מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

תוצאות המחזור האחרון:
הפועל רמת גן \ גבעתיים 80 - עירוני קרית אתא 72
הפועל כפר-סבא 77 - הפועל מגדל העמק 83
מכבי קרית מוצקין 91 - עירוני רעננה 96
אליצור יבנה 85 - מכבי קרית גת 90
הפועל חיפה 87 - הפועל עפולה 83
הפועל גליל עליון 108 - מכבי הוד השרון 76
הפועל ב"ש \ בני שמעון 78 - מכבי רחובות 84
משחקי המחזור הבא:
מכבי קרית גת - הפועל חיפה
עירוני קרית אתא - הפועל כפר-סבא
מכבי הוד השרון - הפועל ב"ש \ בני שמעון
הפועל מגדל העמק - הפועל גליל עליון
עירוני רעננה - אליצור יבנה
מכבי רחובות - מכבי קרית מוצקין
הפועל עפולה - הפועל רמת גן \ גבעתיים
לאומית מחזור 6: הדיווחים מהמגרשים
צוד בדיחי חזה בגליל עליון מפרקת את הוד"ש, אדי מינץ ראה את הפועל חיפה חוזרת לנצח מול עפולה, ואלירן כהן והגמל העבירו עוד משחק בקונכייה שם ב"ש הפסידה לרחובות.

לאומית: יבנה מתחה את קרית גת, רחובות מושלמת
הדרומים נזקקו להארכה כדי לגבור על היריבה מהתחתית. רחובות שמרה על מאזן מושלם עם ניצחון קשה על ב"ש, חיפה גברה על עפולה וגליל עליון הביסה את הוד"ש. ניצחונות חוץ למגדל העמק בכפ"ס ולרעננה במוצקין. לסיקורים מהמגרשים

לאומית: קרבות ישירים בתחתית
5 קבוצות נועלות את הטבלה עם ניצחון בודד, 4 מתוכן יפגשו ראש בראש השבוע ו2 יקבלו קצת אוויר לנשימה. במשחק המרכזי של השבוע קרב חם בין רחובות הבלתי מנוצחת לבין ב"ש נכנס לקצב ורושמת רצף נצחונות מרשים משלה.

לאומית: ר"ג הכתה בק.אתא
האורודונים השיגו ניצחון בית נוסף, הפעם על קריית אתא, למרות ששיחקו כל הרבע האחרון ללא זרים אחרי שאיבדו את רוברט גלן שנפצע כבר ברבע הראשון ואת רשאד מאדן שיצא בגלל טכנית שניה ברבע השלישי. שישה שחקנים ברמת גן/גבעתיים בדאבל-פיגרס. קריית אתא כבר עם הפסד שלישי.

מאחורי הספסל: מתקיפים

חמש קבוצות עם 90 נקודות במחזור אחד הם לא עניין של מה בכך. אבל איפה כל הקבוצות שעדיין לא נכנסו לקצב? וגם: מה בין אתא של בית לאתא של חוץ, מה עובר על רעננה בשבועות האחרונים, מה הביא לכפ"ס ועפולה נצחונות ראשונים, ומול איזה נתון תצטרך לעמוד רחובות במחזור הליגה הקרוב? מסכמים מחזור בלאומית, עם אלה ועוד.


השלמה: ר"גבעתיים ניצחה את מגדל
אחרי הביטול והדחיה והזזת האולם, מגדל העמק ור"גבעתיים נפגשו לסגור את המחזור החמישי בליגה הלאומית. מגדל העמק החזירה רבע אחד בלבד לפני שהאורדונים ברחו לדו ספרתי שהלך וגדל עד הסיום.

לאומית: נצחונות לכל

ניצחון גדול לקריית אתא על חיפה, ניצחון קליל לרחובות ברעננה, ניצחון קשה לק"ג על מוצקין, עוד מותחן בין גליל לב"ש, נצחונות בכורה לכפר סבא (בהוד"ש) ולעפולה (על יבנה). זה מה שהיה לנו הערב בלאומית.cker();