מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

תוצאות המחזור האחרון:
עירוני רמת-גן 98 - הפועל מגדל העמק 84
עירוני קרית אתא 83 - הפועל עפולה 68
הפועל גליל עליון 85 - הפועל חיפה 86
עירוני רעננה 79 - הפועל רמת גן \ גבעתיים 76
א.ס רמת השרון 94 - מכבי רחובות 89
עירוני "דיזינגוף סחר" נס ציונה 91 - מכבי הוד השרון 94
הפועל ב"ש \ בני שמעון 79 - הפועל כפר-סבא 82
משחקי המחזור הבא:
הפועל חיפה - עירוני "דיזינגוף סחר" נס ציונה
הפועל רמת גן \ גבעתיים - א.ס רמת השרון
הפועל עפולה - הפועל גליל עליון
עירוני רעננה - הפועל ב"ש \ בני שמעון
מכבי הוד השרון - עירוני רמת-גן
הפועל מגדל העמק - הפועל כפר-סבא
מכבי רחובות - עירוני קרית אתא
מאחורי הספסל: רב הנסתר

מה ההיסטוריה מספרת על תופעת המשולש של רמת גן / גבעתיים? עד כמה דמיוני היה היחס המנצח של רעננה? איזה שיא של כל הזמנים הזר החם בליגה הולך לשבור? לאן נעלמו השחקנים המובילים של נס ציונה? מה עובר על רחובות בהארכות? ועל הוד השרון בסיבוב השני? וכמה שיאים עונתיים מצאנו השבוע (רמז: הרבה)? סיכום המחזור ה- 24 בלאומית.


"זוסמן? הוא אחד מקרי-הרוח אצלנו"

ברק פלג מפרגן לקלעי שהביא לו ניצחון בקרב נגד רמת גן / גבעתיים, שמואל מלכוב עם כמה מילים על השלשה שניצחה את נס ציונה. הכתומים, מעבר להפסד, גם ספגו מכה לא פשוטה ויאלצו להסתדר בשבועות הקרובים ללא טל דן שפרק את כתפו. עוד השבוע: אירוע מיוחד של מנהלת הליגה בחסות "הטוטו" זימן למגרשים השונים מאות בני נוער.


לאומית: העולות לפלייאוף נקבעו
קריית אתא הביסה את עפולה והבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון. רעננה כמעט והבטיחה את המקום הראשון כשניצחה את ר"ג / גבעתיים והסתייעה בשכנתה מכפר סבא כדי להרחיק משם את באר שבע. נצחונות גם לשלוש נעולות הטבלה - עירוני ר"ג, רמת השרון וחיפה.

לאומית: עדיין בחיים
עם רגל וחצי מהירידה לארצית, עירוני ר"ג גברה הערב על הפועל מגדל העמק. אבל לאור הניצחון הדרמטי (שוב) של חיפה, זה לא עוזר לה. רמה"ש עם ניצחון קריטי על רחובות, קרית אתא הבטיחה מקום בפליאוף עם ניצחון על עפולה, שאיבדה סיכוי להגיע אליו. ובמשחק המרכזי: ניצחון דרמטי לרעננה על ר"גבעתיים

לאומית: שלוש בראש
בקרב על תואר "המשחק המרכזי של המחזור" התחרו שלושה: הקרב (הזמני לפחות) על המקום הראשון במטרווסט בין רעננה לר"גבעתיים, הקרב (האפשרי) על המקום השני בקונכייה בין ב"ש לכפ"ס, והקרב (הלא אחרון) ברמז בין קריית אתא ועפולה על המקום בפלייאוף. בשאר המשחקים: הוד"ש ונס ציונה ינסו לשפר עמדות, רחובות תקווה לא למעוד ברמת השרון, ושני משחקים לפרוטוקול בלבד: גליל נגד חיפה, ועירוני ר"ג נגד מגדל העמק.

מאחורי הספסל: רכבת ההפתעות

איזה שיא שלילי השוו השבוע שתי קבוצות בשני משחקים שונים לחלוטין? מי היא, נכון להיום, אלופת הסיבוב השני בליגה? עד כמה מרשימה בחריגותה הייתה ההופעה של רמת גן / גבעתיים? ועד כמה הייתה הריצה של עפולה במשחק נגד רמת השרון? מי מאיים על אילן נניקשוילי בטבלת מלך האסיסטים? כמה תופתעו לשמוע ששניים מהכוכבים הגדולים של הליגה רשמו השבוע שיא קריירה? ומה בין טל דן, מכבי תל אביב, והמאבק על העלייה לליגה הלאומית? סיכום המחזור ה- 23.


"האמנתי בקבוצה הזו מההתחלה"

מתן חרוש יודע מה הביא לו את הניצחון על באר שבע, בבאר שבע יודעים מה לא עבד, ולשתיהן ימתין במחזור הקרוב משחק עם הרבה מאוד משמעות לקראת היישורת האחרונה של העונה. חנן הירשוביץ' על התקופה הנפלאה של הוד השרון, והסכם חדש ומעניין שחתמה מנהלת הליגה עם "הטוטו". התגובות והסיכומים ממשחקי המחזור ה- 23 בלאומית.cker();