מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

תוצאות המחזור האחרון:
עירוני רמת-גן 102 - הפועל חיפה 71
עירוני קרית אתא 80 - הפועל רמת גן \ גבעתיים 78
הפועל כפר-סבא 75 - מכבי הוד השרון 69
הפועל גליל עליון 66 - מכבי רחובות 77
א.ס רמת השרון 61 - עירוני רעננה 71
עירוני "דיזינגוף סחר" נס ציונה 81 - הפועל עפולה 68
הפועל ב"ש \ בני שמעון 99 - הפועל מגדל העמק 88
משחקי המחזור הבא:
מאחורי הספסל: על גמר וביתיות

על קווי הדמיון בין האליפות של נס ציונה לאלו שהושגו בשנים האחרונות, על הייחודיות של סדרת הגמר עם באר שבע, על יתרון (או חסרון) הביתיות במשחקי ההכרעה ועל האופן בו אולי הוכרעה אליפות המדינה. אספנו כמה טריוויות, חיברנו כמה משפטים. סיכום סדרת הגמר בליגה הלאומית.


המשכיות על הקווים בבאר שבע ורעננה
קבוצות הלאומית ממשיכות לעבוד במרץ ולעשות את הצעד הראשון לקראת העונה הקרובה. יניב בורגר ימשיך לעונה שנייה בבאר שבע, ברק פלג יפתח את עונתו השלישית ברעננה.

בוכניק חוזר לעפולה, יאור נשאר ברחובות

המאמן הוותיק, שהוביל את הפועל עכו לצמרת הליגה הארצית בשנים האחרונות, חוזר לקדנציה שלישית בעפולה. מכבי רחובות ואבנר יאור יצעדו יחד עונה נוספת, אחרי ההצלחה בעונה האחרונה. גם בר"ג וקריית אתא התחילו לעבוד


המשכיות בר"ג, מאמן חדש לקריית אתא

עונת המלפפונים עוד לא יצאה לדרך, ושתיים מקבוצות הליגה כבר החלו לעבוד. רמת גן / גבעתיים תמשיך לעונה נוספת עם מתן חרוש על הקווים, כשעל הפרקט ישארו יוני ניר וליאור ליפשיץ. קריית אתא נפרדה מזיו בר-תנא אחרי עונה אחת, ומינתה במקומו את שקד שוהם.


לאומית: נס ציונה אלופה!
כמה קשה, ככה מתוק. שנה אחת בלבד מאז שירדה ללאומית, נס ציונה משלימה ניצחון 3-0 בסדרת הגמר וזוכרת באליפות. שוב קיבלנו משחק דרמטי וצמוד, ושוב ב"ש בצד המאוכזב. התגובות מהמשחק

לאומית: סוויפ או סדרה?

נס ציונה תגיע לבאר שבע במטרה להיות הקבוצה הראשונה מאז מ.כ. הבקעה שסוגרת סדרת גמר ב- 0-3. בבאר שבע עוד מאמינים שאפשר לחזור ואפילו לחולל מהפך. 14:00, היכל הקונכייה, באר שבע (שידור ישיר בערוץ 56 וברדיו דרום). עד כמה העונה קרובה לסיום?


לאומית: שוב צמוד, שוב כתום
איזה סדרת גמר נהדרת יש לנו. עוד משחק צמוד בין הפועל ב"ש לעירוני נס ציונה, וגם הפעם יש לנו דרמה לקראת הסיום. האורחת כבר מחכה פיגור דו ספרתי והוליכה בתחילת הרבע האחרון, אבל איבדה ריכוז במאני טיים. נס ציונה עם הניצחון 74:69 ו2-0 בסדרה.


cker();