המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

בני יהודה ת"א
No Picture Selected
המשחק האחרון - לאומית נשים

תוצאה הפועל עמק יזרעאל 126 - בני יהודה ת"א 33

רועי איזנברג בבני יהודה
אחרי שבעה מחזורים, עומדת אגודת בני יהודה, לה שתי קבוצות בליגה הלאומית, במאזן מדהים של 0 ניצחונות מ-14 משחקים. רגע לפני שיהיה מאוחר מדי החליטו בהנהלת המועדון לעשות שינוי במבנה הארגוני וצרפו את רועי איזנברג כמנג'ר על, על קבוצות הנשים.

לאומית מח' 11- דיי, רוצים כדורסל!
נהריה גברה על חוף השרון במשחק המרכזי של הערב. את החגיגה בין מעגן לבני יהודה קילקלו עסקנים, אך בשורה התחתונה מעגן חוזרת למקום הרביעי ובאר טוביה נושפת בעורפה. בתחתית עמק יזרעאל וגליל עם ניצחונות יקרים. סיקור מלא בפנים, ופעם אחרונה שמזכירים את אגודת בני יהודה.

בני יהודה ת"א 2009-10
קבוצה שניה עם אותו שם והרכב קצת פחות נוצץ מציונטרוניקס. האם תוכל להפתיע ולהוכיח שלא פחות בכירה מחברתה?

לא בשר תותחים
בני יהודה ת"א, לא תאפשר לציונטרוניקס להשאירה מאחור, לבד והחתימו סגל של שחקניות צעירות שעוד יכולות לדבר חזק העונה בליגה. קבוצה שלא הצליחה להתחזק ועל כן פרשה מהליגה היא מכבי חיפה שאחרי 2 עונות חוזרת אל תהומות הליגה השלישית, את מקומה תתפוס אליצור בני ברק.
בני יהודה כבר נערכת לחזרה לליגת העל
אט אט נערכות להן קבוצות הליגה הלאומית לעונה הקרובה. אחת הקבוצות הדומיננטיות בליגה צפויה להיות בני יהודה ציונטוניק שעד לעונה שעברה שיחקה בליגת העל, והעונה ויתרה על השתתפותה לטובת עונת שיקום בלאומית, כשהיעד הברור, לחזור בעונה הבאה לליגת על דרך אליפות הלאומית.
גם בני יהודה בגמר גביע האיגוד
בני יהודה ניצחה הערב את מעגן מיכאל אחרי דרמה בשלשה של בלליס 14 שניות לסיום. בני יהודה מעפילה לגמר שני ברציפות, אעבלין לראשונה בגמר משלה. יהיה אביב חם. סיקור משחקי העליה, בפנים.
אליצור נתניה זכתה בדאבל
הערב, בסיום סידרת הטוב מ-3, הצליחה לגבור בבית על בני יהודה, ולזכות באליפות. האליפות מצטרפת לגביע האיגוד שלקחה הקבוצה לפני כחודש- ובסיכומה של עונה, נתניה עולה לליגת העל כדאבליסטית לאומית 2007-8 גלריית תמונות מהמשחק (צילום: לירון מולדובן)
גמר לאומית נשים: נתניה השוותה את הסידרה
אחרי שנתיים שלא ניצחה בבית דני, הצליחה הערב נתניה לגבור על המקומיות, להשוות את הסידרה ולהעביר את ההכרעה ליום ראשון, אליה הביתה. ב-11.5, 20:30 באולם בנתניה תוכתר האלופה לעונת 2007-8 במשחק המכריע בין הקבוצות.
בני יהודה במרחק משחק אחד מאליפות הלאומית
במשחק הראשון בסידרת גמר הלאומית, בני יהודה הצליחה שוב להדהים את אליצור נתניה בביתה וניצחה אותה. משחק ענק של סיוון בלליס עם 36 נקודות. וביום שני 19:30, בית דני, בני יהודה יכולה לסגור את הסיפור ולזכות באליפות. סיקור מלא בפנים
נתניה מחזיקת גביע האיגוד!!
נתניה, זכתה הערב בפעם השניה ברציפות בגביע האיגוד, כשגברה בביתה על בני יהודה ת"א, ובכך נקמה בהן סופית וסגרה מעגל. כל הפרטים ותמונות מהחגיגות- בפנים. גלריית תמונות מהמשחק (צילום: לירון מולדובן)