מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
WNBA
עורכים:

בזמן שישנת
הלילה יחל הפיינל 4 בWNBA כשמינסוטה ולוס אנג'לס ששלטו ביד רמה בליגה, יפגשו את פיניקס שנזכרה שיש לה כדורסל ואת שיקאגו שמאז הפציעה של דלה דון נראת כמו הקבוצה הטובה בליגה, לשתי סדרות שצפויות להיות מרתקות במיוחד. בינתיים, הכנו לכם את הבחירות של ספסל לאלו שעשו את העונה הזאת.

המערב הפרוע - הליגה הטובה בעולם נפתחת
שלוש כוכבות גדולות שחוזרות אחרי שנת העדרות, העברות מעניינות, כישרון בלתי נגמר ובריאנה סטיוארט אחת, מבטיחים מערב מותח ומרתק שלא נרצה להחמיץ. אחרי שלוש אליפויות בחמש שנים ושליטה בליגה, מינסוטה כבר לא עושה רושם מפחיד במיוחד, וקבוצות כמו פיניקס ולוס אנג'לס מאיימות לקחת לה את כתר האליפות ולהשאיר את מאיה מור ללא תואר נכסף. קל זה לא יהיה. ליאור חי צדקה מכין אותנו לעונת ה-WNBA שתפתח הלילה.

המוסף לחג: WNBA לא על האמריקאיות לבדן
האירופאיות חוזרות לליגה הטובה בעולם. אחרי שבשנות ה-90 ובתחילת שנות ה-2000 את ליגת ה-WNBA הובילו לא מעט שחקניות מיבשת אירופה, בעשור האחרון חלה ירידה במספרן של שחקניות מחוץ לארה"ב. לפני שנתיים הגיעה אליהן אמה מיסמן והזכירה לאמריקאים מה הם מפסידים. עכשיו המגמה שוב משתנה. ליאור חי צדקה, עם כתבה מיוחדת לחג על "הזרות" שחוזרות.

WNBA: העונה החמה נפתחת
הלילה תפתח עונת ה-WNBA, עם לא פחות מ-14 נציגות שאנחנו מכירים מהליגה שלנו, וגם כמה שחקניות נוספות מהטופ של הכדורסל העולמי. ליאור חי צדקה, מכין אותנו לליגה שהולכת להביא את חודשי הקיץ לרתיחה.

הלילה: גמר ה-WNBA יוצא לדרך
החלטנו להשתמש בתירוץ ש40% משחקניות החמישייה שיעלו לפרקט ברביעי לפנות בוקר למשחק הראשון של גמר ה-WNBA שיחקו בישראל בשנים האחרונות כדי להביא לכם פריוויו קצר לסדרה שצפויה להיות נפלאה. ניגוד הסגנונות של הפיניקס מרקורי והאינדיאנה פיבר מבטיח גמר יוצא מהכלל – שישודר במלואו בישראל.

סלווין שוחררה מאינדיאנה
לאחר משחק אחד בו לא שותפה הרכזת הישראלית, החליטו באינדיאנה פיבר לשחרר את לייני סלווין.

הפיבר ניצחו, סלווין לא שיחקה
אינדיאנה פתחה את העונה לפנות בוקר עם ניצחון 64 - 53 על וושינגטון של מוניק קורי, לייני סלווין לא שותפה.


cker();