עשור לספסל - הברכות
שלומי פרי ,01/10/2007

אנשי ונשות הכדורסל מברכים את ספסל ליום חגו: אריק שיבק, אריה לבנת, ערן סלע, יורם חרוש, צביקה שרף, נתי כהן, עמוס פרישמן, רוני קאן, אבנר יאור, אבנר סמיד, רחל אוסטרוביץ', טל מילצ'ן, ענבר וקסמן, ואורה גלזר .

צביקה שרף
לאתר ספסל שלום.
אתר ספסל היה חלוץ אתרי הכדורסל בארץ והוא רק השתבח עם הזמן. בזמן שאתרים אחרים עלו וירדו, כתבים נולדו ונעלמו, ספסל החזיק מעמד, עבר תקופות קשות ועבר את כל הרוחות והסופות שעברו על הכדורסל ועל אתרי הכדורסל, אבל נשאר נאמן לאהבת הכדורסל, כיסוי כל הליגות הצעירות ועד הליגות הבכירות, כיסוי ליגות הנשים למינהן, ועוד.

צריך לעשות הכל כדי שאתר ספסל ימשיך להיות פעיל, כי הוא דוגמא לאהבת כדורסל, השקעה והתמדה בלתי פוסקת ויוצאת דופן של מפעילו שלומי פרי. נקווה שגם בעוד עשר שנים אתבקש לכתוב ברכה לאתר.

יורם חרוש
לשלומי פרי ולכל צוות "ספסל" היקרים!

שמחתי להתעדכן כי בקרוב ימלאו לאתר "ספסל" עשור שנים להיווסדו. בכלל המונח 10 מלווה אתכם ואת העשייה הנהדרת והמקצוענית שלכם לכל אורך הדרך! עורכים וכתבים אמינים. מקצועיים, הגונים, צנועים ומעל הכל אוהבי וחולי כדורסל.

זו אכן מחלה, לעיתים מדבקת, אבל מחלה טובה לשם שינוי, כמי שנרתם גם בעשור האחרון לקידום כדורסל "כחול-לבן" של הנבחרות הצעירות, אני מוקיר ומעריך את כל העשייה והתרומה הנהדרת שאתם מעניקים לענף הכדורסל, ענף אשר הביא הישגים רבים וכבוד למדינה יותר מכל ענף קבוצתי אחר.

העשייה שלכם ראוייה לציון במיוחד לאור האמצעים הצנועים העומדים לרשותכם. אתר "ספסל" הוא דוגמא ניצחת לכך כי ניתן לקיים תקשורת-אינטרנט חיובית ומקצועית נטולת גישה
ואופי של "צהובון". אני משוכנע כי תוסיפו להיות גורם מרכזי חיובי ומשפיע בכדורסל הישראלי במיוחד "כחול-לבן", ובעזרתכם נמריא לפסגות חדשות.

יישר כוח לכל העוסקים במלאכה!

אלי רבי
שלומי ליאור אורלי וכל צוות אתר ספסל.
די אם אומר כי בחמישים אחוז מהזמן שלי מול המחשב אני מעיין באתר ספסל, יש בזה כדי להמחיש את הערכתי לעשייה המבורכת שלכם למען הכדורסל ובעיקר כדורסל נשים. כן ירבו כמוכם .המשיכו בעשייה ומזל טוב ליום הולדת האתר.
אלי רבי

דני פרנקו
באמת שאין לי מילים ותמוה בעיני שעברו רק 10 שנים, נראה לי שהרבה יותר. מצ"ב מספר מילים לאתר, באמת שאין בכישורי למצוא את המילים המתאימות שישקפו את הערכתי, למפעל החשוב הזה. כל הכבוד, מזל טוב ו...מדהים!! כל הכבוד!

