מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

תוצאות המחזור האחרון:
עירוני רמת-גן 102 - הפועל חיפה 71
עירוני קרית אתא 80 - הפועל רמת גן \ גבעתיים 78
הפועל כפר-סבא 75 - מכבי הוד השרון 69
הפועל גליל עליון 66 - מכבי רחובות 77
א.ס רמת השרון 61 - עירוני רעננה 71
עירוני "דיזינגוף סחר" נס ציונה 81 - הפועל עפולה 68
הפועל ב"ש \ בני שמעון 99 - הפועל מגדל העמק 88
משחקי המחזור הבא:
עוד אחת בכחול: ורנון טיל בהוד"ש

מיסטר טריפל דאבל, ורנון טיל, נשאר בהוד השרון לעונה נוספת ויפתח את עונתו השישית בישראל. בעונה האחרונה זה נגמר עם הופעה בחצי גמר הפלייאוף, והפעם?


באר שבע מתחמשת בזר שני

אנדל קומברבאטץ׳, ששיחק אשתקד בליגה האוסטרית והעמיד מספרים נאים גם ביורופ-קאפ, יחזק את הפועל באר שבע ויהיה הזר השני של האדומים לצידו של סטורם וורן.


ג׳ורדן לואיס עולה לגליל
הפורוורד שנטל חלק בגמר הפלייאוף בארבע השנים האחרונות (במדי עפולה, קריית אתא ובאר שבע) יהיה הרכש הראשון של גליל עליון הקיץ וינסה לעשות זאת בפעם החמישית ברציפות. בכפר סבא: עידו דוידי ואוריאל טרוצקי ימשיכו לעונה נוספת.

סבג נשאר בעפולה, קורנליוס ג'וניור בק"ג

רון סבג, שהצטרף לעפולה בקיץ שעבר, ישאר בעמק לעונה נוספת ויוביל את הקו האחורי של יוסי בוכניק. מכבי קריית גת ממשיכה לעבוד ומצרפת לשורותיה את אור קורנליוס.


נשאר בצפון: אוראל לב בחיפה

הפועל חיפה ממשיכה להפתיע את עונת המלפפונים ומצרפת לשורותיה את הגארד אוראל לב, ששיחק אשתקד בעפולה. לב מצטרף להובר, בר-אבן ומשגב שחתמו בשבועות האחרונות בסגל של שרון אברהמי. לב: "כבוד גדול להיות במקום עם מסורת כזו".


רוזנברג ביבנה, פז בק"ג

קלארק רוזנברג, שהוביל בשנתיים האחרונות את מגדל העמק אל מרחק נגיעה מהפלייאוף העליון - מצטרף לעולה החדשה-ישנה מיבנה. קריית גת ממשיכה לעבוד ומצרפת לשורותיה את עידן פז, ששיחק אשתקד ברעננה.


העננה חלפה, מתחילים לעבוד: בוכמן בק"ג

אחרי שהעננה סביב עתידה של קרית גת חלפה, החלו בקבוצה לעבוד והחתימו רכש ראשון לעונה- כרמל בוכמן, שמצטרף אחרי עונה נהדרת בהוד השרון. חגאי:" שמח שכרמל מצטרף, כרמל שחקן עם ניסיון שיעזור לנו להגיע למקומות שאנחנו מכוונים אליהם"cker();