המשחק הבא
  :נגד
:תאריך
:אולם

הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

הפועל עמק יזרעאל
המשחק האחרון - לאומית נשים

תוצאה הפועל עמק יזרעאל 84 - הפועל כאוכב 41

בני יהודה מחזיקת גביע האיגוד!!
בניצחון הירואי והישג כמעט בלתי נתפס הצליחו בני יהודה למחוק פיגור של 17 נקודות מהמשחק הראשון ועם ניצחון ענק ב-19 הפרש להניף את גביע האיגוד, לראשונה מאז 2009, הגביע חוזר ל"בית דני". חנה הללי (17 נק') ועינב אסולין (13 נק') הצטיינו.

משחק שרשרת: הבחירה של דורין גבאי
משחק השרשרת השבועי שבו שחקנית בוחרת שחקנית בוחרת שחקנית שאיתה הכי נהנתה לשחק, ממשיך. אחרי ששירה בן ברק בחרה את דורין גבאי זו בחרה את עלית כהן שתורה לבחור יגיע בשבוע הבא. (השרשרת כולה בפנים)

שיח רכזות
עם סיום הסיבוב הראשון בליגה הלאומית אפשר לסמן 2 מנצחות גדולות, גדרה בדרום שסיימה במקום השני במחוז ועמק יזרעאל שמובילה את המחוז שלה. את שתיהן מובילות רכזות צעירות, בנות אותו דור שעד עכשיו נמנעו מחשיפה, מעיין לוי ויעל אלדר (שפיר), מסכמות סיבוב ראשון ומדברות על הכל.

110 נק' בדרך לגמר
אין הרבה משחקים או תוצאות בעלות פוטנציאל להיכנס להיסטוריה, בטח לא בליגה הלאומית לנשים. אתמול אולי היתה אחת כזו. עמק יזרעאל אירחה את פיינליסטית העונה שעברה עם יתרון שביר של 2 נקודות מהמשחק הראשון וברבע בלתי נשכח של 42-8, התחילה אולי דרך לקידמת הבמה של הכדורסל הישראלי. כרגע, זה סידר להן העפלה לגמר גביע האיגוד.
דרמה בלאומית: 8 השניות שלא יישכחו
במשחק השלמה - דבר כזה ספק אם אי פעם נראה בלאומית, או בכל ליגה אחרת. 6 שניות לסיום העמק עוד הובילה על בני יהודה בדרך לניצחון. בני יהודה הספיקה לנצח, ולאבד את הניצחון כשהשעון מראה 0.0 שניות. דרמה ענקית בסיומו של משחק כדורסל טוב, משאיר לציונטרוניקס סיכוי תיאורטי בלבד להימנע מירידה.
לאומית: ס-נ-ס-צ-י-ה!
אין אחרת דרך לתאר את מה שקרה הערב, מעגן מיכאל, קבוצה מהמקום הרביעי בליגה, הדיחה את פתח תקווה. גם ראשל"צ עלתה עלתה לגמר עם ניצחון קל על אליצור. סיקור מלא של המשחק שייכנס לספרים, בפנים.
לאומית: רמת חן ירדה לארצית
אחרי 2 עונות בליגה הלאומית ירדה הערב רמת חן 'דרור' חזרה אל הליגה הארצית. במשחק נוסף ניצחה אליצור ת"א את חוף השרון.
הערב תקבע היורדת השלישית לארצית
עמק יזרעאל ואליצור ת"א שישחקו גם בגמר הנערות בעוד 5 ימים, הקדימו את משחקי המחזור האחרון, נגד רמת חן וחוף השרון, בהתאמה, ועבורן העונה הסדירה תסתיים כבר מחר. במעמד זה תקבע גם היורדת השלישית.
הפועל עמק יזרעאל
העולה החדשה מהארצית. פרוייקט חיים המגדל את הדור הבא של השחקניות רחוק מצפיפות המרכז.