מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
יורוליג נשים
עורכים:

אימפריה בהתהוות
במקביל לשלבי ההכרעה בליגת WNBA ההולכת ומסתיימת, נפתחות אט-אט הליגות האירופאיות. ליאור חי צדקה מביא את סיפורן המעניין של הקבוצות ששווה לשים לב אליהן השנה, והראשונה - יאקין דוהו, שבעונתה השניה בליגה הטורקית הבכירה מאיימת להפוך לאחת הטובות והמסוכנות באירופה.

לאירופה יש אלופה חדשה!!!
USK פראג עלתה ללא רגשי נחיתות מול קבוצת הכוכבות של יקיטרינבורג וזכתה בניצחון סנסציוני 72-68 לאחר שהובילה במשך כמעט 40 דקות. קיה ווהן נבחרה לשחקנית המצטיינת בפיינל פור.

מסביב לעולם: בחירות 2015 (יורוליג)
הערב (19:00 שעון ישראל) תסתיים עונת היורוליג של 2014/15, בגמר נפלא בו יפגשו USK פראג ויקיטרינבורג לקרב על תואר הקבוצה הטובה באירופה. רגע לפני שזה קורה, נחמם מנועים ונחלק את פרסי העונה של "ספסל" לקבוצות, למאמנים ולשחקניות שעשו את העונה.

הרוסים באו. גם הצ'כים.
משחקי חצי גמר הפיינל פור שנערכו הערב הדגישו את הפערים בין יקיטרינבורג ובין שאר אירופה, בעוד הקבוצה הרוסית דרסה את יריבתה עטורת הכוכבות דינמו קורסק, המארחת התקשתה 3 רבעים מול פנרבחצ'ה שאחרי 2 הופעות בגמר תשחק העונה על המקום השלישי. ביום ראשון ב19:00 (שעון ישראל) פראג תנסה למנוע מיקטרינבורג להחזיר לעצמה את תואר אלופת אירופה

מסביב לעולם: הרוסים באים
פיינל פור היורוליג יוצא לדרך בסוף השבוע עם משחקי חצי הגמר שיתקיימו כבר הערב ובמרכזם "דרבי" רוסי וביום ראשון משחק הגמר. ליאור חי צדקה מכין אותנו לחגיגה של כדורסל.

"מסביב לעולם" - סיכום המחזור ה14 ביורוליג
השבוע הסתיים שלב הבתים ביורוליג, עם כמה משחקים דרמטיים ובעוד שבוע וחצי ייפתח רבע הגמר על התואר היוקרתי ביבשת. ליאור חי צדקה מסכם את המחזור האחרון שקבע את שמונה הגדולות.

מסביב לעולם - 7 בום!
ליאור חי צדקה לוקח אותנו אל מעבר לים, לאירועים הגדולים שקרו השבוע מחוץ לגבולות ארצנו. ביורוליג, יורוקאפ ובליגות השונות בחו"ל. השבוע סיכום שבועי עם זווית "ישראלית", על מה עשו 7 מהזרות היותר מזוהות עם הליגה שלנו


cker();