יום הולדת 10 לספסל, ולי באופן אישי נדמה שספסל נמצא איתנו מאז ומעולם. המחשבה לאחור מחזירה אותי לתקופות מדהימות בחיי, ותמיד, אבל תמיד, ספסל היה שם.
אני לא מצליח להיזכר בימי כמאמן בתקופת הפרה-ספסל, נראה לי שהיא פשוט לא הייתה קיימת, ומוזר כי הרי לא כך הדבר. לא ברור לי איך יכל הכדורסל הישראלי האמיתי לפרוץ ללא החלוציות מעוררת ההתפעלות של ספסל.
אתר שמסקר וחושף לתודעה את ילדי העתיד של הכדורסל הישראלי, תמיד נטול אגו, תמיד אמין וטהור, ניזון מהאהבה הגדולה והאמיתית למשחק.
ספסל הוא פלא בעיני!, גם בעידן מסחרי בו כשהכסף מדבר הצדק שותק, ספסל הוא הבית לעשרות אלפי חובבי כדורסל, בכל הגילאים, שחלקם הגדול לא היו שותפים לענף הנפלא הזה אילולי ספסל.
ימי הפורמט השחור עם הכיתוב הצהוב חלפו, ספסל התבגר וכך גם אני, ספסל התקדם וכך גם אני...בעצם גדלים ומתפתחים, מתקדמים ומשתדרגים (מילה שלא היתה קיימת בימי הפורמט השחור) זה לצד זה.
לעולם לא אשכח את ימי כמאמן צעיר שמסיים משחק, וכמו חייל טוב מיד מתקשר למפעל הזה של איש אחד (בזמנו) ומעדכן על התוצאה, מפרט לפרטי פרטים על מהלך המשחק, לאדם היחיד שמעוניין היה לשמוע, ולאלפי הקוראים מכל רחבי הארץ שספסל הביא את הכדורסל לבתיהם.
חלום האולסטאר, התחיל כבר אז..לפני יותר מ8 שנים, וכיף לי באופן אישי לראות את החלומות מתגשמים.
ברכות מכל הלב, לכל העוסקים בעבודת הקודש של ספסל..אין כדורסל נוער בלעדיכם!

ברכות באופן אישי לשלומי פרי. שנינו הולכים דרך ארוכה יחד..אין מספיק מילים כדי לתאר את ההערכה העצומה שלי כלפיך, על הקמת מפעל הכדורסל הציוני הזה, על היכולת להתמיד בתנאים לא תנאים, ללא תמיכה כלכלית. פלא, כבר אמרתי.

כולי תקווה שספסל ימשיך לגדול ולהתפתח, ושדורות רבים של כדורסלנים צעירים ימשיכו לגדול ולהתפתח על מדוריו.
ישר כח!

דני פרנקו.

טל נתן
האמת שאין יום בכל מקום שאני לא נמצא אם זה בארץ במשך העונה הרגילה או בחול בזמן הפעילות בנבחרות השונות שספסל הוא לא חלק משמעותי משיגרת האימון שלי.וזה בעצם אומר הכל.תודה רבה שהוספתם מימד מיוחד לכדורסל נשים בדרך העבודה המיוחדת שלכם.שלומי אורלי וליאור היקרים אנחנו מאוד מעריכים ומאחלים עוד הרבה שנים טובות של כדורסל טוב כי עבורנו המשחק הוא דרך חיים.

נתי כהן
ברצוני לכתוב לכם כמה משפטים: תודה רבה גדולה על עשור מדהים של יחס לכדורסל ישראלי ונוער בפרט, על שנתתם הרבה לצעירים בכל הארץ, על עזרתכם בחשיפת הענף, על הגעתכם למקומות שלפני כן לא קיבלו אור וקצת תשומת לב.

האתר הפך למשהו מיוחד, ישראלי, צעיר וזה מה שייחד אתכם וזה מה שימשיך לאפיין אתכם בעתיד. אני באופן אישי נהניתי לקרוא את הכתבות והידיעות ובעיקר את המידע שעבר בעזרתכם, בזכותכם נחשפתי גם אני לליגות שונות ושחקנים חדשים, ועוד כל מיני אירועים שקרו או יקרו בכדורסל.

אני בטוח שתמשיכו בעבודתכם הנאמנה והמקצועית ואף תשדרגו ותמשיכו לעניין ולחדש, למרות הקשיים שלכם... שלומי, כל הכבוד לך על מה שאתה עושה, זה בהחלט ראוי לציון ולשבח. מצפים לעשורים נוספים

עמוס פרישמן
לשלומי פרי ולצוות
כדי להגיע לפסגה, התכונות הנדרשות משחקן מצטיין הן: אחווה, רעות, מסירות אין קץ, רצון עז להצליח מלווה בהשקעה ובמאמץ בלתי מתפשרים. עתה, החליפו את המילים 'שחקן מצטיין' במילים 'שלומי פרי וצוות "ספסל"' ותגלו שאתם בליגת העל, משום שתכונות אילו טבועות בכם.

