מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית נשים
עורכים: שי ברק

"אליצור אמיתית" , בן מרגי מתקדמת לבוגרות

היא גדלה באליצור חולון ומאמנת באגודה מאז היתה בת 16. לפני שנה הובילה את נערות ב' עד לחצי הגמר על תואר האליפות ובשנה הבאה, לראשונה תאמן קבוצת בוגרות בלאומית נשים ותשלים בכך מעגל של אימון עם שחקניות אותן אימנה בכיתה ה' ועכשיו בצעדיהן הראשונים בבוגרות. "זו הגשמת השאיפה שלי. הגעתי למקום בו אני יכולה ליצור לבנות את פלטפורמה לצעירות"


איתי נתיב בונה מחדש את פ"ת

בעונה שעברה פ"ת בנתה בלאומית קבוצה נוצצת ויקרה שרצתה אליפות אך הודחה בחצי הגמר ולא עלתה לליגת העל (עד שכמו בני יהודה ניצלה כרטיס חופשי). השנה השתנתה המגמה, איתי נתיב, מאמן חדש, צעיר ומוכשר בנה קבוצה צעירה ורעבה ולמרות שנעדרת שמות גדולים לא מפחד לצהיר שמכוון לכל הפחות לאמצע טבלה ומסכם "נקווה לטוב ונעשה את המקסימום כדי לעמוד במטרות".


לאומית: חזרתן של "קבוצות הבת"
לראשל"צ לקח שנה אחת, לרמה"ש 6 אבל שוב ישנן בליגה הלאומית קבוצות "בת" שישמשו להכשרת דור העתיד לקבוצה הבכירה מליגת העל. זרנקין, קפלן, לין ואחרות סייעו לצעירות רמה"ש להעפיל לליגת המשנה. בראשון לציון דור הנערות של האגודה הכריע שחקניות עם עבר בליגת העל כדי לייצר בסיס להמשכיות בין ליגת הנערות לליגת העל. יבנה ונצרת יקוו לסיטואציה שתתן להן כרטיס ללאומית אותן במהלך הקיץ.

ראשל"צ ורמה"ש מתקרבות ללאומית
במשחק הראשון בסדרת העליה לליגה הלאומית השיגו א.ס. גל רמת השרון והפועל ראשון לציון ניצחונות גדולים על נצרת אורתודוכסים ואליצור יבנה (בהתאמה). ביום שני השתיים יוכלו לחגוג עליה. נצרת ויבנה ינסו לנצח ולהעביר את ההכרעה למשחק שלישי במגרש ניטראלי

אליצור רמלה - דאבליסטית!

הן לא חזרו לליגה עם הצעה לעלות מהמקום השלישי, כדי לעזור להגדיל את ליגת העל... הן חזרו לליגת העל מהדלת הראשית עם צלחת האליפות ולצידה גביע. אליצור רמלה חיברו למעיין דגן ואינה גורביץ שהתחילו את המסלול לפני שנה את מאיה איסרוב שכבר הפכה ל"רמלאית" ואת רבקה רוס שניהלה את הכל ועם בלליס שניווטה הכל מהקווים הן חזרו ובגדול!


רמלה במרחק ניצחון מהצלחת
אליצור רמלה עלתה ליתרון 1-0 בסדרה נגד אס"א ירושלים וביום שלישי הקרוב תוכל לגזור את רשתות "קוסל" ולהשלים דאבל באולם בו הניפה לפני חודשיים את הגביע. רבקה רוס, שקיבלה בתחילת המשחק את תואר "שחקנית העונה" הצטיינה עם 24 נקודות. בצד השני 22 נקודות של שי אלון לא הספיקו לירושלים. כנסו לגלריית התמונות מהמשחק

על הצלחת: רמלה וירושלים רוצות אליפות
בשחזור של סדרת גמר גביע האיגוד אליצור רמלה ואס"א ירושלים שהעפילו לליגת העל יפתחו מחר (19:15) סדרת הטוב מ-3 על צלחת האליפות. כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק, בפריוויו האחרון לעונה. עוד מחר, טקס מצטיינות העונה שנדחה משבוע שעבר ויתקיים לפני פתיחת המשחק.


cker();