מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
ליגות נמוכות
עורכים:

אגודת הכדורסל אליצור בת ים חוזרת
האם אנחנו בדרך לדרבי נוסף בליגות הבכירות עוד כמה שנים? אגודת אליצור בת ים חוזרת לפעולה וכבר מסמנת מטרות - הכי רחוק שאפשר. מכבי בת ים הראתה לנו העונה שיש קהל לכדורסל בעיר, ועכשיו יש לו קבוצה נוספת לאהוד.

כנגד ארבע עולות

נועם אורן חזר להפועל גזר/נען והוביל אותה בפעם השנייה לליגה הארצית בתום עונה הירואית. רועי ליכטנברג, בעונתו הראשונה כמאמן ראשי בבוגרים עשה את זה עם מבועים/מרחבים. הראל שמאי נאלץ לבנות חצי קבוצה ממש ברגע האחרון, וחגג איתה עלייה היסטורית, ומארק בריסקר - גם הוא איתנו - חזר לקווים ועם 18 ניצחונות רצופים בפתיחת העונה חגג עלייה עם כרמיאל. קפיצה קטנה לליגה א'.


ע.ל.ה יהוד השלימה דאבל
אלופת ליגה ב' ת"א השיגה אמש ניצחון נוסף על עצמה מודיעין (55:52) וזכתה בגביע האיגוד ליגות ב'. ברק דה פז עם דאבל הוביל את יהוד שהובילה כל המשחק בדרך לגביע.

קפיצה לליגה א'

יש חיים גם בליגה א'. הליגה הרביעית בישראל אולי מסתתרת מאור הזרקורים ולא זוכה לסיקור ראוי, אבל מתחת לפנס, סצינת הכדורסל בה חיה שוקקת ובועטת. ענר חתואל עם דיווח ממשחק העונה בליגה א' מרכז בין הפועל נען לבין גבעת שמואל. וכמה מילים על מה שקורה במחוזות האחרים.


בירת הכדורסל של המגזר
הפועל ג'ת נלחמת בימים אלו על העלייה לליגה הארצית. אוהד גרייבסקי יצא לראיין את יו"ר המועדון, ביבאל גארה, על הכדורסל במגזר, על הדרך שהקבוצה עברה, ועל העתיד הקרוב, בין אם יעלו ליגה או ישארו בליגה א'.

ליגה א': נתניה אלופת השרון
ליגה א' הגיעה לסיומה עם מחזור אחרון שכלל גזירת רשתות של נתניה ודרמה כנגד הירידה כשהכל תלוי בדימונה שתצטרך לנצח באשדוד. ברכות ל4 אלופות הליגה שמצטרפות לליגה הארצית בעונה הבאה ובהצלחה לסגניות במבחנים.

ליגה א': קו הסיום
המחזור האחרון של ליגה א' ואנחנו ברגעי שיא: במחוז שרון מאבק בין הפועל ג'ת ואליצור נתניה על האליפות כאשר ניצחון נתנייתי יכריע את האליפות, בדרום הירושלמיות נלחמות נגד הירידה. שאר הליגה מחפשת לסיים את העונה בטעם טוב.


cker();