מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
גביע המדינה נשים
עורכים:

רמת חן מחזיקת הגביע
מכבי רמת חן זכתה בגביע המדינה לנשים אחרי ניצחון 85:57 על אליצור חולון. רמת חן שלטה במשחק מהפתיחה ורק הגדילה את ההפרש עם התקדמות המשחק. אדאמס הפציצה 27, הופקינס הייתה רחוקה ריבאונד 1 מטריפל דאבל. מוקדם יותר היום זכתה הפועל ראשל"צ בגביע המדינה לנערות ב' עם ניצחון 44:52 על א.ס. רמה"ש.

פ"ת עם המחמאות, רמת חן עם הגמר
רק לפני שבוע פ"ת ירדה ליגה. אבל היום היה משחק חדש, ובמשך 50 דקות נלחמה הקבוצה של אלי רבי ברמת חן הפייבוריטית והפסידה בסיום בדרמה ענקית. בחמישי: חולון מול רמת חן בגמר.

חולון חוזרת לגמר
קרוב ל20 שנה מהפעם האחרונה בה אליצור חולון הייתה במעמד הגמר, והיום זה קורה. רמה"ש הצליחה לרשום קאמבק מרשים ברבע האחרון, אבל במאני טיים מי שהייתה שם זאת חולון. הורנבאקל עם אסיסט לווקר שניצח את המשחק, 70:72 לחולון שעולה כאמור לגמר וממתינה לראות מי היריבה שלה.

אליצור חולון – א.ס. רמת השרון (17:45)
3 פעמים כבר נפגשו הקבוצות העונה, והניצחונות ההלכו רק לצד אחד. האם רמה"ש תצליח שוב להתעלות כשיש תואר על הפרק ותנצח את הכבשה השחורה שלה העונה? האם חולון תצליח סוף סוף לחזור לגמר אחרי קרוב ל20 שנה שנעדרה ממנו?

גביע המדינה: לקראת חצאי הגמר
אחרי הדרמה בשבוע שעבר, ליגת העל לנשים מפנה את מקומה לטובת שבוע הגביע. פייבוריטית אחת, 2 הפתעות והקבוצה שכמעט תמיד שם. רמת חן, חולון, פ"ת ורמה"ש, מי תסיים את השבוע עם גביע?

נשים: הגביע חוזר לאשדוד
רבע שני קטלני של האשדודיות נתן להן יתרון דו ספרתי שהוציא לרמת חן את הרוח, התוצאה בסיום הייתה חד צדדית. אחרי עונה מצויינת רמת חן הציגה את אחד המשחקים הגרועים שלה העונה, וזה עלה לה בגביע שנוסע לאשדוד אחרי ניצחון גדול 49:70.

גביע: רמת חן ואשדוד בגמר
אחרי שבועיים של שביתה, חוזרים לשחק כדורסל במסגרת גביע המדינה. אליצור חולון עשתה צרות לרמת חן, אבל נכנעה בסוף 70:92 כשקיילה טורנטון מובילה את הסגולות עם 24 נקודות. בחצי הגמר השני אשדוד עם מחצית שניה טובה בהגנה גברה 50:69 על בנות הרצליה. חמישי, 18:10, קרית מנחם רמלה. משחק הגמר, הכניסה חופשית.


cker();