מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

תוצאות המחזור האחרון:
מכבי רחובות 69 - עירוני רעננה 80
מכבי קרית מוצקין 79 - מכבי קרית גת 81
אליצור יבנה 96 - הפועל עפולה 81
הפועל חיפה 87 - עירוני קרית אתא 91
הפועל רמת גן \ גבעתיים 85 - הפועל מגדל העמק 94
הפועל כפר-סבא 95 - מכבי הוד השרון 75
הפועל ב"ש \ בני שמעון 90 - הפועל גליל עליון 97
משחקי המחזור הבא:
עירוני קרית אתא - הפועל רמת גן \ גבעתיים
הפועל עפולה - הפועל חיפה
מכבי רחובות - הפועל ב"ש \ בני שמעון
הפועל מגדל העמק - הפועל כפר-סבא
מכבי הוד השרון - הפועל גליל עליון
עירוני רעננה - מכבי קרית מוצקין
מכבי קרית גת - אליצור יבנה
מאחורי הספסל: הבריחה והפריחה

בזמן שבמגדל העמק מתחילים ללמוד את הכללים - בעפולה לא מצליחים לייצר שינוי ושוקעים בתחתית. וגם: מוצקין ויבנה פורחות בדרך למאבק על הפלייאוף, שלושה צמדי זרים מביאים שלושה נצחונות גדולים, ר"ג/גבעתיים מייצרת תלות בשחקן אחד, פלורין קמפבל דוהר לשיא היסטורי, שרון אברהמי מספק תהיה מעניינת, וברנדון אדוארדס מכין אותנו למדד שנדון עליו בשבוע הבא.


לא רואה בעיניים: רעננה ניצחה ברחובות
הקבוצה של ברק פלג ממשיכה לקטול את הגדולות, ואחרי ק"ג וב"ש הגיע תורה של רחוובות. גליל חזרה מב"ש עם ניצחון ענק, מגדל העמק הדהימה את ר"ג, מוצקין גררה את ק"ג להארכה, קריית אתא ניצחה ברוממה בתום קרב נהדר, ונצחונות קלילים ליבנה וכפר סבא.

אברהמי חוזר לרוממה, גליל בב"ש
במוקד משחקי המחזור ה- 18 בלאומית תארח הפועל באר שבע את גליל עליון לקרב צמרת מרתק. קריית אתא ושרון אברהמי יגיעו לרוממה, רעננה תנסה להפתיע גם ברחובות, דרבי 09 בכפר סבא, רמת גן תארח את מגדל העמק ללא קהל, עפולה תגיע ליבנה וקריית גת למוצקין.

מאחורי הספסל: חצי הדרך לפלייאוף
שרון אברהמי של אתא הוא לא שרון אברהמי של חיפה. את זה גם המספרים מגלים. בשלישי הוא יפגוש את שחקניו לשעבר מול המאמן שיגיע להתמודדות בסיטואציה זהה בדיוק. רחובות מסמנת וי ראשון, גליל מאבדת את הראש בהגנה, ביירון ווסלי פיצח את השיטה, רעננה מצאה קמע, מגדל העמק עולה לקצב, מוצקין ממשיכה להפתיע ועפולה, כך היא מקווה, אולי משחררת לחץ. מסכמים מחזור בלאומית.

לאומית מחזור 17: הדיווחים מהמגרשים
אסף ברגר חזה בר"גבעתיים סוף סוף מנצחת, אדי מינץ רצה לתלות את עצמו אחרי ההפסד המביך של חיפה במגדל העמק. אלירן כהן והגמל יצאו גם הם מנוצחים השבוע מול רעננה, ענר חתואל היה במשחק המרכזי בין קרית גת לרחובות.

רחובות ניצחה בק"ג, רעננה דרסה את ב"ש

רחובות מנחילה לק"ג הפסד שלישי ברציפות ונשארת בודדה בפסגה. רעננה עצרה את המומנטום של ב"ש עם ניצחון גדול. מגדל העמק הפתיעה את חיפה, כפר סבא הדהימה את גליל, ושלחה את קריית אתא למקום השלישי. נצחונות דרמטיים וחשובים למוצקין ולר"ג. לדיווחים המלאים


לאומית: רחובות מגיעה לק"ג, ב"ש ברעננה
מכבי ק"ג תנסה לחזור לתמונת המקום הראשון כשתארח את רחובות לקרב הצמרת התורן. ב"ש ורעננה - שתי הקבוצות הלוהטות בליגה, יפגשו במטרווסט, ובתחתית: קרב לוהט בין עפולה למוצקין. ומה עוד מחכה לנו מחר? ר"ג בהוד"ש, כפ"ס בגליל, יבנה בקריית אתא וחיפה במגדל העמק.


cker();