מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
ליגת העל לתלמידים
עורכים: ברק חקלאי

תיכונים: נקבעו רבעי הגמר
לצד האליפות הארצית בגליל, נערכו גם משחקי הגומלין בשמינית גמר הפליאוף ומשחקי ההישרדות. ראשל"צ וחיפה תפסו את המקומות האחרונים ברבע הגמר שיתחיל בחמישי הקרוב, נפרדנו מהיובל הרצליה והראל מבשרת ציון.

ד"ש מהגליל: נקבעו העולות לליגת העל
היום השני באליפות הארצית בגליל, שלבי הגמר בתלמידים ובתלמידות. רבין כפ"ס חוזרת לליגת העל לתלמידות, יחד איתה מקיף כאוכב שתערוך את הופעת הבכורה. ליד"ה ירושלים העולה הראשונה מנבחרות הבנים אחרי ניצחון על מוצקין, הדרים הוד"ש היא העולה האחרונה של היום. משחקי היום הראשון

ד"ש מהגליל: עידכונים מהאליפות הארצית
כמידי שנה, 12 נבחרות תלמידים ו8 נבחרות תלמידות עשו את הדרך הארוכה לגליל העליון לטורניר הארצי. 4 נבחרות יעפילו לליגת העל, עוד 2 יגיעו למבחנים. עידכוני תוצאות מהיום הראשון

תיכונים: נהלל עשתה היסטוריה
סוף סוף, ולראשונה בתולדותיה, ויצ"ו נהלל עברה את שלב הפליאוף לרבע הגמר. עוד העפילו לשלב הבא: חדש ת"א שהצליה למחוק פיגור 14 מהמפגש הראשון, עמק חרוד ורעננה שהשלימו ניצחונות כפולים. הגימנסיה ושרת נתניה עם יתרון גבוה מול בליך ר"ג והיובל הרצליה, צמוד במפגש ההישרדות בין אשקלון למבשרת ציון.

תיכונים: הצפוניות מפתעות
מקיף עמק החולה והראלי העברי חיפה, שסיימו את הבית במקום השלישי, רשמו ניצחונות דו ספרתיים על חדש ת"א וקרית שרת חולון, שסיימו ראשונות בבתים שלהם. מטרווסט רעננה גברה בחוץ על ליאובק חיפה, עמק חרוד הביסה את אחד העם ונהלל עם יתרון דו ספרתי מול כצנלסון.

תיכונים: דרמות במחזור הסיום
קרית שרת חולון הפסידה בהארכה לכצנלסון כפ"ס אבל נשארה ראשונה, בליך ר"ג ניצחה בחוץ את ליאובק ושמרה על המקום השני, נהלל גם כן עם ניצחון על הריאלי העברי חיפה. עמק חרוד הביסה את שרת נתניה, חדש ת"א את אשקלון. דירוג הנבחרות ומשחקי הפליאוף בפנים.

תיכונים: כמה דרמה מחכה לנו
קרבות ישירים על הפליאוף ועל המקום הראשון מחכים לנו במחזור הסיום. מה היה השבוע? טריפל דאבל מטורף לשחקן ליאובק, קאמבק של מטרווסט בדרך לניצחון, סגנית אלופה שתשחק על ההישרדות וחולון שעדיין מושלמת.


cker();