מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

תוצאות המחזור האחרון:
עירוני רמת-גן 102 - הפועל חיפה 71
עירוני קרית אתא 80 - הפועל רמת גן \ גבעתיים 78
הפועל כפר-סבא 75 - מכבי הוד השרון 69
הפועל גליל עליון 66 - מכבי רחובות 77
א.ס רמת השרון 61 - עירוני רעננה 71
עירוני "דיזינגוף סחר" נס ציונה 81 - הפועל עפולה 68
הפועל ב"ש \ בני שמעון 99 - הפועל מגדל העמק 88
משחקי המחזור הבא:
לאומית: זמן הצעירים

כפר-סבא, רעננה, מוצקין וחיפה עם כמה החתמות של צעירים שברחו בין השורות, בהם לא פחות מארבעה מתאזרחים חדשים. שלוש קבוצות עדיין מחפשות זרים להשלמת הסגל.


קריית אתא זכתה בטורניר יחיא

טורניר מותח בצפון, מפגשים חוצי ליגות, הצגה של אוראל לב, ושלשת ניצחון של ליאור שגב. לא מעט משחקי אימון בלאומית נערכו במהלך השבוע האחרון, זמן להתעדכן ולספר על הלו"ז לשבוע הבא.


מתחזקת: טישמן בקריית גת

אחרי מו"מ ארוך הגארד יחזור לקדנציה שנייה בשורות היורדת מליגת העל, במדיה שיחק לפני שנתיים בליגת הראשונה. גם עומר אל-על ותומר זלמנסון יעבו את הקו האחורי של קריית גת, שממשיכה לחפש אחר ישראלי בכיר נוסף.


לאומית: מתחילות להתאמן
מכבי קריית מוצקין והפועל עפולה פתחו את סדרת משחקי האימון ביום רביעי האחרון עם ניצחון של המארחת. באר שבע יצאה לחולון, הוד השרון לראשון לציון, ושתיהן הפסידו. לוח משחקי האימון לשבוע הבא מחכה בפנים.

חיזוק כפול לאורדונים, פותחים עונה ברחובות
זו שפתחה היא גם זו שסוגרת. הקבוצה של מתן חרוש סוגרת סגל מסקרן במיוחד עם צירופם של הפורוורד המתאזרח איליה אלאייב והפורוורד האמריקאי רוברט גלן. קצת דרומה מזיסמן - מכבי רחובות פתחה עונה ערכה אימון פתיחת עונה בנוכחות 150 אוהדים צבעוניים.

זר שני בהוד"ש, ב"ש סוגרת סגל

הקבוצה של חנן הירשוביץ מתחמשת בפורוורד-סנטר ג'ון פילדס, ששיחק בשלוש השנים האחרונות בליגה הבלגית הבכירה ויהיה הזר השני של הקבוצה לצד ורנון טיל. בב"ש סוגרים סגל מרשים עם צירופו של דור גולדנברג הצעיר.


זר ראשון למוצקין: ג'סטין ג'קסון
אחרי תקופה ארוכה של חיפושים, מצאה קרית מוצקין את הזר הראשון שלה בדמותו של ג'סטין ג'קסון, שמחזיק בקריירת מכללות מרשימה ובעבר מרשים בליגות בכירות באירופה.


cker();