מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

שינויים בליגה הארצית? בקבוצות מתנגדים

פלייאוף בין 8 הראשונות, הצלבה בין המחוזות, הרחבת חוק הצעירים. הועדה המקצועית של איגוד הכדורסל מתכננת מהפכה בליגה הארצית, ובקבוצות מביעים התנגדות. איתן מכלוף, יו"ר בת ים: "השיטה הנוכחית הוכיחה את עצמה בשנתיים האחרונות, אז למה לקלקל?". ליאור שגב: "חוק הצעירים מהווה פגיעה קשה בחופש העיסוק ובחוק שיוויון ההזדמנויות בעבודה".


"כנראה זריקה אחרונה בקריירה, כדאי שתיכנס"
כך תיאר ליאור שגב את שלשת הניצחון שנתנה את אליפות המחוז הצפוני בארצית למכבי קרית מוצקין. יובל רחמילביץ' סגר מעגל עם יבנה, מרקוביץ' שחוגג כבר אליפות רביעית מתרגש כל פעם מחדש. התגובות מערבי גמר הפליאוף בארצית.

ארצית: מוצקין אלופת הצפון!
דרמה ענקית בסיום המשחק השלישי בסדרה הצפונית, כשסל באזר ענק של ליאור שגב קבע 71:68 למכבי קרית מוצקין שחוזרת ללאומית. רותם ברזילי נבחר לשחקן המצטיין של הסדרה וקיבל גביע מכתב ספסל אדי מינץ.

ארצית: יבנה אלופה!
משחק סופר צמוד הערב בבת ים הערב הסתיים בבריחה של יבנה ברבע האחרון לניצחון 83:80. יבנה משלימה ניצחון 2-1 בסדרה וזוכה באליפות ובכרטיס הנחשק ללאומית. יובל רחמילביץ' נבחר לMVP של הסדרה וזכה בגביע מכתב ספסל ענר חתואל. מבחנים: נצרת עלית בארצית

ארצית: יומיים של הכרעות
המשחק השלישי בסדרות גמר הפלייאוף בליגה הארצית ייפרש על פני יומיים. הערב: בת-ים תארח את יבנה ב"חשמונאים", מחר - נתניה תארח את מוצקין ב"ישורון". מי תעלה ללאומית?

מבחנים: גבעת שמואל חוזרת
שנה אחת הספיקה לגבע"ש בליגה א', והיא חוזרת לארצית דרום אחרי ניצחון דרמטי על הפועל לוד שתחליף איתה ליגות. בצד הצפוני הפועל נצרת עלית גברה בבית על חדרה 62:70, והעולה תוכרע ביום רביעי הקרוב.

ארצית: הולכים למשחק שלישי
יבנה לא התקשתה לנצח בביתה את בת-ים והשוותה את הסדרה הדרומית. נתניה הגיעה למוצקין עם הגב אל הקיר אבל ניצחה בתום דרמה גדולה והחזירה את ההכרעה לביתה.


cker();