מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נוער לאומית
עורכים: ברק חקלאי

גביע נוער: 4 נציגות ללאומית בשמינית
ערב עמוס במשחקי גביע המדינה לנוער נערך ביום שני האחרון. התוצאה המפתיעה מגיעה מאשדוד שם המארחת מהלאומית הדיחה את עופר ראשל"צ מליגת העל. קבוצות נוספות מליגת המשנה הצליחו לתת פייט וכמעט הפתיעו, וקיבלנו גם כמה תבוסות.

נוער: הצפון מתחמם
הפועל כפ"ס גברה בבית על גלבוע מעיינות, עמק יזרעאל ניצחה את רעננה, ונשארנו בלי אף קבוצה מושלמת במחוז הצפוני. בדרום הפועל ת"א הביסה את ירושלים יהב, נס ציונה עם ניצחונה השני ברציפות.

נוער: ניצחון שני למשגב
העולה החדשה ממשיכה להרשים עם ניצחון שני העונה. גלבוע מעיינות גברה בבית על חיפה אסי, עמק יזרעאל הביסה את נתניה ועמק חפר עשתה צרות לרעננה. בדרום חצי מחזור נדחה לסופ"ש, איפה שכן שיחקו הפועל ת"א גברה על חולון, מכבי ת"א על אשקלון ואהרן ר"ג עם ניצחון ראשון העונה.

נוער: עמק חפר גברה על עמק יזרעאל
העולה החדשה עם ניצחון מרשים. שני דרבים היו לנו השבוע, בירושלים ובחיפה, בשניהן ניצחונות לקבוצה הבכירה של כל מועדון. דרבי השרון הסתיים בניצחון רענני, ראשל"צ איציק גברה על השכנה מנס ציונה, יורם חולון עם ניצחון דרמטי על עופר ראשל"צ.

נוער: ליגת העל יצאה לדרך
עם משחק מוקדם ביום ראשון ושאר המחזור אתמול, ליגת העל לנוער נפתחה שוב בשני מחוזות. בצפון העולה החדשה משגב עם ניצחון יפה על הוד"ש, חיפה צעירים ממשיכה להרשים. בדרום ניצחון צהוב בדרבי כשגם העולה החדשה מאשקלון פתחה עם ניצחון.

תוצאות גביע המדינה לנוער
ללא מרבית קבוצות ליגת העל, הסיבוב הראשון בגביע המדינה לנוער יצא לדרך. חיפה צעירים הפתיעה את ירושלים יהב, אליצור נתניה גברה בחוץ על הוד"ש. ירושלים סמואל מהלאומית מתחה את גליל עליון מליגת העל, ב"ש גברה במשחק צמוד על טבעון. תוצאות בפנים, סיקורים מתעדכנים.

לב השרון: רועי חגאי מונה למנהל המקצועי

מחלקת הנוער של הפועל לב השרון מתחדשת, מכוונת גבוה, וממנה את רועי חגאי לתפקיד המנהל המקצועי באגודה. חגאי: "לב השרון הוא מקום שיקר לליבי, שמח לחזור להתעסק עם נוער ודור העתיד של ישראל".cker();