מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

ארצית: ים של הפתעות
מחזור של הפתעות בארצית: בצפון - עכו מנצחת את נתניה, פתח תקווה את כפר יונה, נשר את את ג'ת. בדרום: שוהם מביסה בחוץ את בת ים, חבל מודיעין ממשיכה לטפס למעלה, ניצחון חשוב ל"איתו" אשקלון בקרב התחתית נגד לוד. התוצאות בפנים, הדיווחים מתעדכנים.

ארצית: קרבות פליאוף
בגזרת היורדות העסק מתחיל להיסגר, והקרבות בצמרת מעלים הילוך. שלושה קרבות ישירים בשני המחוזות בין קבוצות הצמרת כשלאף אחת אסור להפסיד. בצפון צפת מארחת את מוצקין ועכו את נתניה, בדרום רמלה תצא למעלה אדומים.

הגביע של נתניה!

באר טוביה נלחמה, נתנה פייט, ובשלב מסוים אף הוליכה ב- 18 נקודות הפרש, אבל מול בור של 35 נקודות וסוללת הכוכבים של נתניה - זו הייתה משימה כמעט בלתי אפשרית. מוליכת ליגה ארצית-צפון הפסידה בסיום - 80:70, אולם זכתה בגביע האיגוד ומתפנה למאבק האמיתי: עלייה ללאומית.


ארצית: הגביע לנתניה?
במשחק הראשון של גמר גביע האיגוד נתניה לא התקשתה להביס את באר טוביה ופתחה פער של 35 נקודות שספק אם לא יספיק לגומלין. במחזור ה- 21 של המחוז הצפוני עכו התבססה במקום השלישי, כפר יונה ועמק חפר איבדו גובה, חדרה וג'ת ניצחו אך נשארו באזור המבחנים והאקדמיה העמיקה את הבור של נשר.

ארצית: צפון וגביע
נתניה ובאר טוביה, שני משחקים, ראש בראש, מחזיקת גביע אחת. לצד זה יש לנו מחזור בצפון כשכפר יונה זוממת על המקום הרביעי, נשר נמצאת בסכנת ירידה ממשית ועכו וחדרה רוצות לברוח מהמקום שמוביל למבחנים.

ארצית: לב השרון ואשקלון ירדו
לב השרון הפסידה למעלות ונפרדה סופית מהליגה, אשקלון הפסידה לבת ים והניצחון של לוד על יבנה סגר עבורה את הסיפור. בת ים גברה על איתו אשקלון משלשת ניצחון של אופיר פרחי, 2 הארכות בצפת וניצחון מקומי.

ארצית: זמן פרידה?
הערב כנראה יחרץ סופית גורלן של אליצור אשקלון ולב השרון, כשהפסדים ישלחו אותם לליגה א'. לצד זה, מוצקין וכפר יונה בקרב צמרת לוהט בצפון, צפת וחדרה בקרב נגד המבחנים. בדרום שוהם תנסה לנקום ב-באר טוביה ומעלה אדומים תנסה לנצח את חבל מודיעין הלוהטת. אה ותראו מי חוזר לשחק (סתכלו שמאלה).


cker();