מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | אתרי הקבוצות | טבלה | ראשי
לאומית נשים
עורכים: שי ברק

לאומית: מחזור של מאבקי צמרת
המוליכות ראשל"צ וגליל עליון נעצרו בגלבוע ובכפ"ס ומעגן מיכאל מחקה פיגור 12 הפרש ברבע האחרון לניצחון בהארכה בירושלים. כך שכרגע בין הרביעייה למקום 5-6 (גלבוע וירושלים) יש שני משחקים הבדל. בתחתית הפסד שביעי ברציפות לוינגייט ותל כביר עם ניצחון גדול ברמה"ש חלפה על פניה. פ"ת שהפסידה לת"א עדיין נועלת את הטבלה.

לאומית: סיבוב חדש, יחסי כוחות ישנים
הסיבוב השני נפתח ללא הפתעות. למעט הניצחון של כאוכב על וינגייט כל הקבוצות השלימו ניצחון כפול על היריבה. גם הצטרפותה של אוריאן אמסלם לא עזרה לפ"ת לנצח את הגלבוע ולמרות שטל אנקונה הצטרפה לגליל, תל כביר היו קרובות להפתיע. בקשיים נתקלו גם כפ"ס בחיפה וירושלים ברמה"ש אך יצאו משם עם ניצחונות. כשמעגן מיכאל והפועל ראשל"צ שמרו על הבית עם ניצחונות גדולים.

גביע האיגוד: ראשל"צ בגמר ובגדול
אמנם יש עוד משחק גומלין ב-20.2 אבל קשה להאמין שאליצור ת"א יצליחו למחוק 57(!) נקודות הפרש שהשיגו שחקניות הפועל ראשל"צ בעוד משחק אדיר שלהן בעונה המשוגעת. כבר במחצית הוליכו המארחות במעל 40 נקודות ולא השאירו סיכוי ליריבה. חצי הגמר השני, בין הפועל מעגן מיכאל להפועל גליל עליון נדחה ל-6 בפברואר.

לאומית נשים: סיום הסיבוב הראשון
בסיבוב שנעל את המחזור בליגה הלאומית נשמר הסטטוס קוו בצמרת כשכל החמש הראשונות ניצחו והתרחקו מהגלבוע וחיפה שנמצאים במקומו 6-7 בלבד. אליצור ת"א ובאר טוביה השיגו ניצחונות ושיפרו מעמדן לקראת הסיבוב השני שייפתח בשלישי הבא.

לאומית: חותכים ב-8
במרכזו של המחזור הפסד הבכורה של הפועל ראשל"צ להפועל כפ"ס. מעבר לכך נשמר הסטטוס קוו עם ניצחונות למובילות גליל, מעגן מיכאל, גלבוע, ירושלים וחיפה במה שמתחיל להסתמן כחלק עליון וחלק תחתון לליגה כשבין המקום השמיני לתשיעי מפרידים כבר 2.5 משחקים. עוד במחזור ניצחון חשוב לכאוכב על פ"ת שמרחיק אותן מהקו האדום

התלמידות נתנו לגליל שיעור בכדורסל
כששחקניות ראשון לציון הגיעו בבוקר לשיעור היסטוריה בגימנסיה, הן לא האמינו שיהיו אחרי 39 הפרש על הפייבוריטית לאליפות ובמקום המקום הראשון בליגה. עוד במחזור בליגה הלאומית: ירושלים גברה על גלבוע, כפ"ס ומעגן מיכאל עם ניצחונות קלים כרגע ברביעייה המוליכה, ניצחון חשוב לרמה"ש במשחקי התחתית. עוד במחזור גברה חיפה על וינגייט ואליצור ת"א חזרה לנצח בדרבי עם תל כביר.

לאומית נשים: ניצחון כביר
במשחק הצמרת ואחרי שנכנעה לה בגביע גברה כפ"ס על מעגן מיכאל וחלפה על פניה בטבלה. קאמבק גדול של תל כביר מפיגור 27 נקודות סידר להן ניצחון יקר על וינגייט. גליל עליון וראשל"צ ממשיכות לשמור על מאזן מושלם לקראת "משחק העונה" בשבוע הבא. ניצחונות גם לגלבוע, ולכאוכב.


cker();