מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית נשים
עורכים: שי ברק

הערב: שמינית גמר גביע האיגוד
שיטת המשחקים בגביע האיגוד קבע ש-4 קבוצות העפילו כבר לרבע הגמר אוטומטית (גליל עליון, אס"א ירושלים, תל כביר ופ"ת ואליהן יצטרפו מנצחות משחקי הערב. במוקד משחק צמרת מרתק בו כפ"ס תארח את מעגן מיכאל. כאוכב תצא למשחק קשה בגלבוע, רמה"ש תנסה להפתיע בת"א ומשחק קצוות יפגיש בין הפועל ראשל"צ לבאר טוביה.

לאומית נשים: התוצאות
ראשל"צ וגליל שומרות על ראשות הטבלה עם ניצחונות על זיכרון מעגן ואליצור ת"א. גלבוע מעיינות ניצחה בחוץ את כפ"ס, ירושלים ניצחה בחוץ את חיפה, כאוכב הביסה את באר טוביה ותל כביר שמרה על הבית מול פ"ת.

שני ב-6: לקראת לאומית נשים
לקראת המחזור השישי בליגה הלאומית נשים עם משחק צמרת בין גליל עליון לזיכרון מעגן לצד משחק תחתית בין פ"ת לתל כביר. סיכום המחזור בנערות א' עם הניצחון הדרמטי של רעננה על ראשל"צ.

לאומית: סיכום המחזור החמישי
המחזור שהתקיים בשלישי האחרון סיפק כמה מפגשי צמרת ועדיין היה חד צדדי. גליל עליון הגיעו לגלבוע וחזרו משם עם ניצחון גדול. גם מעגן מיכאל וראשל"צ נותרו מושלמים. עוד במחזור: אליצור ת"א ניצחו את חיפה ב-37 הפרש ועצרו את המומנטום הירוק, ירושלים נותרו מושלמות בבית וכאוכב עם ניצחון בכורה כשכפ"ס השאירו את באר טוביה היחידה ללא ניצחון.

לאומית נשים: הראשון של רמה"ש
ניצחון ראשון העונה לרמת השרון. עוד הערב: מכבי חיפה ממשיכה בכושר התקפי מצוין גברה על גלבוע וכבר ניצחון שלישי רצוף. הפועל ראשל"צ ממשיכה להרשים ולשמור על מאזן מושלם עם ניצחון גדול על חיפה, גם גליל עליון ומעגן מיכאל שמרו על מאזן מושלם. גם כפר סבא גברה בבית על כאוכב והמחזור יושלם במוצ"ש במשחק בין וינגייט לת"א.

שני ב-6: מגזין כדורסל נשים יומי
לקראת משחקי המחזור הרביעי בליגה הלאומית נשים עם לא מעט משחקים מרתקים ושחקניות חדשות שמצטרפות (בר סלע (גילינסקי) להפועל כאוכב, נועה רודה במעגן מיכאל ושירה בן דוד הצטרפה בכרטיס כפול לחיפה). במוקד המשחקים חיפה תארח את הגלבוע וראשל"צ המושלמת את ירושלים. עוד במגזין סיכום מחזור נערות א' עם כל הדיווחים והקלעיות מהמשחקים.

לאומית: מאמן ראשון הולך הביתה
פ"ת ורמה"ש הקשו על ירושלים ומעגן מיכאל, אבל בסיום ללא הפתעות גליל עליון עדיין מושלמת, הגלבוע וכפ"ס התאוששו עם ניצחונות בית וחיפה עם ניצחון גדול בבאר טוביה. בתום ההפסד לכפ"ס יצאה הודעה על פיטוריו של עדי בן אשר מתל כביר שמחפשת מאמן חדש. המחזור יושלם במוצ"ש במשחק בין אליצור ת"א והפועל ראשל"צ שיתקיים ב"שמיר" שבחולון.


cker();