מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ספסל
עורכים:

"הערכים שלו הם מקור להשראה עבורי"
יהודה "אודי" כהן, אחיו של מאמן הכדורסל נתי כהן, נהרג במלחמת לבנון הראשונה. סיני ניר ריאיין את נתי, ושמע ממנו על הכאב, החוסר, ועל הרגעים המיוחדים בהם הוא נזכר באחיו.

מה בין פסח לכדורסל?
קצת מצות לא יעצרו את ליגת הכדורסל בארץ. אבל מעבר לכך, ידעתם שאפשר למצוא הרבה דמיון בין ההגדה למשחק וליכולות מנטליות? צופית תדמור, שעוסקת בפסיכולוגיית ספורט וליווי קבוצות, בכתבה חגיגית במיוחד על הצד המנטלי של הספורט.

סיכום שבועי: מן התחתית באנו
הליגות כבר ממש נכנסות לישורת האחרונה, כשמליגת הנשים שהגיעה לגמר המדור כבר נפרד. ומי שכן נכנסו למצטיינים השבוע - עוז בלייזר, אלכס רוזנברג ויוני מורן שנתנו אוויר לקבוצותיהן בתחתית, רז ניסים כהן שהחזיר את קבוצתו למקום הראשון, וגם חוב משבוע שעבר.

ספסל: הפודקאסט
אז מה היה לנו השבוע? סיכמנו את הפסד של הפועל חיפה, ניסינו להבין האם יבנה יכולה להגיע לפלייאוף העליון או שחוסר הניסיון של העוזר מאמן ישפיע? וכמובן ניסינו להבין מה יקרה במשחקים במחזור הבא.

סיכום שבועי: מתקרבים לסוף
מוצקין עם ניצחון גדול ומצטיין שקבע שיא קריירה, אשקלון ממשיכה לדרוס, ג'ת מפתיעה את הטוענת למקום הרביעי, ומליגת העל - בני הרצליה מתאוששת ושולחת לנו נציג שבוע שני ברציפות ורמת חן שומרת על הבכורה.

סיכום שבוע: מרכיבים לכם חמישיה
השבוע אנחנו בהרכב מלא אחרי החזרה של ליגת העל, עם שון דוסון שדאג לניצחון חשוב של הרצליה בתחתית. נעה זליבנסקי עם תצוגת שיא בגביע, מתן בן אקן עם תצוגת שיא בארצית, ואדיר הרוש ורום גפן שהתבלטו מעל השאר.

סיפרה בסלע

דן סלע ז"ל אמור היה לחגוג בעוד מספר ימים יום הולדת 21. ברגשי געגוע מקדיש כדורסלן העבר לייזי גורדון את סדנת הכדורסל החדשה שלו לסלע וסיפר השבוע לראשונה בקריית מוצקין כי "את שם הסדנה העניק דן ממש לפני מותו".cker();