מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ישראלים במכללות
עורכים:

ישראלים במכללות: סיכום שבועי
איגור קולושוב קלע השבוע 29 נק', טי ג'יף ליף עם דאבל ו2 ניצחונות. ניצחונות גם לירדן דנן, רומן סורקין וספסנר וייס, הפסד לעידו פליישר, מוחמד בן ערישה עדיין פצוע וקאי פרידמן לא שותף.

ליגיונרים: סיכום שבוע
קולושוב שומר על יציבות, רומן סורקין ממשיך לנצח, טי ג'י ליף עולה למקום השני. ספנסר וייס ועידו פליישר רושמים הפסדים ומעט דקות לקאי פרידמן. סיכום השבוע של הישראלים במכללות

ישראלים במכללות: סיכום שבועי
ניצחון לספסנר וייס על עידו פליישר, סורקין ממשיך במומנטום, קולשוב מצטיין אבל רייס מפסידה, ומי יעצור את ליף וUCLA?

ישראלים במכללות: סיכום שבועי
ליף וקולשוב ממשיכים להציג יכולת טובה במדי קבוצתם, סורקין עם דקות משחק משמעותיות לראשונה העונה, וההוואי של פליישר ממשיכה לנצח.

ד"ש מארה"ב
פינת הליגיונרים המתגלגלת פותחת עונה נוספת, כאשר במרכז הישראלים בליגות המכללות בדיוזיון 1 ו2: השנה משחקים 6 ישראלים בליגת המכללות. 5 שחקנים בליגה הבכירה (D 1) ואחד בליגת המשנה (D 2).

ליגיונרים: השכלה רחבה
לא פחות מחמישה שחקנים בעלי אזרחות ישראלית ישחקו השנה בדיויזיון 1 של ליגת המכללות האמריקאית. כבר הרבה זמן שלא היתה כמות כזאת נכבדת של ישראלים בליגת המכללות הבכירה, ולספסל נשאר רק לאחל להם בהצלחה.

"זה לא בשביל כולם, אבל זאת חוויה"
איגור קולושוב כבר הרבה זמן מסומן כדבר הבא בכדורסל הישראלי, והעונה הוא מגיע לשיאים חדשים במכללות בארה"ב. אחרי שנת המתנה בעקבות המעבר, הוא חוזר לשחק במכללת רייס וכרגע העתיד נראה וורוד. גם קולושוב כותב ל'ספסל' על הכדורסל בחו"ל, העבודה הקשה והתוצאות שלה. יומן הלגיונר, הפעם מארה"ב.


cker();