מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי נוער לאומית
:עונה

צפון

הפועל כפר-סבא
גיל קמה, יוני פונט, עודד מנקס, סרגיי זליקמן,
אלון טטרו, עומר כהן, נדב כץ, אליאל פאור,
נימרוד קרטיב, דרור גיאת
מאמן: איתי ירושלמי

מכבי יורם רעננה
שי קליינמינץ, דור קדם, גיא לביא, מור סופריאן,
שחר אזולאי, אלעד כהן, אוהד ברון, מתו חכים,
אדם מלכי, עמית אלקוני, צחי גרינספן, לירן גבאי,
ליאל וייסמן, יונתן לזרי.
מאמן: ראובן רבינוביץ'
עוזר מאמן: אייל שחורי
מנהל: ערן טסל

בני הרצליה
אור אלוש, דוד ברבי, רועי ברונשטיין, אלעד הרשקוביץ',
עידו יצחקי, תומר חממי, גל טרייסטר, עומר כהן,
מור נתנזון, סמואל פלייטמן, יפתח רוטשילד, רועי שוורץ,
נדב שטינמץ, אור שמעוני
מאמן: רוני קאן

ביתר בנימינה
רועי בן שמואל, ענר ברמן, עמית גראונלנד, אלון האן,
סתיו זאבי, אורי חרש, בר ינקוביץ', עומר לוי,
מתן מולדובר, יצחקי רוקח
מאמן: יוסי בונן

מכבי חיפה אסי
יואב אביב, אור פלבניק, יואב אלנבוגן, לירז אריאלי,
אלמוג ברק, אלון זילברמן, גיא יוסיפוביץ', תום סלוצקי,
מור קיקוזשווילי, עידו רונן, עומר שפירא, יונתן שפלן
מאמן: אוהד גולדברג

הפועל גליל עליון
יניב שטראוס, ניצן מדר, בר מאור, רן כהן,
עטר צלצר, תום מעיין, ניר וסרמן, סתיו דויטש,
טל בן צבי, גיל בן כליפה, מיכאל אלגלי
מאמן: זיו ברתנא

הפועל לב השרון
דולב אילון, גב בלאו, דן ברויטמן, תמיר הובר,
גיא ויס, שגב זקרי, שקד ליברמן, בן נפתלי,
תומר סטליק, בן רז, גל רז, עמרי שרמן
מאמן: דורון קרמר

אליצור מכבי נתניה
אביב בוסתנאי, עמית מרקוביץ', יריב חג'ג',
דולב אבידר, ניב טל, דור לבנטר, איציק קדוש,
ניר דיקשטיין, טום ולנסקו, דולב דראפיץ',
רון יום-טוב, אדיר זבידה, שלו הוג.
מאמן: גל קנז

מכבי קרית מוצקין
רשף גולד, אליאס דירסאו, נוי חן, עומר טל, טל ירמיצקי,
רון לוינזון, אופק מאיר, בן מלצר, גלעד נחום,
אלון ניימרק, שחר צוקרמן, שרון שוורצוולד
מאמן: דודו זיסקינד

הפועל עמק יזרעאל
נבות ינאי, נועם ליש, שלומי מור יוסף, מור מנשה,
ירדן לימור, אורי משניות, דוד לוי, לביא ונדל,
בר הוכמן, עמרי גולדווין, ניר בוימפלק
מאמן: שרון אברהמי

הפועל עמק חפר
אורי חיון, יואל לוי, אופיר עמר, שחר פרנס,
עמית קולטון, זיו קרן, עומר שלוש, אורי שקד
מאמן: חי גל

הפועל גלבוע/עמק המעיינות
עוז בלייזר, אוריה בן חמו, זיו בן צבי, חן בן צבי,
בסאל דאי, עמרי דדון, נופר טרופר, איתמר לוין,
משה נבו, שגיא נדן, נרי שחר, אורי שטרן, הדר שלי
מאמן: לירן וינקור

