מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ארצית נשים
עורכים: שי ברק

יש כדורסל בפתח תקווה - אליצור
לפני 8 שנים הוקמה אליצור פ"ת, אז קבוצה בליגה א' לנשים דתיות שאוהבות כדורסל. 4 שנים אח"כ הגיעה חופית וקסלר וחוללה מהפכה, היא החלה ללמד כדורסל מהבסיס, הבנות החלו להגיע, הדיבור בעיר תפס תאוצה מבתי הספר ועד בתי הכנסת, כיום כבר יש באגודה קרוב ל-100 שחקניות רשומות ועבור חופית וקסלר זו רק ההתחלה, והכל במסגרת האוכלוסיה הדתית בעיר. כדורסל לצד ערכים ומטרה אחת ברורה "קודם כל להנות".

אלי בלול מצטרף להפועל ברנר
אחרי שהצליחו בבנים להרים מחלקה צעירה בחמש שנים, בהפועל ברנר מתפנים לעשות את אותו הפרויקט בבנות. לצורך כך הביאו את אלי בלול מאמן נערות אשדוד בעונה שעברה ורמלה לפני שתי עונות ויחד עם הצוות המקצועי ותמיכת המועצה מכוונים להיות הדבר הבא בענף ומתחילים לעבוד על קבוצה בוגרת שמכוונת ללאומית וכבר מתחילה באימונים פתוחים ומחפשים שחקניות שיצטרפו לדרך.

ליעד סואץ-קרני חוזרת לשחק
מועדון הכדורסל של הפועל פרדסיה, עושה בשנים האחרונות התקדמות מדהימה בגילאים הצעירים. נערות א' ונערות ב' העפילו לליגה הלאומית, וכעת אל הקבוצה הבוגרת מצטרפת סואץ-קרני, סמל בכדורסל הישראלי, שתשמש מודל לשחקניות האגודה.

בענף 21/12 - סיקור הליגות בישראל
המדור המסקר את כל הליגות שהן לא ליגת העל והלאומית המסוקרים באופן קבוע. נערות א', נערות ב', תיכונים והליגה הארצית לנשים.

המרוץ ללאומית - רמלה בטוחה, נצרת בדרך
המרוץ ללאומית יסתיים עוד מעט. אליצור רמלה הבטיחה אמש באופן רשמי את עלייתה ללאומית. מכבי נצרת גם היא עם רגל וחצי כדי לשמור על נציגות המגזר. נשאר רק הקרב הישיר בין זכרון לתל כביר שייערך ביום שני.

ארצית: הבקעה ניצחה במשחק העונה
בליגה של 105 קבוצות ב-11 מחוזות, השיא מגיע, לרוב, רק בשלבי הפלייאוף. אבל הערב באולם בפ"ת, שתיים מהקבוצות אולי הטובות בליגה, נפגשו למשחק על עונה שלמה. בסיום הערב מ.כ. הבקעה הבטיחה, כמעט בוודאות, זכייה באליפות מחוז פתח תקווה.

רק נס יקח מרמת חן את העליה ללאומית
לאחר שגברה הערב על מטה יהודה ב-60 הפרש, וקשה להאמין שתוצאה כזו ניתן להפוך, אפילו בבית. בחצי הגמר השני, התקשתה עמק יזרעאל מול אבן יהודה, אך הצליחה בסופו של דבר לנצח בבית.


cker();