המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם


הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

עירוני נהריה
No Picture Selected
המשחק האחרון - ליגת על גברים

תוצאה עירוני נהריה 72 - הפועל גלבוע/גליל 73

"המשמעות שלי היא לשנות חיים של בני נוער"
בגיל 25 בלבד, דניאל תמיר בחר לפרוש מכדורסל ולהתחיל בקריירת האימון שלו. צעד מפתיע נוסף שהגיע מכיוונו היה המעבר לארה"ב שם ילמד באוניברסיטה ויצטרף לצוות של STEP IT UP. מאיר פרייליכמן דיבר עם תמיר על השנה האחרונה, ההחלטה לפרוש ואיך הצבא השפיע על הכיוון שלו בחיים.

על: שגרה בתחתית, סנסציה בצמרת
עירוני נהריה ניצחה עם הבאזר את מכבי תל אביב 85:86. הפועל חולון הפסידה להפועל תל אביב 85:90. ירושלים פירקה את קריית גת 97:65 ונס ציונה ממשיכה להסתבך עם הפסד 67:77 להפועל ת"א.

על: צוללים בתחתית הליגה
נס ציונה הסתבכה בתחתית הליגה לאחר תבוסה להרצליה 79:103, וניצחון במקביל של קרית גת על הפועל אילת 76:77 פתח פער של שני ניצחונות בינה לבין הקוה אדום. במוקד הערב ניצחה עירוני נהריה את הפועל תל אביב בשתי בשתי הארכות 88:89.

על: עמוק בתחתית
מכבי קריית גת הפסידה לעירוני נהריה 87:90 בהארכה, וסיבכה את עצמה שבוע נוסף בתחתית הליגה. בראון והאוול הצטיינו.
על: כל אחד במקומו
מכבי תל אביב ניצחה את הפועל אילת עם משחק מצוין של גל מקל 86:67. עירוני נהריה ניצחה בעין שרה את נס ציונה 61:71.
על: מסתבכים בתחתית
הפועל חולון חזרה למשחק באופן מעורר הערכה, אך הפסידה בחוץ לעירוני נהריה 71:75, והקבוצה של דן שמיר ממשיכה לנעול את טבלת ליגת העל.
העל: ירוק זה הסוס השחור החדש
הפועל ירושלים שוב הפסידה בביתה למכבי חיפה, 82:72. מכבי ראשון לציון ניצחה את הפועל חולון 73:83, ועירוני נהריה את בני הרצליה 87:94.
כמו אוויר לנשימה
הפועל תל אביב גברה במשחק חוץ קשה על עירוני נהריה, 71:63 במסגרת משחקי המחזור ה15 של ליגת העל. הניצחון מוריד את מפלס הלחץ של האדומים במעט, לפחות במחזור אחד.
יש גבול
מכבי ראשון לציון ניצחה את עירוני נהריה 71:81, והנחילה לה את הפסד הליגה הראשון מול אחת מאריות הליגה. שחקניו של אריק אלפסי כבר הובילו בהפרש דו ספרתי, אבל ראשל"צ בראשות מונרו, ליונס ורייט ידעה לחזור למשחק ולנצח אותו, והיא רחוקה ניצחון אחד על הפועל חולון בשביל לכבוש מחדש את המקום הראשון בליגת העל.
הכל כרגיל
מכבי תל אביב הוממה בנהריה כאשר הפסידה לקבוצה הביתית 76:70. עירוני נס ציונה, בהופעה מחודשת של עופר ברקוביץ על הקוויפ, הובסה על ידי מכבי חיפה 74:57, ובני הרצליה ממשיכה במומנטום כאשר ניצחה בשניות הסיום את מכבי קריית גת 71:68.