המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

מכבי גני תקווה
המשחק האחרון - לאומית נשים

תוצאה מכבי גני תקווה 61 - מכבי תל כביר 72

גביע האיגוד: גם גני תקווה בשמינית
במשחק דחוי מהשבוע שעבר גברה מכבי גני תקווה על הפועל כפר סבא מהליגה הארצית, גם 27 נקודות של טולמן ובכך השלימה סיבוב ללא סינדרלות. בשמינית הגמר שיכלול רק 4 משחקים (4 קבוצות נוספות העפילו ישירות לרבע הגמר). בשלב הבא גני תקווה תארח את המנצחת בין חיפה לנצרת במשחק שנדחה עקב הנסיבות ל-22.10. עוד בשמינית הגמר: רעננה נגד מעגן מיכאל.

אס"א ירושלים חוזרת לליגת העל!
לפני שנה ירושלים איבדה יתרון דו ספרתי ברבע האחרון של המשחק השני ובהמשך את העליה. הערב ירושלים שוב הוליכה ביתרון 11 ברבע השלישי ואיבדה אותו עד מינוס 2, למזלה הערב היו שם בן ברק, גור, פרחי ובן ישי לעצור את הריצה של האורחת ולהבטיח עליה במשחק השני. 4 שנים אחרי שירדה ללאומית, ירושלים חוזרת. קודם למשחק נערך טקס מצטיינות העונה של אתר "ספסל" ובסיוע מועדון הכדורסל גני תקווה.

"השמינייה": עם טלי נוי
"השמינייה" הוא מדור חדש במגזין. בפלייאוף העליון בליגה הלאומית שמונה מאמנים, רובם אלמוניים, לחלקם זו השנה הראשונה ולכולם עבר שהיינו שמחים להכיר. בשבועות הקרובים נזכה להכיר זווית אחת נוספת מכל אחד מהם. השבוע ,שחקנית העבר, טלי נוי, מאמנת מ.כ. גני תקווה לאומית וילדות ובקיץ עוזרת מאמן בנבחרת העתודה.

מתחילות מחדש
הן בנות 19, רק סיימו גיל נערות לא מזמן, את שנות ההתבגרות עשו במועדונים מהגדולים בארץ (רמה"ש וחולון) ובשנה הבאה יתחילו בדרך חדשה במועדונים קטנים יותר, בתקווה לזכות סוף-סוף בהכרה. לורן בניטה ויובל הכט מספרות על ההתחלה, האהבה לכדורסל והחלום הגדול לשחק בנבחרת העתודה. מיוחד לפתיחת העונה ראיון על התחלות חדשות.
לאומית: גני תקווה אלופה!
בעונה הכי ארוכה שיכולה להיות, בתום 40 דקות של גמר אמיתי ולעיניי כ-350 צופים, גני תקווה הוכיחה שיש לה רגליים גם ל-34 משחקים בעונה, לא נשברה גם כשהפרש 16 ירד ל-2 בלבד וזכתה באליפות הראשונה שלה, הרצליה נתנה את הפייט הכי חזק שהיתה יכולה, אבל הורודות הניפו בסוף הערב את הצלחת. ווינריות.
לאומית: הולכים למשחק על כל הקופה
במשחק הטוב ביותר מבין ה-4 שהתקיימו עד כה בין הסדרות, ידה של הרצליה על העליונה, בתום של קרב צמוד, קאמבקים ומלחמה על כל כדור, 3-1 להרצליה, והן קרובות לדאבל ביום שני. לגני תקווה עוד יש רגליים?
לאומית: גני תקוה מרחק משחק מאליפות
61:42 , זו התשובה של גני תקווה לניצחונות הקודמים של הרצליה במסגרת הגביע. אחרי מחצית ראשונה צמודה גני תקווה הראו, לכל מי שחשב אחרת, שלשחקניות יש אוויר ל-40 דקות, גם אחרי חצי גמר של 3 משחקים וביום חמישי הן יכולות לגזור את הרשתות בהרצליה.
לאומית: עכשיו משחקים על אליפות
מ.כ. גני תקווה עלו לליגת העל, גם בנות הרצליה. אך בנות הרצליה עשו את זה כשבאמתחתן גביע האיגוד אחרי 2 ניצחונות על גני תקווה. סדרת הגמר מפגישה אותן שוב - האם התארים יתחלקו או שהרצליה בדרך לדאבל? מתחילים ב-6.5.
פלייאוף לאומית: הסיבוב הראשון של הדרום
סידרת המשחקי הפלייאוף בלאומית יצאה לדרך ובשני המשחקים גברו הקבוצות הדרומיות. ירושלים שמרה על הבית נגד הרצליה, וגני תקווה בניצחון גדול גנבה את הביתיות מרעננה. הסדרות ממשיכות ביום שני.
הרצליה מחזיקת גביע האיגוד
החמישי של ענבל שנפר, השני של מעיין לוי (ושל יוני אורן ואייל זילברמן)- גביע האיגוד 2013 הוענק לבנות הרצליה אחרי שהשלימו ניצחון כפול על גני תקווה.