אקדמיית וינגייט צפון
מקסים קיקוס, איתי צמח, עמרי שובלי, דניאל סילאן,
צור ליברמן, שי זלץ, גיל ברקרסקי, אדר בן-עליזה,
דן אביב, עמית בן דהן
מאמן: רובי בלינקו

דרום

עירוני רמת-גן
אלון אברמוביץ', יונתן אברמסון, בר ראובן, גיא צור,
גיא שיף, אופק נחמן, ליאל גלאם, חן וישניקר,
אור בן שחר, סתיו אהרונוביץ', ליאור אביבי,
גל ביאוסטוצקי
מאמן: יניב בורגר


א.ס רמת השרון
גל ארז, ניל בר, גיא גיל, עידו מלול, יניב יציב,
גיא רון, אופיר אקסברד, עומר רונן, בן אלטיט,
עומרי זילבר, אריאל רונן, אורי כהן, שגיא קצב,
גיא שינדלר
מאמן: ליאור רוזן

הפועל ירושלים
מתן בורנשטיין, רם אליאספור, אמיר אביזדריס, שי אודסר,
גלעד בוקובזה, טל בכר, אלעד גינזברג, יובל גרובר,
איל טהר, אריאל ידיד, אלירן כהן, גל לוגסי, נועם קיל,
צוף מאיירס, מיכאל סרינג, נתן קובלסקי, דור קרח
מאמן: דניאל ששר

מכבי תל-אביב
תמיר שמחוני, שון לבנובסקי, ניר סננס, יונתן שטרקמן,
אוריאל לב, נדב חלד, אלן סקוורר, בן שוהם, אדם מור,
אקסל ואן אוורקרק, גלעד גינזבורג, מיכאל זלמנוביץ',
עמית טננבאום, עילאי מצלאווי, שרגא שחף,
מאמן: אריק ג'מייטיס

מכבי ראשון לציון
דן קציר, עומר דרוקר, שקד עוזרי, עומר פלג,
איגור מאיור, כפיר חדד, איציק איטח, עמית ברנדיס,
ולדימיר בריוקוב, אור גליזר, אלון דמבינסקי,
ישראל טגניה, יוסף מגלשווילי, שגיב דוד, יעקב נפתלי
מאמן: רביב מייזליק

מכבי עופר ראשון לציון
עמית דויטש, זיו לביא, רום קורנליוס, גיא שרקי,
נתן צ'לביץ', גיא פרבר, אור סולומון, זיו לביא,
גיא וינברג, עידן ווסבשוילי, יקיר הרוש,
איתי דנציגר, רוני ביצוביץ
מאמן: יוסי פוקס

אליצור מכבי אשקלון
קובי אדיר, גיא ירחימוביץ', שניר ברון, גל בן-אמו,
מיקי בטאשווילי, צוריאל יתים, אור חמו, חי נצר,
איתי מודזגברישווילי, דקל נעים, דור פורטל,
שמואל אבין, דור מור יוסף
מאמן: אבי טטרו

עירוני יורם קרית אונו
זוהר עטיה, תומר בר-נתן, יניב חביב, בן יודלביץ',
רועי לוין, ניב סולומון, שחף סלמן, עמית פסט,
ליעד רובין, צוף שבתאי, אופק שמר, יובל תלמי
מאמן: רועי לזר

מכבי אורן פתח-תקוה
טל כהן, תומר נעמן, עוז קטה, עומר טיב, רום חרמץ,
מיכאל דויטש, נועם דאידה, יהונתן בכר, אלמוג ביטון,
אלון ביהר, רועי אינסלר, ניר אהרוני, תומר אבצוג
מאמן: רועי פריד

מכבי מכבים/רעות
אסף בר יוסף, נמרוד סלומון, ברק צינמון


אקדמיית וינגייט דרום
אליאב אוחנון, גיא ויסקינד, ישי כסלו, אורי כצמן,
נועם לוי, רפי מנקו, איגור קולשוב, מעיין שרגא,
דניאל ששון
מאמן: נתי כהן