מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

ארצית: אפקט הגביע
באר טוביה ושוהם המשיכו את המומנטום והגביע וניצחו גם בליגה, גם קרית מוצקין לא התקשתה מול עכו. עוד תוצאות מעניינות הערב: חבל מודיעין ניצחה את יבנה, צפת גברה על מעלות וג'ת הפסידה לאקדמיה. סיכום הסיבוב הראשון בליגה

ארצית: מסכמים סיבוב
מודים. קצת הזנחנו אתכם בחצי הראשון של העונה בליגה הארצית. אז עכשיו אנחנו כאן כדי להחזיר. רגע לפני שהסיבוב השני יוצא לדרך, בחרנו את מצטייני הסיבוב, דאגנו לסכם בכמה מילים את מה שראינו עד עכשיו, ואפילו סידרנו ראיון מיוחד עם שתיים מהאגדות הגדולות של הליגה. וכמובן, איך אפשר בלי הפריוויו למחזור הקרוב. חצי עונה בארצית מאחורינו. זמן לסכם. הערב: הסיבוב השני יוצא לדרך

גביע האיגוד: עמק חפר בחוץ
מחזיקת הגביע מאשתקד ומלפני 3 שנים הפסידה אמש 75:95 למכבי קרית מוצקין שעלתה לחצי הגמר על חשבונה. בדרבי השרון ניצחה נתניה את ג'ת 82:94 והיא העולה האחרונה לשלב הבא.

ארצית: טוביה הפתיעה בדרך לחצי
מתאוששות בגביע: הפועל באר טוביה שמה את הצרות מהליגה בצד ורשמה ניצחון גדול על יבנה. גם בשוהם חזרו לחייך אחרי ניצחון בלוד. במחוז הצפוני של הליגה: ניצחון בכורה ללב השרון ופספוס גדול לג'ת נגד נתניה. ביתר קרבות הצמרת: כפר יונה ניצחה את עכו, מוצקין טיילה נגד מעלות, וגם צפת פותחת ברצף חיובי.

ארצית: ליגה בצפון, גביע בדרום
כפר יונה ועכו במשחק שיכול להכריע על הכניסה לפליאוף, עוד משחק צמרת יתקיים במוצקין שתארח את מעלות, וג'ת חייבת ניצחון לפני שהצמרת בורחת. חדרה תארח את לב השרון מהתחתית, צפת מול נשר ופ"צ מול עמק חפר. בדרום יחלו את משחקי רבע גמר גביע האיגוד.

ארצית: הדרבי של איתו
הדרבי האשקלוני הסתיים בניצחון קל לאיתו אשקלון על אליצור עירוני. יבנה גברה בחוץ על שוהם, רמלה ניצחה בבית את חבל איילות. בצפון: מעלות ניצחה את כפר יונה ועמק חפר את צפת, לב השרון נתנה פייט לג'ת עכו פתחה פער על המקום בפליאוף.

ארצית: דרבייייייי
זאת שירדה מול זאת שעלתה, קרב ישיר בין שתי הקבוצות של אשקלון על השליטה בעיר. עוד בדרום: שוהם מארחת את יבנה, רמלה את חבל אילות. בצפון קרבות ישירים על הפליאוף בין עכו לחדרה ובין מעלות לכפר יונה.


cker();