בתוך עשור "כבשתם" את עולם הכדורסל בישראל. כל מי ש"חי" כדורסל לא יכול לפסוח על האתר הנפלא שבניתם בעמל רב. יישר כוח על הידיעות, הפרשנויות, העדכונים, הכתבות והמאמרים.

הזרעים שזרעתם נבטו, העצים גדלו ואני מקווה שבשנה החדשה ובשנים הבאות תקטפו את הפירות, אתם ראויים לכך. כמו שאנו בהפועל גבעתיים מכינים תוכניות עבודה שנתיות, גוזרים יעדים ומטרות, אני בטוח שגם אתם תדעו להגיע למטרות שהצבתם לעצמכם. אני מאחל שתמשיכו לאהוב את המשחק, שתשרה בכם המוזה ותרבו בעשייה פורייה ומוצלחת.

אריק שיבק
כיף לשתף פעולה עם אתר שכל כולו מסור לטובת הכדורסל בכלל והישראלי בפרט. הרצון לעזור, לסייע ולהרחיב ידע בא לידי ביטוי באתר מקצועי ונטול רכילות. עלו והצליחו, והמשיכו בפעילותכם הברוכה.

ערן סלע
לשלומי פרי האגדי וצוות שותפיו,
אתם עושים עבודה נהדרת ובלתי מתפשרת להעלאת קרנו של הכדורסל הישראלי על כל מגזריו, ועל כך יודה לכם האל הטוב בבריאות, באושר ומתישהו אולי גם בעושר, מי יודע.

אם חז"לינו היו חיים היום, הם ודאי היו אומרים שאם לא הייתם כאן היו צריכים להמציא אתכם. בצניעות רבה, אני אעניק לעצמי את הזכות הגדולה ובחרדת קודש אומר את זה בשמם.

שיהיה לכם רק טוב.אני מקווה שכולנו נוכל לחגוג גם את השנה העשרים להיווסדות 'ספסל'.

רוני קאן
לשלומי פרי ולכל נשות ואנשי "ספסל"
עם כל צניעותכם, יום חגכם הוא גם יום חג לכל חובבות וחובבי הכדורסל באשר הן והם. בעידן של תקשורת מעוותת שבה כל רכילות מטופשת לגבי כדורגלן זה או אחר מקבלת תהודה וחשיבות לפחות כמו של חילופי שלטון, מהווה אתר "ספסל" אלטרנטיבה שראויה לכל מחמאה אפשרית: על אהבת המשחק ואהבת הענף, ענף שכל כך קל לכרות וקשה הרבה יותר לגדל ממנו פירות...

על מתן חשיפה חיונית לספורטאים הצעירים ובעיקר על הדחיפה החיובית לשחקניות הכדורסל הצעירות, אשר הרבה בזכותכם גילו שיש עוד כמותן שמתרוצצות על המגרש ומתמסרות למשחק...

על עזרה מכל הלב בכל בקשה אפשרית שקשורה לשיווק או פרסום של פעילויות בין אגודתיות או ארציות... ולבסוף, גם על יצירת עניין והעלאת המודעות בעיקר לגבי הגילאים הצעירים והיותכם גוף משמעותי בשטח שמעודד שיח ודיון ולא מתבייש להעניק לענף הכדורסל את ההתייחסות החמה והרצינית ביותר האפשרית.

אאחל לכם מכל הלב הצלחה והמשך טיפוס מוצלח לגבהים חדשים, ולך, שלומי - שתמשיך להוכיח, יחד עם עמיתותיך ועמיתיך, שלשחקני "ספסל" יש לא רק נשמה וציונות, אלא גם הרבה יכולת...

נתראה בחגיגות היובל של "ספסל" בשנת 2047

אריה לבנת, הארץ
ספסל היה מראשוני אתרי הספורט הישראליים. מאז קמו להם עוד עשרות אתרים, אבל ספסל שמר על הייחודיות שלו כאתר אמין, רציני ואיכותי. אתר שמספק מידע שוטף, כתבות, ראיונות, נתונים, פרשנויות ואף פעם לא מתעסק בהשמצות וברכילויות. נוף נדיר בשמי התקשורת הישראלית.


