מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

תוצאות המחזור האחרון:
עירוני רמת-גן 102 - הפועל חיפה 71
עירוני קרית אתא 80 - הפועל רמת גן \ גבעתיים 78
הפועל כפר-סבא 75 - מכבי הוד השרון 69
הפועל גליל עליון 66 - מכבי רחובות 77
א.ס רמת השרון 61 - עירוני רעננה 71
עירוני "דיזינגוף סחר" נס ציונה 81 - הפועל עפולה 68
הפועל ב"ש \ בני שמעון 99 - הפועל מגדל העמק 88
משחקי המחזור הבא:
לאומית: שיוויון בסדרות
מכבי הוד"ש והפועל ב"ש חזרו הביתה ועשו את העבודה. ערב צמוד מאוד בלאומית: הוד"ש ניצחה אחרי הארכה 99:105 את נס ציונה, ב"ש עשתה זאת עם נקודות ניצחון מהקו, 66:69 על כפ"ס.

לאומית: כפ"ס ונ"צ עלו ל0-1
הפועל ב"ש עשתה בערך כל טעות אפשרית בדקות הסיום של המשחק, כפ"ס אמרה תודה והענישה בדרך לניצחון 70:80. במקביל בנס ציונה הוד"ש נתנה פייט אבל הפסידה 76:83. המשחק השני בסדרות ביום שלישי.

סדרה ביום: כתום מול כחול
אחרי שהדהימה את רעננה ברבע הגמר, הוד השרון רוצה להמשיך במסע המופלא שלה ולא לעצור בכתום. בנס ציונה כבר התכוננו לתרחיש מאתגר יותר, אבל זכו ביתרון הביתיות גם בסדרת חצי הגמר, וינסו לעבור את המשוכה מהשרון בדרך לגמר מול כפר סבא או באר שבע. העומק של נס ציונה מול התשוקה של הוד השרון. מי תהיה בגמר? לסדרה המקבילה: כפר סבא נגד באר שבע

סדרה ביום: ירוק מול אדום
הפועל באר שבע כבר ניצחה השנה באולם היובל, הפועל כפר סבא כבר ניצחה בהיכל הקונכייה. באר שבע תלויה בג'ף אלן אבל כפר סבא תלויה עוד יותר בדנזל לוינגסטון. העומק של באר שבע מול הביתיות של כפר סבא ייפגשו בסדרת חצי גמר הראשונה. הפרס למנצחת: יתרון ביתיות בגמר.

מאחורי הספסל: סוגרים רבע

משחקי רבע גמר הפלייאוף הסתיימו מוקדם מהצפוי, והצביעו על מגמה די ברורה בין ארבעת הקבוצות שהלכו הביתה מוקדם משתכננו. על הפערים שהתבלטו, הניסיון שעשה את שלו, ההבדלים מהעונה הסדירה, הציפיות מחצי הגמר, והתקווה לקחת את משחקי הפלייאוף צעד אחד קדימה בעונה הבאה.


לאומית: נגמר חלק
נס ציונה השלימה 2-0 בסדרה עם ניצחון חוץ 83:79 על הפועל ר"גבעתיים. גם כפ"ס וב"ש עלו כל אחת לחצי הגמר, אחרי ניצחונות דרמטיים על קרית אתא ורחובות. כבר ביום שישי אחרי החג מתחילים עם הפיינל פור.

פלייאוף לאומית: הוד"ש הדיחה את רעננה

מי היה מאמין. מוליכת העונה הסדירה הלכה הביתה אחרי הפסד שני ברבע הגמר למכבי הוד השרון, שסיימה את העונה במקום השמיני וחוללה סנסציה אדירה. הוד השרון תפגוש בחצי הגמר את המנצחת בין נס ציונה לר"ג / גבעתיים.cker();