מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
נבחרת ישראל גברים
עורכים:

נבחרת הגברים גברה על אסטוניה
המשחק הראשון בעידן עודד קטש הפגיש בין ישראל ואסטוניה לבית המוקדם של מוקדמות אליפות העולם. אחרי מחצית ראשונה חורקת, הנבחרת הישראלית השתלטה על המשחק וברחה לניצחון 68:88.

היום: הנבחרת במוקדמות אליפות העולם
בשקט יחסי ובלי הרבע רעש וטררם, נבחרת ישראל תארח מחר את אסטוניה (14:00, היכל קבוצת שלמה) למשחק הראשון במסגרת טורניר מוקדמת אליפות העולם. בלייזר וזיו נופו ברגע האחרון.

ספרד ורוסיה עדיין מושלמות
משחקי החצי השני של היום השלישי באליפות אירופה (בתים ג' ו- ד') נערכו אמש, וכמו בבית הישראלי ובמקבילו - הרבה מאוד שאלות עדיין נשארו פתוחות. קצת על משחקי אמש. הערב יתקיימו משחקי "היום הרביעי" בכל ארבעת הבתים. הערב (21:30) ישראל תפגוש את גיאורגיה. קודם לכן תפגוש ליטא את אוקראינה וגרמניה את איטליה.

ניצחון ראשון גם לאוקראינה
גיאורגיה, שהפתיעה במחזור הפתיחה את ליטא, רושמת הפסד שני ברציפות ומאבדת אחיזה בין ארבע הראשונות. ליטא ניצחה את איטליה בקרב על המקום הראשון. בבית המקביל: נצחונות לסלובניה, פינלנד וצרפת.

איטליה ממשיכה בשלה
בבית הישראלי: איטליה של מסינה המשיכה בשלה וגברה על אוקראינה, גרמניה גברה על גיאורגיה וסיבכה עוד יותר את מאבקי המיקום. בבית המקביל - ניצחונות לצרפת, סלובניה ופולין.

מקום שני לנבחרת בטורניר בטאלין

נבחרת ישראל הצעירה סיימה את מסעה הקצר באירופה עם תצוגה נאה בטורניר טאלין ומאזן של שני נצחונות מול הפסד בודד, שהביאו אותה לזכייה במקום השני. לאורך שני הטורנירים בהם השתתפה - הפגינה החבורה הצעירה של ארז אדלשטיין יכולת גבוהה וידעה לחזור גם ממשחקים בהם נקלעה לפיגורים משמעותיים. בשורות מעודדות ומשמחות לקראת אליפות אירופה, שתיערך בקיץ הבא, שם סביר להניח נזכה לראות כמה מחברי הנבחרת הנוכחית.


נבחרת ישראל: 1-1 בטורניר הידידות בבלארוס

בשל העובדה שתארח בקיץ הבא את אחד הבתים באליפות אירופה, זכתה נבחרת ישראל לקיץ חופשי ונטול דאגות. עם זאת, בנבחרת ניצלו את ההזדמנות כדי לתת צ'אנס לשחקנים צעירים ללבוש את המדים הלאומיים ולהשתפשף במשחקים בינלאומיים ברמות הגבוהות. את הראשון שבהם, בבלארוס, היא סיימה עם ניצחון והפסד. מחרתיים היא כבר תתחיל טורניר נוסף, באסטוניה.cker();