מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערים לאומית
עורכים: שלומי פרי

גביע נערים: יתרון לגלבוע וראשל"צ
המפגש הראשון במסגרת חצאי הגמר נערך היום. בשיחזור של הגמר משנה שעברה גברה מכבי יאיר ראשל"צ על מכבי יהושע ת"א 70:60. גלבוע מעיינות עם רגל וחצי בגמר אחרי ניצחון 61:91 על עירוני רעננה. הגומלין ב-28.2.

נערים: נקבעו העולות לחצי גמר הגביע
מחזיקת הגביע מכבי ת"א וסגנית מכבי יאיר ראשל"צ בפנים אחרי ניצחונות על עמק חפר והפועל ת"א, גלבוע מעיינות עם ניצחון דרמטי על הפועל כפ"ס, ורעננה שלא התקשתה מול יבנה.

המשחק השנתי לזכר אלעד פולק
אמש התקיים המשחק השנתי לזכרו של אלעד פולק ז"ל שנהרג בפעילות מבצעית בגזרת רמאללה ב-19.10.2003. אלעד שהיה בן 19 בנופלו היה כדורסלן וספורטאי מצטיין, וצפו לו גדולות לא רק בצבא אלא גם בענף הכדורסל.

סיכום טורניר שטייר 2017
כ400 צופים כיבדו את הארוע לזכר אסף שטייר שנערך בשבת האחרונה. קבוצות הנערים של גליל עליון, מכבי אסף חיפה, מכבי ת"א והפועל חולון נפגשו לטורניר נערים בסופו זכתה הקבוצה מת"א במקום הראשון.

טורניר שטייר 2017
ביום שבת 14.10.17 יערך טורניר לזכרו של אסף שטייר ז"ל. הטורניר יערך באולם 'אסי' ברחוב הביכורים חיפה בהשתתפות קבוצות הנערים לאומית של מכבי יהושע ת"א, הפועל אבי חולון, הפועל גליל עליון, ומכבי אסף חיפה. הכניסה חופשית, הציבור מוזמן

נערים ב': הפועל ת"א אלופה
האדומים רשמו הישג היסטורי והם האלופים הראשונים של גיל נערים ב'. אחרי מחצית ראשונה צמודה, ת"א ברחו ליתרון דו ספרתי וניצחו בסיום 72:61.

נערים ב': הפועל ת"א בדרך לדאבל?
מחזיקת הגביע רשמה ניצחון דו ספרתי בפתיחת סדרת גמר הפליאוף. האדומים ניצחו 67:77 את הפועל כפ"ס, שביום שני תחזור הביתה ותנסה למחוק את הפער.


cker();