מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ספסל
עורכים:

שבועי: משחררים לחץ
לצד שבוע הפגרה בחלק מהליגות, אנחנו בוחרים את מצטייני השבוע. וכולם הגיעו מקבוצות שהיו זקוקות נואשות לניצחון, ועשו זאת כמו שצריך.

הנבחרת השבועית: מרכיבים לכם חמישיה (בערך)
ליגת העל לנשים יצאה לפגרת נבחרת, אז בחרנו מצטיינות מהליגה הלאומית. גם השבוע יש לנו מצטיין עם שיא קריירה בליגת העל, שלושה נציגים לשפלה וצפת שוב מככבים.

סיכום שבוע: מרכיבים לכם חמישיה
השבוע אנחנו בסימן צעירים - תמיר בלאט רשם שיא קריירה בליגת העל, חן כלפון ורז מור הובילו את הקבוצות המפתיעות בארצית. נעמה שפיר נראית מצויין לקראת משחקי הנבחרת, ויניב שטראוס שהוביל את גליל לשמירה על הבית.

5 טיפים למאמן על הצד המנטאלי
מאמן המעוניין להצעיד את קבוצתו לניצחונות יודע שמעבר ליכולות הפיזיות של שחקניו, עליו לוודא שגם הצד המנטאלי שלהם חזק. צופית תדמור, שעוסקת בפסיכולוגיית ספורט וליווי קבוצות, בסדרת כתבות שיתנו לכם טיפים מחוץ למגרש.

סיכום שבוע: מרכיבים לכם חמישיה
חגיגת הכדורסל יצאה לדרך, כל הליגות שוב איתנו. אז מי נכנס לשבוע הראשון של החמישיה לעונת 17/18? אחד שחזר שוב לליגת העל, בתקווה להשאיר בה חותם הפעם, תלמידת כיתה י"א, בחירה קצת מפתיעה בגזרת הלאומית ובחירה משולשת בליגה הארצית.

"אין לחץ, רק מוטיבציה"
פעם הם היו 'הבנים של', היום הם שחקנים בפני עצמם, והעתיד צופה להם רק טוב. מייקל בריסקר ודי ג'י שארפ, חברים מגיל קטן, בראיון זוגי לקראת עונת הכדורסל שהחלה בשעה טובה. האם זאת תיהיה עונת הפריצה שלהם? כתבת וידאו

ספסל: הפודקאסט
אחרי הפסקה קלה, הוא חוזר! אז מה היה לנו השבוע? ניב שמולי התארח לדיון על הליגה הלאומית. מאבק המנהלת על 2 יורדות ו2 עולות, מי הולך להפתיע השנה וכמובן על השחקנים שהתקדמו השנה ועברו לשחק בליגת העל. האזנה נעימה!


cker();