מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ספסל
עורכים:

סיכום שבוע: מרכיבים לכם חמישיה
בחירת המצטיינים השבועית של ספסל מביאה איתה חמישיה צעירה השבוע, ואחד שצעיר ברוחו. אפיק ניסים הוביל את אילת לניצחון על חולון, דניאל קארש ממשיכה לשבוא שיאים ולהוביל מספר קבוצות במקביל. אור סלומון רשם את משחקו הטוב ביותר העונה, ויש לנו שני נציגים רמלאים מהפתעת השבוע בגביע האיגוד.

סיכום שבועי: מרכיבים לכם חמישיה
גם השבוע הנציגים שלנו מגיעים מהחלקים התחתונים של הטבלה. עדי לוקס שהובילה את ראשל"צ לניצחון וכמעט עוד אחד, נמרוד לוי שחוזר אלינו אחרי עוד תצוגת שיא עם מכבי אשדוד. גיא סהר נכנס וממש לא רק בגלל שלשת הניצחון של מוצקין, תומר סנקר ומוטי מוסקוביץ' הובילו קבוצות שקלעו מעל 100 נקודות השבוע.

מה עושים עם ירידה ביכולת?
כל שחקן באיזשהו שלב בקריירה מגיע לשיא שלו, אבל משם אפשר רק לרדת. מה עושים כשזה קורה, ואיך אפשר להימנע ולשמור על יציבות לאורך זמן? צופית תדמור, שעוסקת בפסיכולוגיית ספורט וליווי קבוצות, בסדרת כתבות שיתנו לכם טיפים מחוץ למגרש.

סיכום שבוע: מרכיבים לכם חמישיה
בחירת המצטיינים השבועית של ספסל: אלן סקוורר ואופק בוגדנובסקי עם ניצחונות חשובים בצמרת הארצית, אליאב אוחנון עזר לרחובות לשמור על המקום הראשון בלאומית. תמיר בלאט נציג ליגת העל, וגאיה סלס מייצגת את ליגות הנשים השבוע עם זכיה בתואר הראשון של העונה.

סיכום שבועי: מרכיבים לכם שישיה
ליגת העל חזרה מהפגרה, אבל אנחנו שוב חורגים מגבולות החמישיה עם בחירה כפולה בארצית צפון. נופר שלום עם ניצחון כפול היא נציגת הנשים, בן אלטיט במשחק שיא הוא נציג ליגת העל, ניב משגב נבחר הלאומית וגם האיש והקוביות חוזר למדורינו.

סיכום שבוע: מרכיבים לכם רביעיה
שבוע של הפתעות ברחבי הליגות, ומשם גם מגיעים מצטייני הליגות שלנו. אוון קונטי ניצחה עם העולה החדשה, בר אזולאי וכפר יונה הנחילו הפסד ראשון למוליכת הטבלה. יותם שירן במשחק שיא ויעל גלילי בשבוע מוצלח.

על המעבר בין קבוצה לקבוצה
לעבור למקום חדש, קבוצה חדשה, זה לא קל. בעיקר לא בגיל הנוער, שצריך להסתגל לסביבה חדשה. איך עוזרים לילד להשתלב בהצלחה? צופית תדמור, שעוסקת בפסיכולוגיית ספורט וליווי קבוצות, בסדרת כתבות שיתנו לכם טיפים מחוץ למגרש.


cker();