מחזורים קודמים | לינקים | לוח משחקים | טבלה | ראשי
NBA
עורכים:

ספסל: הפודקאסט. מהדורת NBA
ניצן פלד ויואב בורוביץ' על הליגה הטובה בעולם: הפתיחה הפסיכית של יאניס אנטטקומפו, היכולת המאכזבת של קליבלנד וגולדן סטייט, מחזור הרוקיס הנהדר והפרסומות על גופיות השחקנים. האזנה נעימה

ספסל: הפודקאסט. מהדורת NBA
פלד ובורוביץ' מנתחים את הפציעה של הייוורד והפתיחה של קליבלנד, בוסטון, גולדן סטייט ויוסטון.

NBA: מתקרבים לשיא
זוהר מינקוביץ' מסכם את מה שהיה עד כה בסדרת הגמר הטובה בעולם ומכין את לקראת מה שיהיה. האם גולדן סטייט תשבור את הסטטיסטיקה או שמא לברון יזכה בטבעת שלישית? השבוע נקבל את כל התשובות.

NBA: משחק הצבאים
סיפורה של מילווקי האלמונית שרוצה להשיג כרטיס לפלייאוף המזרח. זוהר מינקוביץ' על העונה הלא פשוטה שעוברת על מילווקי ואיך בכל זאת החבורה של ג'ייסון קיד מצליחה להשתחל לפלייאוף. וכן, אי אפשר בלי היווני שמשגע את הליגה.

NBA: מחכים לשובו
הפציעה של אנתוני דיוויס שיבשה לניו אורלינס את התכניות, אך הפליקנס עדיין במאבק הכניסה לפלייאוף. זוהר מינקוביץ' ממשיך לא לישון בלילות והפעם מביא לכם את סיפור הצרעות ודייויס.

NBA: סיפור הצלחה
למרות ההפסד של גולדן סטייט הלילה (בין שישי לשבת), זוהר מינקוביץ' נהנה לראות אותם בכל לילה. על סטיב קר, סטף קארי ומגמת השיפור של קליי תומפסון שמהווים את החלק העיקרי בסיפור ההצלחה של גולדון סטייט.

NBA: דורכים במקום
כוכבים - יש, בעלים עשיר - יש (בינתיים), אולם יפה - יש. אז מה חסר לברוקלין נטס על מנת להצליח ולהפוך להיות אחת מהקבוצות הטובות בליגה? זוהר מינקוביץ' לא ישן בלילות וממשיך לספק לכם את הגיגיו. והפעם - על הכשלון המתמשך של הברוקלין נטס.


cker();