המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

אליצור נוה דוד רמלה
המשחק האחרון - ליגת על נשים

תוצאה אליצור נוה דוד רמלה 62 - מכבי רמת חן 61

אליצור רמלה - דאבליסטית!

הן לא חזרו לליגה עם הצעה לעלות מהמקום השלישי, כדי לעזור להגדיל את ליגת העל... הן חזרו לליגת העל מהדלת הראשית עם צלחת האליפות ולצידה גביע. אליצור רמלה חיברו למעיין דגן ואינה גורביץ שהתחילו את המסלול לפני שנה את מאיה איסרוב שכבר הפכה ל"רמלאית" ואת רבקה רוס שניהלה את הכל ועם בלליס שניווטה הכל מהקווים הן חזרו ובגדול!


רמלה במרחק ניצחון מהצלחת
אליצור רמלה עלתה ליתרון 1-0 בסדרה נגד אס"א ירושלים וביום שלישי הקרוב תוכל לגזור את רשתות "קוסל" ולהשלים דאבל באולם בו הניפה לפני חודשיים את הגביע. רבקה רוס, שקיבלה בתחילת המשחק את תואר "שחקנית העונה" הצטיינה עם 24 נקודות. בצד השני 22 נקודות של שי אלון לא הספיקו לירושלים. כנסו לגלריית התמונות מהמשחק

רמלה שמרה על גביע האיגוד - ההנפה ברביעי
נכון, עוד יש משחק שני בירושלים, אבל נדמה שאין אירוע מיותר ממנו (אולי רק הגומלין של גביע האיגוד לגברים משבוע שעבר). רמלה כנראה סגרה את הסיפור ושמרה על התואר ומול הקהל הבייתי היתה ראויה להניף אותו ולא להמתין 3 ימים מיותרים. כמו בזכייתה של נתניה, גם אם רמלה תפסיד ביום רביעי ב-20 הפרש היא עדיין תניף את הגביע, כמו כשבאר טוביה הוליכה על נתניה ב-18 נקודות וידעה שאין שום סיכוי לתואר. שווה מחשבה על שינוי השיטה?

לאומית: השבוע מחלקים גביע
בראשון הקרוב תצא ההתמודדות לדרך וביום רביעי תוכרע. כמו בכל סיפור שנכתב היטב ייפגשו ירושלים ורמלה למשחק על הגביע. מחזיקת הגביע המכהנת נגד זו שזכתה בו בפעם האחרונה שהיתה בלאומית (לפני שעברה לליגת העל). הן ניצחו את כל היריבות ממקומות 2-6 כדי להתייצב ראש-בראש על הבמה המרכזית. נכנסים לחודשיי ההכרעות ומחלקים תואר ראשון.
גביע האיגוד של רמלה
הן לקחו אליפויות, דאבלים ואפילו תואר אירופי, אבל גביע האיגוד היה חסר להן בארון והערב הוא הגיע. בקאמבק אדיר במחצית השניה, רמלה חזרה ממינוס 13, עד הפסד מינימאלי שהספיק להן כדי להניף את הגביע. משחק לא גדול, אבל כ"כ הרבה נשמה נשארה על המגרש (משני הצדדים, אגב), ו-12 נקודות של קניג ורוזנס במאני טיים הוביל לשינוי המומנטום ולניצחון.
גביע האיגוד: רמלה מוליכה במחצית
דרמה, מתח, אגרסיביות ומשחק לחימה אדיר, שליטה של רמלה וקאמבק של מעגן מיכאל, כ-550 אוהדים ביציע שסיפקו אווירה ששכחנו שיכולה להיות בכדורסל הישראלי ו-57:51 לאליצור רמלה במשחק הראשון של גמר הגביע. חבל רק שהאיגוד לא נותן את הכבוד לגביע 'שלו'. הגומלין 12/4, 19:00 בקיבוץ מעגן מיכאל.
גביע האיגוד: הפרשים שצריכים להספיק
מעגן מיכאל עם עוד ניצחון בעונה המושלמת שלהן הובילו 24 הפרש אבל יסתפקו ב-14 לפני הגומלין בגלבוע. אליצור רמלה השיגו 21 הפרש לפני הגומלין בת"א ועוד יכולות לראות עצמן מאוכזבות כשההפרש היה יכול להיות גבוה יותר. הגומלין ביום קצת מוזר 17/1 (יום ראשון) עוד 3 שבועות.
חצו את הכביש
שני מאמנים עשו השנה את ההסבה מאימון גברים לאימון נשים, רועי לזר וזכרון יעקב כבר הבטיחו את מקומם בפלייאוף העליון בלאומית, אלי בלול ואליצור 'נוה דוד' רמלה יכולות לעשות זאת ביום שני. אז מה אפשר ללמוד מהמהלך שהתרחש הקיץ על המאמנים, הקבוצות והליגה?
לאומית: משחקי השלמה לפליאוף
במשחקי ההשלמה למחזור הראשון של הפלייאוף, גברה בני יהודה על רמלה בקרב ישיר על המקום הרביעי. תל כביר התקשתה מול אעבלין אך השיגה ניצחון בית חשוב.