המשחק הבא
  :נגד
:תאריך


הודעות לעיתונות
מידע וטלפונים
ארכיון
היסטוריה

נבחרת ישראל גברים
המשחק האחרון - אליפות אירופה לגברים

תוצאה נבחרת ישראל גברים 52 - נבחרת איטליה גברים 82 כתבה
גדול עליה: איטליה הדיחה את ישראל

מקום שני לנבחרת בטורניר בטאלין

נבחרת ישראל הצעירה סיימה את מסעה הקצר באירופה עם תצוגה נאה בטורניר טאלין ומאזן של שני נצחונות מול הפסד בודד, שהביאו אותה לזכייה במקום השני. לאורך שני הטורנירים בהם השתתפה - הפגינה החבורה הצעירה של ארז אדלשטיין יכולת גבוהה וידעה לחזור גם ממשחקים בהם נקלעה לפיגורים משמעותיים. בשורות מעודדות ומשמחות לקראת אליפות אירופה, שתיערך בקיץ הבא, שם סביר להניח נזכה לראות כמה מחברי הנבחרת הנוכחית.


בשורה נהדרת: ישראל תארח בית באל' אירופה 2017
תוציאו את היומנים: נבחרת ישראל נבחרה היום (שבת) לארח את אחד הבתים באליפות אירופה 2017. חודש ספטמבר של אותה השנה יפתח עם חגיגת כדורסל ו-5 נבחרות יגיעו לארצה לשבוע מרתק עבור חובבי הכדור הכתום. יו"ר האיגוד: "יום גדול לכדורסל הישראלי".

ישראל במקום השני לאחר הפסד לצרפת, איטליה מחכה בשמינית
החניכים של ארז אדלשטיין ללא כספי, אליהו ומקל, לא יכלו מול האתלטיות הצרפתית והפסידה 86:61 בדרך למקום השני בבית. יניב גרין טיפס למקום הראשון בטבלת ההופעות בנבחרת ישראל. היריבה בשלב הבא איטליה.

יוגב אוחיון: "אין ראויים מאיתנו"
הגארד, שסיפק הגנה נהדרת, היה מאושר וחילק מחמאות, אלישי כדיר כבר חושב על ראשות הבית. ארז אדלשטיין חילק מחמאות לשני אנשים וגם הביא נתון מפתיע. כל התגובות מהנצחון הענק של הנבחרת.
לראשונה מאז 2007: ישראל בשמינית הגמר
הנבחרת של ארז אדלשטיין התאוששה מההפסד לבוסניה ורשמה נצחון גדול על פולין 73:75. מחר (חמישי) תפגוש הנבחרת את צרפת לקרב על המקום הראשון לאחר שהבטיחה מקום שני לפחות. גל מקל הוביל את ישראל עם 18, 15 לפישר ו14 לכספי.
הפסד ראשון באליפות 86:84 לבוסניה
נבחרת ישראל פספסה הזדמנות גדולה להעפיל לשמינית הגמר כבר הערב לאחר שהפסידה לבוסניה בהארכה עם סל על הבאזר. ישראל הציגה כדורסל טוב ואף הוליכה בדו ספרתי בחצי הראשון אבל חצי שני נהדר של הבוסנים הקנה להם נצחון ראשון באליפות. התגובות מהמשחק
יומן מסע: חי בחלום
ניב שמולי, שליח האתר למונפלייה, לא ממש מתרגש מההפסד המעצבן לבוסניה ומרוצה מהכדורסל שמציגה נבחרת ישראל. על המשך הדרך באליפות והאווירה בעיר תוכלו לקרוא גם כן.
"אין מה לחשוש מההמשך, כעת צריך להשתפר עוד ועוד"
אחרי הניצחון על פינלנד, מגיע שלב התגובות. כרגיל בנבחרת, השחקנים מעודדים מהניצחון אבל יודעים שיש עוד הרבה מה לעבוד, ומחלקים גם מחמאות לנבחרת הפינית.
דרך ההגנה
אחרי הניצחון הדחוק אמש על רוסיה, היום המשחק כבר היה בשליטת נבחרת ישראל שגברה על פינלנד 66:79 בדרך למאזן 2-0 בפתיחת אליפות אירופה. פתיחה מצויינת לנבחרת, שמנצאת בעמדה טובה לקראת ההעפלה לשלב הפליאוף. אליהו ממשיך בכושר הטוב והוביל את הנבחרת עם 22, מקל 14 ואוחיון 13. התגובות מהמשחק
ככה פותחים אליפות
למרות גימגום קל בפתיחה וברבע השני, מחצית שניה מצויינת של נבחרת ישראל הובילה לניצחון גדול על נבחרת רוסיה (76:73) בפתיחת אליפות אירופה. כספי הוביל עם 21 אישיות, אליהו עם 16 חצה את רף 1500 הנק' במדי הנבחרת. אדלשטיין: "יש לנו חי דק' לשמוח".