עמוד ראשי

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

כתבה בידיעות על נבחרת העתודה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פורום כדורסל ישראלי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
דון
Rookie

הצטרף בתאריך: 17/10/2007 ב- 15:14:39

הודעהנשלח: א' 08 23, 2009 7:54 pm    כותרת הודעה: כתבה בידיעות על נבחרת העתודה תגובה עם ציטוט

היום, יום ראשון 23/08/2009 בעיתון ידיעות אחרונות עמוד 17 של מוסף הספורט יש כתבה שלקחתי קשה בעניין זה שחלק משחקני נבחרת העתודה בילו בקזינו ברודוס בזמן האליפות.. מספרים שזה אבא של דניאל איידן השחקן האנונימי לגמרי שפתאום הגיח לנבחרת משומקום... מישהו יודע משהו?? השמועות נכונות? האתר מתכוון להתייחס?? כי אם זה נכון אז מישהו חייב לתת את הדין.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
שער 6
Benchie

הצטרף בתאריך: 05/03/2009 ב- 19:00:48

הודעהנשלח: ב' 08 24, 2009 7:07 am    כותרת הודעה: נבחרת העתודה תגובה עם ציטוט

אותי דווקא מאד מעניינת התגובה של שמשון דניאל, קפטן הנבחרת שטוען שאף שחקן לא היה בקזינו, ומי שהיה זה הצוות המקצועי - ניהולי. ברור שיהיו טיוחים מצד השחקנים ומצד העסקנים. אני באופן אישי לא מאמין שלא היו שחקנים בקזינו. אני גם יודע מאבא של אחד מהשחקנים בנבחרת שהיה לפחות ביקור אחד בקזינו, ואני גם בטוח שמעבר לוועדות משמעת באיגוד אנשים לא יקחו אחריות ויתפטרו כולל מי שעומד בראש המערכת.
יופיטר
Rookie

הצטרף בתאריך: 02/08/2007 ב- 09:38:47

הודעהנשלח: ד' 08 26, 2009 10:45 am    כותרת הודעה: בושה לנבחרת העתודה תגובה עם ציטוט

מה קורה?? מה זה הטיוח הזה על הבושה של הנבחרת?? רק ידיעות אחרונות היו מספיק אמיצים לצאת עם הכתבה על מה שקרה שם?? עכשיו הכל ברור למי שתהה מי זה דניאל איידן?? בגלל שאבא שלו נשיא מועדוני ההימורים ברודוס אז דחפו אותו לנבחרת כאשר יש לפניו יותר טובים ויותר שווים. אותו דניאל איידן שיחק בליגה הארצית בגבעתיים שירדה לעוד ליגה כי סיימה במקום האחרון ואחד כזה פתאום בנבחרת - וכולם שותקים??. בושה לעסקנים בושה למנהלים בושה למאמנים שנכנעו כולם והלכו להתארח אצל אנריקו איידון האבא...ובתמורה דואגים לבן שלו..איזה גועל נפש.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פורום כדורסל ישראלי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה