מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

תוצאות המחזור האחרון:
עירוני רמת-גן 94 - מכבי רחובות 96
עירוני קרית אתא 91 - א.ס רמת השרון 65
הפועל כפר-סבא 64 - הפועל עפולה 63
הפועל גליל עליון 78 - עירוני רעננה 86
מכבי הוד השרון 64 - הפועל ב"ש \ בני שמעון 73
עירוני "דיזינגוף סחר" נס ציונה 78 - הפועל רמת גן \ גבעתיים 87
הפועל מגדל העמק 88 - הפועל חיפה 81
משחקי המחזור הבא:
עירוני רעננה - הפועל חיפה
"לא יוצאים מגדרנו מניצחון כזה או אחר"
מתן חרוש, מאמן רמת גן / גבעתיים שומר על פרופיל נמוך ולא מתרגש מהניצחון הגדול בנס ציונה. אופטימיות גם בצד השני של העיר, וגם ברמת השרון ובעפולה, שם לא מורידים את הראש למרות ההפסדים השבוע. וגם: במנהלת הליגה יוצאים בהבהרה בעניין השמועות בדבר הגדלת מכסת הזרים בליגה, וממי קיבל עדני דגן שיחת טלפון מפתיעה?

לאומית: מהפך בצמרת
הפועל רמת גן גבעתיים במחצית שנייה אדירה היממה את נס ציונה. באר שבע קפצה על ההזדמנות והשתלטה על המקום הראשון. רחובות גדרה ניצחון נגד עירוני ר"ג, כפר סבא עשתה את אותו הדבר נגד עפולה. נצחונות גם לקריית אתא, מגדל העמק ורעננה. דיווחים מתעדכנים.

לאומית: המחזור המלא
אחרי משהו כמו חודשיים (או קצת פחות, מי סופר): חוזרים לערב של שבעה משחקים. במוקד: נס ציונה תארח את ר"ג / גבעתיים לקרב עם הרבה השפעה על הצמרת. צפו לאקשן גם בשאר המקומות, כשבאר שבע תגיע להוד השרון, עפולה תתארח בכפר סבא וחיפה במגדל העמק. פריוויו למחזור שבפתח.

מאחורי הספסל: עולה, עולה לנו

50 הנקודות שקלע סטרום וורן השכיחו את הכוונות לשלוח את הטור לפגרת חורף קצרה ושלחו אותנו להעיף מבט על דפי ההיסטוריה. רעננה חוזרת לקצב של תחילת העונה ושוב עולה על הגל, בנס ציונה מתפתחת גישה מעניינת למשחק, בעירוני ר"ג מוצאים דרך להפתיע, ובליגה סופסוף סוגרים מחזור מלא בזמנו שנותן לנו את הצ'אנס להעיף מבט אחורה ולערוך השוואות. פתחנו סיבוב.


ממשיכות בשלהן: ניצחון לב"ש ברמה"ש

ניצחון רביעי רצוף לבאר שבע - 87:77, שנשארת צמודה לנס ציונה בפסגה. הפסד תשיעי ברציפות לרמת השרון, שאמנם שוב יוצאת עם המחמאות אך נשארת צמודה לעירוני ר"ג בתחתית ועומדת במרחק 2 נקודות מתחת לקו האדום. משחק נהדר של ג'ייסון וויליאמס שסיים עם 31 נקודות.


"יש לנו את כל מה שצריך כדי להיות טובים בליגה הזו"

דאליס ג'ויינר לא מתרגש מההפסד לרעננה ויודע מה הקבוצה שלו צריכה כדי לעלות על המסלול הנכון. בעירוני ר"ג יאלצו שוב לחפש זר, הפעם במקומו של מרקו קיליגנסוורת', בנס ציונה יוצאים מרוצים מ"דרבי השפלה", ולמעשה, גם ברחובות. כמה מילים על המחזור שהיה (ועודנו) בלאומית.


נשארה ראשונה: נס ציונה גברה על רחובות

בדרבי השפלה, רשמה הקבוצה של נדב זילברשטיין ניצחון נאה על מכבי רחובות - 75:67, ששמר אותה במקום הראשון בטבלה לשבוע נוסף. מחר יושלם המחזור כשרמת השרון תארח את באר שבע. משחקי אמשcker();