חפשו את האשה
ארז מיכאלי ,02/10/2007

ארז מיכאלי, עוד לשעבר של "ספסל" ונוכחי של "וואלה", מספר איך הגיע לספסל ומה חשב בזמן שאכל בורקסים בהפסקות המשחקים בנוקיה.

כמו בהרבה דברים אחרים, גם במקרה הזה יש לחפש את האישה בסיפור. ואולי היא הסיפור עצמו, אבל זה כבר סיפור אחר. בכל מקרה, התגלגלותי לצוות כותבי ספסל היתה לא בזכות כישרון הכתיבה המוטל בספק שלי, או משום הערכתו הרבה של העורך האימתני, שלומי פרי, את יכולותי העיתונאיות, אלא בזכות רעייתי יעל, אשר בלסתות הבולדוג שלה, כפתה על שנינו, שלומי ואני, את החיבור. כמעט כל זמן שנפגשנו (אני מגזים, היא בכלל תכחיש) הועלה על ידה החיבור המתבקש בין אתר ספסל, לחובב הכדורסל שנוחר באוזניה בלילות. לבסוף, כמו תמיד, כמו כולם, נשברנו.

וכך, החל מתחילת עונת 2003 מצאתי עצמי יושב וכותב בקדחתנות טורי פרשנות, שאינם מתיימרים להיות מקצועיים לעילא, על משחקי מכבי תל אביב ביורוליג. באותם ימים ליוותה המקלדת את קבוצתו העייפה של דייויד בלאט, אשר נלחמה בחזית האדריאטית, המקומית והאירופית. הבונוס הגדול הגיע בעונה שלאחר מכן, כשהסיקור עבר מהטלוויזיה למגרש, וכך מצאתי את עצמי עד פיזית לפעולותיה של אחת הקבוצות הגדולות של מכבי תל אביב בכל הזמנים.

נכון, נוכחותי בקרב צבא אנשי התקשורת שהידס מדושן בתוך ההיכל, היתה מינורית ובלתי מורגשת, ובכך, כך נראה לי, שיקפתי היטב את רוחו הצנועה והמקצועית של האתר הכי חברותי שיש. בעת בליסת הבורקסים במחצית המשחק, הרגשתי כאילו אני מממש את רצונו של שלומי. זו היתה הנאה אמיתית. לא התבקשתי לייצר סקופים, לא העמידו אותי תחת דד-ליין לוחץ, איש לא ציפה לסיקור אינטנסיבי, ובעצם יכולתי לעשות כרצוני. היו אלה שנות מעבר מספסל הישן שחור הרקע, אל זה המודרני כיום, וגם מיד אליהו עתיר הבטון, לזה המצופה זכוכית, ומוכר תאי צפיה לעשירים. במהלך השנתיים האלה ראיתי את שאראס מוסר, באסטון מטביע, וויצ'יץ' צולע, שלף מריע, שארפ שומר ופארקר מולך. אמנם את כל זה ראיתי מתא העיתונות שבמרומי היציע התחתון, ולא מהפרקט כמו שציפיתי, אבל עת חג היא, ולא זמן לטרוניות.

עשר שנים חלפו מאז שלומי חנך את האתר שלו, והפך את אהבתו לסטטיסטיקה לנחלת הכלל. מאז, האתר התרחב והשתכלל, וגם לי, במקרה, היתה הזכות להיות חלק מכותביו, ועל כך אודה מאוד.כתבות אחרונות באתר
Printארכיון טורים
גומרים הולכיםיכול להיות שזה נגמר ?סיכום שלישויהי ביום ההואאותה הגברת בשינוי אדרת אדם בעקבות גורלושושלתיום ממוצעעידן התמימות "עסקונה" מפסידים אבל אופטימייםהפסידו לעצמםקלקלו את החגהגנה לא היתה פהפוליסת ביטוחדרוש: ניהול מקצועיעונת מבחןהגביע הקדוש© כל הזכויות שמורות
cker();