הגיע זמן תואר
אייל פלד ,07/10/2007

מכבי רמת חן ערכה היום מסיבת עיתונאים חגיגית לפתיחת העונה והצהירה כוונות: "אם לא נצליח להשיג תואר, נרגיש החמצה גדולה," כך אמר עדן ענבר. באירוע הציגה הקבוצה את הסגל והמטרות לעונה הקרובה, וגם אתר רשמי חדש.

רמת חן כבר לא מסתפקת בלהיות "האחות הקטנה" של רמלה ורמת השרון. "המטרה שלנו היא להביא לפחות תואר אחד למועדון", פתחה ואמרה יו"ר הקבוצה, אורה גלזר. רמת חן כבר לא מתרגשת מלהיות בין ארבע הראשונות בליגה, הקבוצה הגיעה בשנים האחרונות למעמד של גמר גביע ואף גמר פלייאוף, אך תמיד ירדה מנוצחת. עם סגל חדש ומרשים, ותחת הנהגתו על עדן ענבר אשר הגיע לאחר ארבע שנים בהפועל חיפה מוצקין, מקווים בקבוצה לצאת לדרך חדשה.

הזרות של הקבוצה הן אדווינה בראון, שנבחרה לחמישיית העונה בליגה בעונה הקודמת במדי אשדוד, וקאשה טרי אשר שיחקה מספר משחקים עבור הפועל חיפה מוצקין. הבוסמניות הן טאטיאנה טרוינה, אשר זכתה הערב עם נבחרת בלארוס במדליית ארד באליפות אירופה, והבולגריה הצעירה אקטרינה דימיטרובה. בחזית הישראלית, הצטרפו חן שטיין ולנה מוסטפינה ממוצקין, ודנה יהלומי, קפטנית נבחרת הנערות, אל השחקניות שנשארו מהעונה הקודמת. "אני סבור שחשוב לשמור על גרעין הקבוצה", אמר ענבר. "שרון זאבי ושירי שרון ממשיכות לעונה שלישית, ויש לנו שתי שחקניות שצמחו במועדון – מאיה איסרוב ולבנת אלון - וזו חשיבות גדולה המקנה תחושת חמימות של בית. עם הסגל הזה אני מאמין שאנו בהחלט יכולים להשיג את הרף הגבוה שהצבנו לעצמנו", סיכם.

ענבר התייחס קצת להכנות של הקבוצה לקראת העונה, שתיפתח ב18 לחודש. "אנחנו עורכים מספר משחקי אימון, על מנת לבחון נקודות ספציפיות שיכינו אותנו לעונה השוטפת. אינני זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה שניצחתי במשחק אימון, אך חיבור בין שחקניות ניתן להשיג רק דרך משחקים וכרגע זו המטרה העיקרית שלנו. כשטרוינה תחזור (צפויה להגיע ביום רביעי) יישאר לנו שבוע אחד בלבד להתכונן לקראת פתיחת הליגה", אמר.

השחקנית היחידה בסגל של רמת חן אשר עבורה זו עונה ראשונה בארץ היא דימיטרובה, עדיין רק בת 19, אך את השנתיים האחרונות שלה היא בילתה באיטליה. "באיטליה שיחקתי בקבוצה יחסית חלשה שגם ירדה לליגה השנייה. אני מרגישה שזו התקדמות עבורי לשחק בקבוצה כמו רמת חן – קבוצה עם שאיפות ומסורת. אני מקווה להצליח אישית וקבוצתית ולהצעיד את רמת חן קדימה," סיפרה.

רשימת המטרות של רמת חן לעונה הקרובה אינה כוללת רק ניצחונות ותארים. הקבוצה שמה לה כמטרה לחזק את הקשר עם הקהילה, ולמלא את האולם הביתי ע"י הזמנת 300 שחקניות קבוצת הילדות עם משפחותיהן לצפות במשחקי הקבוצה הבוגרת. הקבוצה גם השיקה הבוקר אתר רשמי חדש, הראשון מסוגו בשילוב הדדי עם אתר 'ספסל'. האתר מכיל בין היתר סגלים, לוחות משחקים ודיווחים שותפים של כל הקבוצות השייכות למועדון, מליגת העל, לארצית, לנערות ועד למצוינות.

כבר מחר, יום שני, תארח רמת חן את אליצור חולון במסגרת טורניר רמת גן. המשחק של רמת חן יחל ב19:00, לאחר המשחק בין הדאבליסטית אליצור רמלה לבני יהודה. משחק הגמר והמשחק על מקומות 3-4 יערכו ביום חמישי, גם הם החל מהשעה 17:00.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();