מחזורים קודמים | דירוגי שחקנים | דירוגי קבוצות | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית גברים
עורכים: אלירן כהן

תוצאות המחזור האחרון:
הפועל רמת גן \ גבעתיים 93 - הפועל חיפה 73
עירוני קרית אתא 72 - הפועל כפר-סבא 62
הפועל גליל עליון 100 - עירוני רמת-גן 89
מכבי רחובות 74 - הפועל עפולה 67
עירוני רעננה 94 - מכבי הוד השרון 90
א.ס רמת השרון 74 - הפועל מגדל העמק 81
הפועל ב"ש \ בני שמעון 77 - עירוני "דיזינגוף סחר" נס ציונה 69
משחקי המחזור הבא:
עירוני רמת-גן - עירוני "דיזינגוף סחר" נס ציונה
הפועל עפולה - הפועל רמת גן \ גבעתיים
הפועל כפר-סבא - הפועל גליל עליון
הפועל חיפה - עירוני רעננה
מכבי רחובות - הפועל ב"ש \ בני שמעון
מכבי הוד השרון - א.ס רמת השרון
הפועל מגדל העמק - עירוני קרית אתא
מאחורי הספסל: על חטיפות, נקודות ותהיות

שישה מחזורים לסיום העונה הסדירה, וזה הזמן: (1) להעיף מבט חטוף על הקבוצות שעוד רוצות (ויכולות) להגיע לפלייאוף. (2) לתת גיחה קטנה לשתי נציגות השפלה ששברו את תחזיות טרום העונה. (3) לסמן כמה שיאים שהיינו שמחים לו היו נשברים שוב העונה. (4) לבדוק מה קורה בטבלת מלך הסלים, וטבלת מלך החטיפות (סתם כי בא לנו). (5) להתחיל לדבר איתכם על סטטיסטיקה קצת יותר מרתקת מממוצע למשחק: ממוצע לפוזשן. מסכמים את המחזור ה- 20 בלאומית.


לאומית: פספוס לרמה"ש, מגדל מתקרבת לפלייאוף

רמת השרון כבר הוליכה בפער דו ספרתי במשחק שיכול היה לסמן את דרכה חזרה למאבקים כנגד הירידה, אבל רבע אחרון ענק של מגדל העמק הפך את התוצאה, קירב את הקבוצה של דוד אלהרר לפלייאוף, והשאיר את רמת השרון במרחק 3 נקודות מהקו האדום. בסיום: 81:74 לאורחים.


לאומית: שוהם התפטר מחיפה, אופטימיות בעפולה
שקד שוהם, שהוביל את הפועל חיפה ללאומית בעונה שעברה, הודיע הבוקר על התפטרותו מאימון הקבוצה. עומר טל והפועל עפולה שומרים על אופטימיות, בהפועל ר"ג יאלצו להסתדר ללא יוני ניר בתקופה הקרובה, בעירוני ר"ג - ללא ארון בראון וג'רמיין הול, ובמנהלת הליגה מחפשים חלופה לאירוע האולסטאר, שבהתאם להחלטה שהתקבלה בסיום העונה שעברה - לא יתקיים השנה.

לאומית: ב"ש ורעננה מעל כולן
באר שבע התאוששה מהמיני משברון והנחילה לנס ציונה הפסד חמישי בשישה משחקים, בדרך לעוד שבוע במקום הראשון. רעננה ניצחה את הוד השרון ונשארה צמודה. קריית אתא עצרה את כפר סבא. רחובות הפתיעה את עפולה. הפועל רמת גן טיילה נגד חיפה. גליל עליון ניצחה את עירוני ר"ג ועשתה עוד צעד למעלה. דיווחים מתעדכנים.

לאומית: נס ציונה בקונכייה
המשחק שכולם חיכו לו? נדע בלילה. נס ציונה מגיעה לבאר שבע למשחק עם הרבה יוקרה. דרבי קבוצות אוהדים בזיסמן, דרבי מרתק בשרון בין רעננה לההוד השרון, וקרבות עם הרבבה משמעות לפלייאוף בין רחובות ועפולה ובין קריית אתא וכפר סבא.

מאחורי הספסל: הקול מהספסל

הפועל כפר סבא, הפועל ר"ג / גבעתיים והפועל חיפה רואות בערך את אותה התפוקה מהספסל שלהן. איך תסבירו את פערי המקומות ביניהן בטבלה? הספסל של נס ציונה הוא העמוק בליגה, אבל באיזה מדד הוא קרוב כל-כך לאחד הספסלים הקצרים בליגה? מי הם שחקני הספסל שעושים את ההבדל עבור הקבוצות שלהן? איך זה בא (או לא בא) ליידי ביטוי השבוע? איזה שיאים מעניינים נשברו ואיך כל זה (או חצי מזה) קשור ליחס שבין מוליכת הטבלה לנועלת הטבלה? מסכמים את המחזור ה- 19 בלאומית.


זר חדש לנס ציונה: ג'רמיין ביל

בילי מקשפרד שילם את מחיר חוסר ההצלחה של נס ציונה ופינה את מקומו לטובת הגארד ג'רמיין ביל, שמגיע מהליגה האוסטרלית. יניב מזרחי, יו"ר נס ציונה: "בילי שחקן מצוין, אך היינו חייבים לשנות קונספציה". הבכורה של ג'רמיין ביל - ביום שלישי הקרוב בקונכייה.cker();