מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | סגלי הקבוצות | טבלה | ראשי
נערות לאומית
עורכים: שי ברק

נערות: רעננה שמרו על הטריפל!
זו כבר לא עונה היסטורית, זה עידן. לפני שנה נדהמנו כשנערות א' מכבי רעננה זכו בכל התארים (אליפות, גביע ואליפות התיכונים), היו כאלה שעשו את זה לפני? אז תירוש, אורבך, סירקיס, עתיר, כהן, גולדמן, קונטס ורוט התעלו ושיחזרו את ההישג עם זכיה שניה כזו בכל התארים. גמר לא גדול (46:41) סיים עונה שלא תישכח.

נערות א': הקאמבק של ראשל"צ
אחרי המשחק הראשון בסדרה והניצחון של רעננה, היה נדמה שהערב נראה הנפת צלחת. אבל לשחקניות של זיו ארז יש כבוד ולא רק שהן לא נתנו לכחולות לגזור את הרשתות אצלן בבית, הן התפוצצו במשחק ענק עם 4 שחקניות שקלעו בספרות כפולות (ניקול מיכאליץ הצטיינה עם 18 נקודות) ויתרון שיא של 34 הפרש. כעת הסדרה חוזרת לרעננה למשחק מכריע על צלחת האליפות. ראשון (28/5, 19:30)

נערות א: רעננה קרובה לטריפל
ראשל"צ התחילה את המשחק עם 24 נקודות ב-8 דקות במה שהיה נראה משחק שיא, אך אז שיר תירוש התעלתה עם 23 נקודות במחצית הראשונה, גל כהן המשיכה במחצית השניה ורעננה עלתה ליתרון 1-0 בסדרה. 14 שלשות של ראשל"צ לא הספיקו לקבוצה של זיו ארז שביום רביעי (19:00) חוזרת הביתה ותנסה להחזיר את הסדרה למשחק שלישי. לפני המשחק הוענקו גביעים לחמישיית העונה. לגלריית התמונות

אחרי הארכה: רעננה חזרה לגמר
דרמה גדולה התחוללה בחצי גמר נערות א' כשגלבוע מעיינות, אחרי ניצחון בית מפתיע על רעננה, חזרה מפיגור 12 עד להארכה וכמעט הדיחה את האלופה. משחק מצוין של ליעד אורבך ורוני זהות החזיר בסיום את רעננה לגמר שם מחכה ראשון לציון. גם בנערות ב' השלימה רעננה העפלה לגמר עם הניצחון על אליצור חולון וכאן מחכה ראשל"צ לקלאסיקו של הנערות.

נערות א': מצטיינות העונה
אחרי הפסקה של מספר שנים אתר "ספסל" בשיתוף מאמני הפלייאוף העליון בליגת הנערות א' בחרו את השחקניות שעשו את העונה, חמישיית העונה, הפריצה/תגלית ושחקנית ההגנה. פה אחד נבחרה שיר תירוש, דומיננטיות מוחלטת נרשמה לשתי המובילות אבל גם קבוצות נוספות זכו בנציגות. "ספסל" יעניק בסדרת הגמר את גביעים לחמישיית העונה.

נערות א': האלופה בסכנת הדחה?
מכבי רעננה היתה עם הפסד יחיד עד לחצי הגמר ובמשחק הראשון משתיים, נכנעה לגלבוע מעיינות שכבר הוליכה ביתרון 18 נקודות הפרש ברבע השלישי, לפני שניצחה ב-4 נקודות ואם תשמור על הניצחון בגומלין תעפיל לגמר על חשבונה של מוליכת הליגה. בנערות ב' רעננה העבירה את ההכרעה הביתה כשניצחה בנקודה את אליצור חולון שתנסה להפתיע יום חמישי (18:00)

נערות א': ראשל"צ העפילה לגמר
הפועל ראשון לציון השלימה ניצחון כפול על א.ס. רמת השרון וחזרה שנה שלישית ברציפות למעמד הגמר. רמת השרון עוד היתה צמודה במחצית הראשונה אך לא הצליחה למחוק את ההפרש מהמשחק הראשון ובמחצית השניה המקומיות כבר ברחו, היריבה תקבע ביום ראשון 14.5. אגב, במשחק מכריע בחצי הגמר - שובץ רק שופט אחד. כדורסל נשים 2017.


cker();