מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נוער לאומית
עורכים: ברק חקלאי

נוער: גלבוע סופית בפליאוף, הוד"ש ומשגב נגד הירידה
2 מחזורים בלבד נשארו לסיום העונה בנוער, כשהמחזור הלפני אחרון יצא לדרך כבר הערב. בדרום 3 קבוצות עדיין במאבק על הפליאוף, בצפון גלבוע החליפה מקומות עם חיפה. בתחתית הוד"ש ירדה למקום הלפני אחרון בעקבות הניצחון של משגב, אחת מהן עלולה להיפרד מהליגה בקרוב.

נוער: מקומות אחרונים לפליאוף
בעוד בדרום 3 קבוצות עדיין נאבקות על מקומן, בצפון מכבי חיפה גברה על נתניה ודי סגרה עבור השרונים את הסיפור. גלבוע מעיינות חזרה לנצח מול חיפה צעירים, עמק חפר התרחקה מהקו האדום עם ניצחון על הוד"ש. בדרום יבנה הפתיעה את חולון, ראשל"צ גברה על ירושלים.

בשבת גומלין גביע המדינה לנוער, לפרוטוקול בלבד?
מכבי ת"א כבר מחכה בגמר (ניצחון כפול על אליצור עירוני נתניה), בשבת נדע מי העולה השניה. עמק יזרעאל חוזרת הבית עם +13 מהמשחק הראשון, ונראה שהיא פייבוריטית מול עירוני רעננה שלבטח לא תבוא לשמש תפאורה.

נוער: ראשל"צ וחיפה תפסו את המקום השלישי
שבוע של משחקי השלמה ומשחקים דחויים לצד המחזור השבועי עשו קצת בלאגן בטבלה, אבל השורה התחתונה - יש לנו שינויים בצמרת ובמאבק על הפליאוף. רעננה עם שני ניצחונות עלתה למקום השני בצפון, חיפה לשלישי. ראשל"צ איציק גברה על חולון ועקפה אותה בדרום.

נוער: גליל ואשקלון עם ניצחונות מרשימים
הצפונים גברו על נתניה והרחיקו אותה מהכניסה לפליאוף בצפון, הדרומים גברו על ראשל"צ והשאירו אותם במקום החמישי בדרום. הדרבי החם בצפון הסתיים בניצחון עמק יזרעאל על גלבוע מעיינות, בדרום מכבי ת"א ניצחה את נס ציונה. גן יבנה נפרדה באופן סופי מליגת העל.

נוער: ניצחונות תל אביבים במשחקי הצמרת
המחוז הדרומי סיפק לנו השבוע קרבות ישירים בחמישיה הראשונה, כשמכבי ת"א גברה על חולון והפועל ת"א הביסה את ראשל"צ איציק. אשקלון עם ניצחון יפה בבית על ירושלים, עופר ראשל"צ ניצחה ביבנה. בצפון גליל עם ניצחון חשוב בתחתית מול הוד"ש, עמק חפר נתנה פייט לגלבוע וכפ"ס גברה על משגב.

גביע נוער: יתרון לעמק יזרעאל בחצי
במפגש הראשון בחצי גמר גביע המדינה ניצחה עמק יזרעאל בחוץ את עירוני רעננה 73:60. הצפונים שלא היו בגמר מאז 2010 עם יתרון משמעותי לקראת הגומלין שיערך ב-10.3 בנהלל. ביום חמישי יערך המפגש הראשון בחצי הגמר השני בין מכבי טדי ת"א לאליצור עירוני נתניה.


cker();