מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

גביע האיגוד: הכל פתוח בגמר
אם בשנים עברו ראינו קבוצות שמכריעות את ההתמודדות כבר במפגש הראשון, הפעם צפוי לנו גומלין חם וצמוד. חבל איילות ניצחה 73:78, יתרון קטן שהיא תנסה לשמור עליו ביום רביעי הקרוב בשוהם. רועי קנטור הפציץ 8 שלשות לאורחים, יונתן שולמן הוביל את הדרומים.

בשישי וברביעי: גמר גביע האיגוד

יש לכם תכניות מיוחדות לסוף השבוע? לא באמת. ביום שישי הקרוב ייערך המשחק הראשון של גמר גביע האיגוד לגברים בין הפועל חבל איילות למכבי שוהם (הגומלין - ברביעי). "ספסל" עם פריוויו מיוחד.


ארצית: אשקלון בדרך לפלייאוף, צפת מובכת
אשקלון מנצחת את לוד בקרב צמרת לוהט ומתקרבת לפלייאוף. חבל מודיעין מנצחת ברמלה, שוהם את ר"ג אחרי הארכה, ואת תוצאות אמש אתם כבר מכירים. בצפון: ג'ת מפתיעה את צפת ומסבכת אותה במאבקי הפלייאוף, נצחונות קלילים לנתניה, רמה"ש ועכו. הדיווחים מתעדכנים. בשבוע הבא: פגרת גביע.

ארצית: קרבות פליאוף בדרום
אשקלון מול לוד, שוהם מול ר"ג, כולן חייבות ניצחון כשסיום הליגה כבר ממש בפתח. כשחצי מהמחזור כבר נערך במוצ"ש (נען נשרה סופית לליגה א'), נשארנו עם עוד משחק קצוות אחד בדרום ועוד קצת יותר משחקי קצוות בצפון. אבל עדיין יהיה מעניין.

ספסל: הפודקאסט
מתן בן עוז ושלום סיונוב מסכמים את השבוע שהיה בליגה ארצית - מי תהיה בפלייאוף? מי תרד? בנוסף מארחים את מאמני חודש פברואר שי מינסטר מאמנה של הפועל מעלות ואת רועי בן יהושע שהוזעק לאמן את אליצור איתו אשקלון אחרי העזיבה של אוהד גל.

ארצית: רמה"ש גברה על עכו, אשקלון לוהטת
בצפון: רמת השרון ממשיכה לדרוס ומנצחת בקרב הצמרת את עכו, מעלות וצפת ממשיכות במאבק על המקום הרביעי. בדרום: אשקלון מביסה את איילות, פתח תקווה את מעלה אדומים וניצחון דרמטי ללוד בבת-ים. נען בדרך לפרידה מהליגה. התוצאות זורמות, הדיווחים מתעדכנים.

פברואר בארצית - המצטיינים
מאמן צעיר לצד מאמן ותיק, כוכבים מהעשור שהיה לצד כוכבים מהעשור שיהיה. בוחרים את מצטייני חודש פברואר בארצית עם הרבה פרצופים מוכרים והרבה צעירים מוכשרים שבלטו בשבועות האחרונים.


cker();