מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגה ארצית
עורכים: אלירן כהן

ארצית: ברוכה הבאה
עוד מחזור מטורף בארצית מאחורינו. בדרום: בת ים משלימה ניצחון כפול על יבנה ותופסת פער בפסגה, אליצור אשקלון בניצחון בכורה, חבל מודיעין ובאר טוביה ממשיכות בקאמבק שלהן. בצפון: חדרה מפתיעה את מוצקין, עכו מנצחת את מעלות ופותחת שוב את מאבקי הכניסה לפלייאוף. התוצאות מעודכנות, דיווחים בהמשך.

ארצית: גביע, ליגה, והחלפת מאמנים
אליצור נתניה העפילה לגמר גביע האיגוד אחרי ניצחון כפול על מוצקין. בדרום: אילן פרג׳, שהעלה את לוד לארצית והוביל אותה לצמרת בשנתיים האחרונות, פוטר במפתיע מאימון הקבוצה. במשחק השלמה: ניצחון ליבנה על באר טוביה במשחק השלמה.

ארצית: הקרב על הפליאוף בדרום מתחמם
בן לזר עם סל ניצחון עבור רמלה מול שוהם, פתח מחדש את המאבק על המקום הרביעי. מעלה אדומים וחבל מודיעין ניצחו את האשקלוניות, בת ים גברה בחוץ על קרית אונו. בצפון: מוצקין ונתניה שומרת על הצמרת, כפר יונה גברה על חדרה וצפת על האקדמיה.

ארצית: קרבות פלייאוף
השליש האחרון של העונה בארצית יוצא לדרך, וכרטיסי הכניסה לפלייאוף פתוחים לחלוטין. בצפון: פתח תקווה וג'ת ינסו לעשות חיים קשים לנתניה ומוצקין, כפר יונה תנסה להמשיך במומנטום נגד חדרה, נועלות הטבלה ינסו להפתיע. בדרום: רמלה מגיעה לשוהם, "איתו" אשקלון תארח במשחק ללא קהל את מעלה אדומים, בת ים בקריית אונו. אתמול: ניצחון לאיילות על לוד.

גביע האיגוד: קבוצת גביע טיפוסית
באר טוביה חוזרת לגמר גביע האיגוד (בו הופיעה לפני 3 שנים) עם ניצחון ביתי מרשים מאוד על מכבי שוהם 74:80. בקצה השני של המדינה - אליצור נתניה שוב גברה על קרית מוצקין (67:62), אבל הכל עוד פתוח לקראת הגומלין.

גביע האיגוד: נתניה נגד מוצקין, טייק 2
חצי גמר גביע המדינה? חצי גמר גביע האיגוד! מוליכות המחוז הצפוני בדו קרב כפול השבוע ושבוע הבא ולנו נותר רק להנות. בדרום הערב תיקבע העולה כשבאר טוביה המפתיעה תארח את שוהם מהצמרת למשחק גומלין.

ארצית: הכל פתוח בגביע
באר טוביה ממשיכה להראות שהיא קבוצת גביע טיפוסית עם הפסד צמוד מול שוהם שמעביר את ההכרעה לגומלין. במקביל במחזור ה17 בצפון ניצחון דרמטי לעמק חפר על עכו ולכפר יונה על ג'ת, נתניה ומוצקין דרסו, ניצחונות גם למעלות ולפ"ת.


cker();