מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגת על נשים

תוצאות המחזור האחרון:
הפועל עירוני ראשון לציון 67 - מכבי רמת חן 87
הרבלייף רמת השרון 71 - אליצור חולון 76
הפועל פתח תקווה 62 - מכבי "בן" בנות אשדוד 87
הפועל זיכרון / מעגן מיכאל 56 - מכבי רעננה 63
משחקי המחזור הבא:
תמונת מצב: דו"ח אוגוסט
חודש וחצי לפתיחת העונה ובכל הקבוצות סגרו זרות ולפחות 5 שחקניות ישראליות. מכאן ועד לג'אמפ בול, עוד יהיו השלמות של מקצה שיפורים אבל הכל מוכן לפתיחת העונה. אפילו לוח משחקים יש.

בראשל"צ מרוצים, יניגיפה אלופת אפריקה

לפני שבועיים בדיוק, אטוניה ינגיפה, אחת הזרות היעילות והדומיננטיות בישראל חתמה על הצטרפותה להפועל ראשון לציון, כתחנה השלישית שלה בישראל. יומיים אח"כ נפתחה אליפות אפריקה אותה סיימה במספרים ומרשימים וזכתה באליפות במדי נבחרת ניגריה.


תמונת מצב: דו"ח יולי

אחרי פתיחה סוערת בשוק ההעברות של ליגת העל, העניינים מעט נרגעו וחודש יולי שהיה עמוס בפעילויות נבחרת (עתודה, מכבייה והכנות לנערות) הוריד הילוך במשאים ומתנים (גם לימים שלפני ט' באב היה חלק בכך). למרות זאת המשיכה תנועה בליגה כשלא מעט קבוצות מתקרבות לסגור את הסגל, כמה שמות מסקרנים מעבר לים הצטרפו ובחודש הקרוב החלקים החסרים כנראה יושלמו.


זרה ראשונה לאליצור רמלה
הגארדית הרוקית, ג'ני סימס, שנבחרה בדראפט האחרון לוושינגטון מיסטיקס היא הזרה הראשונה שתצטרף לקבוצתו של אלי רבי. עוד פורסם היום, שניה קופי היא הזרה שחתמה ברמת חן.

ספסל: הפודקאסט
אז מה היה לנו השבוע? ליאור חי צדקה מסכם את העברות שהיו עד עכשיו בליגת העל בנשים: הישראליות של רמלה, החזרה של עדני דגן, הרכש של אשדוד ועוד. האזנה נעימה!

תמונת מצב: דו"ח יוני
ספסל אינו אתר "חדשותי" ולכן לא רודף אחרי סקופים. מצד שני בקיץ כ"כ סוער הגיע הזמן לעשות סדר בהחתמות ובשינויים בליגה. את הפרסומים על החתמות מדי יום הפכנו לדו"ח מרוכז של החודש האחרון וכך יעשה גם יולי ואוגוסט. כל המידע הוא מפרסומים של הקבוצות, דוברים, סוכנים ואתרים זרים. אם ישנם אי דיוקים - זו בדיוק המהות של עונת המלפפונים. אז מי התחזקה ומי פחות ומה צפוי בחודש הבא?

הוא חוזר! עדני דגן יאמן את בני יהודה

הקיץ המשוגע בליגת העל נשים נמשך ואחרי שאלי רבי ואליצור רמלה התאחדו ואחרי שבני יהודה הודיעו על החזרה לליגת העל – חוזר עדני דגן לבני יהודה הקבוצה איתה זכה בתואר הראשון ב-1990cker();