, ואיך לוקחים אליפות בסטייל. מהמקום הרביעי, דרך הדחת קבוצות הצמרת ועד לצלחת האליפות, שרית ארבל וקבוצת הקומנדו ממעגן מיכאל, חוגגות אליפות היסטורית. גיבורות!

לאומית: הגנו על הכבוד, השוו ל-1:1
מול 400 קיבוצניקים נלהבים, לשחקניות מעגן היה ברור, ראשל"צ לא ייגזרו אצלנו רשתות! סיקור מלא בפנים. שולחן הגביעים וצלחת האליפות שנפרס טרם המשחק, קופל, הכל עובר לארבעים דקות אחרונות בראשון לציון. 10.5.10, 20:30, מקיף ה'.
יתרון 1:0 לראשל"צ בגמר לאומית נשים
ראשון לציון שמרה על הביתיות בניצחון גדול 83:68, הערב על מעגן מיכאל. סיקור המשחק בפנים. המשחק השני בסידרה, יום חמישי, 6.5.10, 20:00, בקיבוץ מעגן.
לאומית: הגמר שאחרי הסערה
מחר בערב, יחלפו קרוב ל- 96 שעות מאותו משחק בלתי נשכח שיציב את מעגן מיכאל מול הפועל ראשון לציון. ראשל"צ שבאותה שעה ממש שיחקו נגד אליצור ת"א, והריצו מחשבות על המשחק שמחכה להם בפ"ת, לא ידעו שיתרון הביתיות יהיה שלהן, בגמר שאף אחד לא הימר עליו קודם. פריוויו לקראת הגמר.
מחר משחק 2 בחצי גמר הלאומית
עם יתרון 1:0 מעגן מיכאל תנסה להדהים, בביתה, את פ"ת שמצידה רוצה להחזיר את הביתיות לעצמה ולהציל את העונה. ראשל"צ יוצאת לת"א בניסיון לגמור את הסדרה בסוויפ. והערב, משחקי בית א' בפלייאוף ההעפלה ללאומית, טבעון מארחת את מכבי חיפה, פריוויו נרחב למשחק, בפנים.
חצי גמר לאומית: מעדן מיכאל
אחרי שלושה משחקים צמודים, מעגן מיכאל הצליחו לגבור על פ"ת, ואין זמן טוב לעשות זאת מב"מאני-טיים". במשחק המקביל, ראשל"צ שומרות על הבית ועולות ל1:0 מול אליצור ת"א. סיקור בפנים.
מחר: סוף הסיבוב בלאומית נשים
מחר יסתיים הסיבוב הראשון בלאומית נשים, לאחריו תתפצל הליגה לבית תחתון ועליון. המחזור התחיל כבר בשבת אז גברה מעגן על אעבלין ובכך הבטיחה כי נהריה תשלים את מצבת קבוצות הפלייאוף העליון.
לאומית נשים: חילופי שילטון?
פתח תקווה ניצחה הערב את הראשונה בטבלה, במשחק מוקדם במחזור השישי. מחר ייערך יתר המחזור, כשבמוקד עמק יזרעאל – גליל עליון, במשחק נערות צפוני, והפועל ראשל"צ מארחת את באר טוביה, שבמשחק השלמה שנערך במוצ"ש גברה 76:56 על בני ברק. סיכום המשחק בין פ"ת למעגן בפנים.