המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

מכבי רעננה
המשחק האחרון - ליגת על נשים

תוצאה בני יהודה ת"א 70 - מכבי רעננה 93

שרף: "חייבים להשקיע בצעירות"

עם סגל שהיו בו 7 שחקניות צעירות מגיל 20, הגיעו שרף ורעננה לפלייאוף העליון. בראיון סיכום העונה הוא מספר על בניית הסגל לעונה הבאה "תהיה קבוצה יותר צעירה", על החזון "לפחות 4-5 רענניות" ועל השינוי שצריך להיות בענף "צריך לתגמל קבוצות על שיתוף צעירות ולשקול את הורדת מספר הזרות ל-2". ספסל ממשיך לסכם את העונה עם מאמני הליגה ואחרי נמרוד מיטל, תורו של לירון שרף.


פיין תחליף את ג'קסון ברעננה
מכבי רעננה, ממשיכה להתאקלם בליגת העל ואתמול ביצעה את השינוי השני בסגל הקבוצה כשצרפה את ג'יידה פיין שפתחה את העונה ברמת השרון. פיין תחליף את קמילה ג'קסון.

אשלי האוטס חוזרת לישראל

אשלי האוטס חוזרת לקדנציה נוספת בליגת העל כשחתמה בשורות העולה החדשה, מכבי רעננה. האוטס תחליף את טיפני ביאס ששוחררה מנסיבות רפואיות. עבור האוטס שאת העונה שעברה פתחה באשדוד זו תחנה רביעית אחרי ששיחקה גם בנתניה ורמלה.


אלופה בפעם השניה ברציפות
הפועל זיכרון/מעגן מיכאל השלימה את המשימה עם הניצחון ברעננה ושמרה על תואר האליפות, אחרי שניצחה בסדרה 2-0. המשחק הוכרע כבר אחרי הרבע הראשון שהסתיים 20-5, ממנו לא חזרה רעננה. בשורות האלופה בלטו עמית גור עם 20 נקודות ורותם רוכסאר במשחק הגנה מצוין. מעגן מיכאל זכתה לכרטיס לליגת העל, אך הצעות להצטרף יוגשו בימים הקרובים, ככל הנראה, גם לרעננה ורמלה ואחריהן לשאר קבוצות הליגה. גלריית תמונות וסיכומים, יעלו בהמשך.
40 דקות מהגנה על התואר
מעגן מיכל במרחק 40 דקות לעשות מה שלא הצליחו לעשות לפני וזה להגן על תואר האליפות בליגה הלאומית. עם ניצחון גדול שהושג בריצת 11-0 ברבע האחרון, יכולות לגזור את רשתות אולם "אביב". עמית גור בלטה עם 23 נקודות, הגנת מעגן מיכאל הצטיינה. משחק מס' 2 בסידרה, יום שני, 16/5 שעה 18:45 ב"אביב" וכמה דקות לפני - טקס מצטיינות העונה של הליגה הלאומית.
"אחרי הסדרה נחזור להיות חברות"
ביום שני תצא לדרך סדרת הגמר בליגה הלאומית. אחת מהקבוצות תזכה באליפות, שירלי שבתאי או שרון רשף הן הקפטניות שרוצות להניף את הצלחת בסוף הסדרה, הן גם חברות טובות שגדלו יחד ולראשונה ייפגשו להתמודדות ישירה על התואר. רגע לפני שיוצאים לדרך, מוזמנים להתרגש ולהתכונן איתן לסדרה שתפתח ביום שני, 9.5 בשעה 19:00.
בני יהודה עלתה ל1-0
במשחק חצי הגמר שהתקיים השבוע בליגה הלאומית, גברה בני יהודה על רעננה ו"גנבה" את הביתיות מהקבוצה שסיימה את העונה במקום הראשון, מוקדם יותר השבוע גם מעגן מיכאל עלתה ליתרון 1-0. משחק מס' 2 בסדרות יתקיים ביום שני. בנערות א' הפועל ראשל"צ והפועל עמק יזרעאל השלימו ניצחונות כפולים על היריבות ועלו לגמר. בנערות ב' ייקבעו משחקי חצי הגמר ביום שלישי אחרי משחק חוזר בין ראשל"צ והרצליה
רעננה אלופת הליגה הסדירה
במחזור הסיום של הליגה הלאומית נשמר הסטטוס קוו בצמרת עם ניצחונות של ה3 הראשונות ובכך נקבע שסדרות חצי הגמר יפגישו בין רעננה ובני יהודה ובין מעגן מיכאל ואליצור ת"א. למבחני ההישרדות הגיעה באר טוביה שניצחה הערב את נצרת.
"להיות איתן" / ק. אגסי
קרין אגסי חוזרת והשבוע בכתבת וידאו מפתיעה. אגסי, החליטה להפתיע את חברותיה לקבוצה טלי בן ישי ושרון רשף. איזה סודות הן חשפו ומי השחקנית הנוספת שהופיעה בכתבה ב"הופעת אורח"? צפו.

"הליגה של הלאומיות" / ק. אגסי
קרין אגסי חוזרת לכתוב אליכם, בטור שמספר על המעבר שלה ללאומית אחרי שנים בליגת העל. אגסי ששיחקה באשדוד, רמת חן, רמה"ש, נתניה והרצליה - בחרה הקיץ להצטרף לרעננה, והיא משתפת בחוויות שליוו את המעבר ופתיחת העונה.