מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נוער לאומית
עורכים: ברק חקלאי

נוער: מכבי ת"א ועמק יזרעאל אלופות הסיבוב
הסיבוב הראשון בליגת העל לנוער מגיע לסיומו, ללא שינוי במוליכות בשני המחוזות. אבל בקרב על הפליאוף - יש לנו התחממות. כפ"ס עם ניצחון חשוב על עמק חפר שמדביק אותה לרביעיה הראשונה, בדרום יורם חולון גברה על נס ציונה ועקפה אותה בטבלה.

נוער: ניצחון חשוב להרצליה בתחתית
השרונים גברו על חיפה צעירים, ופתחו ממנה פער של נקודה. חיפה אסי גברה על עמק חפר ועלתה למקום הרביעי, הוד"ש כמעט הפתיעה את רעננה. בדרום: יורם חולון ניצחה בבית את אהרן ר"ג, ראשל"צ איציק את יבנה. ירושלים יהב הביסה, ירושלים יובל הובסה.

נוער: יבנה גברה על ירושלים
ניצחון יפה לקבוצה מהשפלה. עוד בדרום: מכבי ת"א ניצחה בקרב צמרת את ראשל"צ איציק, הפועל ת"א גברה על נס ציונה ואשקלון עלתה למאזן חיובי עם ניצחון על ר"ג. בצפון גלבוע ורעננה עם ניצחונות על נתניה והרצליה, חיפה אסי גברה בבית על כפ"ס.

נוער: סטטוס קוו בצמרת
במחזור שהתפצל על פני כל השבוע, המוליכות בשני המחוזות שמרו על מקומן עם ניצחונות גם השבוע. אשקלון רשמה ניצחון חשוב שמרחיק אותה מהתחתית בדרום, נתניה עם ניצחון על חיפה שמחזיר אותה לצמרת וכפ"ס גם היא דבוקה במאבק על הפליאוף אחרי ניצחון על גליל עליון.

נוער: מכבי ת"א גברה על ירושלים
משחק הצמרת בדרום הסתיים בניצחון הצהובים. גם בצפון היה לנו משחק צמרת בין גלבוע מעיינות לרעננה, שנגמר בניצחון הצפונים. חיפה צעירים גברה על נתניה, עמק חפר ממשיכה לטפס בטבלה עם ניצחון על הרצליה. אשקלון עם ניצחון חשוב בתחתית הדרומית על יבנה, ראשל"צ איציק גברה על חולון.

נוער: הפסד ראשון למכבי ת"א
עוד תוצאות מעניינות השבוע כשעמק יזרעאל גברה על גלבוע מעיינות וגליל עליון ניצחה את נתניה. חולון גברה על ירושלים בקרב צמרת דרומי, עופר ראשל"צ עם ניצחון בכורה העונה מול יריבתה לתחתית גן יבנה.

נוער: הפועל ת"א גברה על ראשל"צ, רעננה על נתניה
האדומים ממשיכים להנחיל הפסדים ראשונים לקבוצות הדרום. נס ציונה גברה על ר"ג ועלתה למאזן חיובי, מכבי ת"א הביסה את יורם חולון. בצפון ניצחון דרמטי לרעננה על נתניה, הוד"ש גברה על גליל עליון והרצליה על חיפה אסי.


cker();