מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

ארצית: עמק חפר בפלייאוף, באר טוביה ירדה
סיומת נהדרת לעונה הסדירה. בצפון: הפועל עמק חפר מנצחת את פתח תקווה ומדהימה את הליגה כל הדרך לפלייאוף העליון. בדרום: הפועל באר טוביה מפסידה בבת ים ונפרדת מהארצית אחרי למעלה מ- 15 עונות. התוצאות בפנים, הדיווחים זורמים.

ארצית: הכל או כלום
גורלות יחרצו במחזור האחרון בארצית - מי לפליאוף העליון ולקרב על האליפות, מיד לליגה א' ומי למבחנים. בצפון ג'ת זקוקה לנס, כפר יונה תנסה לנצח בעכו. בדרום באר טוביה עם משחק סופר קשה בבת ים תילחם על חייה.

ארצית: דרמות במחזור הנעילה

מחזור הנעילה של הליגה הארצית בפתח, ולא מעט שאלות נשארו פתוחות בשני המחוזות. בצמרת הצפונית: 4 קבוצות יאבקו על הכרטיס האחרון לפלייאוף. בתחתית הדרומית: 4 קבוצות ינסו לברוח מהירידה לליגה א'. כל הבתים, כל התרחישים. בואו נעשה קצת סדר.


ארצית: כרטיס אחרון לפליאוף
בדרום 4 העולות לפלייאוף נקבעו אחרי נצחונה של שוהם בקרית אונו, התחתית בוער. שוהם שמצטרפת ליבנה, בת ים ומעלה אדומים בקרב על האליפות. בצפון עמק חפר ומעלות הפסידו והקרב על המקום הרביעי ישאר פתוח עד למחזור הנעילה. חדרה תשחק במבחנים.

ארצית: עוד מחזור משוגע מאחורינו
בדרום: טל רונן ניצח את בת ים עם שלשת באזר ופותח עבור יבנה את המאבק על הבכורה, נצחונות חשובים ללוד ולאשקלון איתו במאבקי התחתית. בצפון: עמק חפר מפתיעה את מוצקין ועושה צעד ענק לפלייאוף, מעלות וכפר יונה חזק בתמונה גם הן, פתח תקווה בורחת מהתחתית.

ארצית: 3 מחזורים לסוף
ישורת אחרונה בהחלט בליגה הארצית. בצפון 4 קבוצות עדיין נלחמות על מקום בפליאוף וחייבות לנצח השבוע. בדרום קרבות תחתית קריטיים וגם קרב צמרת בין בת ים לרמלה.

ארצית: מרווח נשימה לאיתו
חם בתחתית: איתו אשקלון עם ניצחון סופר חשוב על חבל איילות, באר טוביה הסתבכה עם הפסד לרמלה. יבנה גברה על קרית אונו, לוד בחוץ על שוהם. בצפון: נשר ממשיכה ברצף עם ניצחון על חדרה שלא מספיק כדי לשרוד, פ"ת הקשתה על מוצקין.


cker();