מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
הזדמנות אחרונה - נשים
עורכים:

ישראל באליפות אירופה!!!
ישראל הייתה זקוקה לניצחון סלובקי על פולין ב2 עד 19 נקודות במשחק האחרון של טורניר ההזדמנות האחרונה. פולין חזרה מפיגור 16 ברבע האחרון אבל החטאה מהקו עם 29 שניות לסיום ושלשה בחוץ על הבאזר קבעו ניצחון 76 - 74 לסלובקיה - ואליפות אירופה רביעית לישראל.

לבקש מחילה מסלובקיה
נבחרת ישראל שיחקה משחק מדהים מול פולין והובילה בשש ברבע הרביעי אחרי ריצת 20 - 3, אבל פולין זכתה בניצחון עם 32 נקודות של אנג'יסקה ביבריז'יסקייה, 78 - 71. ההכרעה נדחתה למחר במשחק של פולין מול סלובקיה, וישראל צריכה ניצחון סלובקי בהפרש של 2 עד 19 כולל. דיווח מלא, תגובות וכל התסריטים - בפנים!

האנדרדוג יכה שנית?
איפה מתחילים? ב217 הסנטימטרים של מרגו דידק? בכישרון האדיר של השחקנית היקרה באירופה? בזכייה של פולין באליפות אירופה 1999? פריוויו למשחק הגורלי של ישראל מול פולין הערב (20:30) – בפנים.

ניצחון ענק לנשים, היום משחק גורלי
רבע שני מצוין של ישראל עזר לה לעלות ל16 הפרש בתחילת הרבע השלישי. הסלובקיות חזרו בסערה ברבע השלישי וצמצמו למינוס נקודה. ישראל לא נשברה, לא שמטה את היתרון כלל והגדילה את הפער עם הרבה קור רוח מקו העונשין. בסיום, 84 - 71 אדיר על סלובקיה החזקה. פרטים, קלעיות ותגובות בפנים! לקראת המשחק מול פולין

הזדמנות אחרונה בהחלט
לפני שיורובאסקט 2007 יוצא לדרך, שלוש קבוצות יתחרו על הכרטיס האחרון לאליפות. פולין וסלובקיה שייטו ל4 – 0 בשלב המוקדם, בעוד ישראל נאלצה לעבור את כל הדרך הזו עם הרבה יותר דפיקות לב. הערב (רביעי, 20:30) ישראל תפגוש את סלובקיה החזקה, ומחר את פולין. מידע מועיל לצד מידע חסר תועלת על שתי הנבחרות – בפנים!

ישראל בשלב הבא!
נבחרת ישראל נוצחה 72 - 76 במשחק מורט עצבים בבולגריה אך הבטיחה את המקום הראשון בבית והעפילה לטורניר המנצחות! דיווח ותגובות בפנים!

לסיים את העבודה
הערב ב18:00 נבחרת ישראל תתארח בבולגריה למשחק שיקבע מי משתי הנבחרות תעפיל לטורניר המנצחות המשולש, ממנו ניתן לזכות בכרטיס האחרון לאליפות אירופה. ישראל צריכה ניצחון או הפסד ב11 ומטה כדי לסיים ראשונה. פריוויו קצרצר בפנים. שידור ישיר בערוץ 1


cker();