רענן וייס, YNET
אולי זה הראש הכלכלי שלי, זה שקיבל 56 בבחינת הבגרות בכלכלה אי שם בקיץ 1999 בבית ספר איילון, אבל מבחינתי אתר ספסל הוא אחד האתרים עם פוטנציאל הרווח הגדול בארץ. כן, יש שיקראו לי משוגע, אבל בעיני רוחי תמיד דמיינתי (ופנטזתי כאחד) את אתר הכדורסל האדיר הזה מככב בפרסומות בערוץ 2 או 10.

גילוי נאות: אני עובד ב-ynet ומחוייב למקום העבודה הזה, ממש כמו שאורלי וליאור קלינגר מרגישות כלפי ספסל. למרות זאת, בשבילי ספסל הוא רשת מידע בלתי נגמר בכל הקשור לסטטיסטיקות ועדכונים על הכדור הכתום. אין יום (סליחה, אין שעה) בו אני לא פותח את האתר וחופר בארכיונים למצוא את שביב מידע על אורי יצחקי, פיני חוזז או אפילו ויקה רודובסקי.

אני מקווה שלרגל חגיגות העשור לספסל, יידעו גם פרנסי הארץ או סתם עשירי המדינה למצוא את הפוטנציאל הכלכלי הטמון בו ולהפוך את אתר הכדורסל המוביל במדינה לרווחי ואת שלומי פרי למיליונר בפוטנציה. מה רע?

תמר פלמון מעוז
לשלומי, אורלי וליאור
כשהייתי שחקנית כדורסל צעירה ומבטיחה, הייתי פותחת כל בוקר את העיתון ומחפשת בעזרת זכוכית מגדלת שתיים או שלוש שורות שמדווחות על הליגה לנשים, הליגה שקיוויתי יום אחד להיות חלק ממנה.

למזלנו הטוב, מאז, ספסל עלה לאוויר. לא צריך יותר להיעלב כל יום שלישי בבוקר.
יש אתר שלוקח את כדורסל הנשים ברצינות.
איזה כיף לקרוא דיווחים מפורטים מכל המשחקים, איזה כיף שיש נגישות לסטטיסטיקה.
איזה יופי לראות תמונות ולקרוא כתבות צבע על הענף שלנו.

אני בטוחה שכמוני, כל מי שכדורסל הנשים בארץ קרוב לליבו, מוקיר תודה גדולה לחבר'ה בספסל.

שתהיה לכולנו עונת כדורסל מהנה.

אבנר יאור
לשלומי פרי והצוות
ברכות גדולות לכם על 10 שנות פעילות ענפות עם הרבה השקעה, עומק, חריצות ואין ספור כתבות מגוונות. אתם עוזרים מאוד למנף את הכדורסל בישראל, מהגילאים הצעירים ועד לבוגרים ועושים שרות גדול לציבור לקוחותיכם - אוהדים, אנשי תקשורת, שחקנים, מאמנים וכו'. תבורכו ואל תפסיקו לשפר ולהשתפר.

רחל אוסטרוביץ', יו"ר רמת השרון
מה כבר עשר ? מזל טוב לספסל!
אם פעם חשבנו שכסא בגינה זה ספסל
כבר עשור שאנחנו כולנו יודעים
שספסל זה אתר כדורסל.

שלומי, אורלי וליאור הבלתי נלאים
את כל החדשות הספורטיביות
אותנו מאכילים,
ואבא קלינגר לא מפסיק
עם מצלמתו להקליק.

בארץ וגם בעולם
אין מי שלא מתעדכן
בשחקניות של נבחרת ישראל
ובליגת העל גם כן.

תודה על דיווח
והתזכורת לתקשורת
שכדורסל נשים
מותח ומרשים.

אז מה נאחל לכם היום?
עוד הרבה עשורים,
ממשפחת אלקטרה רמת השרון

טל מילצ'ן
לעורכי ספסל וכתביה לאורך השנים
תודה רבה על 10 שנים מלאות אינפורמציה וידע. ספסל הוא אחד האתרים האהובים עלי! לא רק בגלל הכתובת, אלא גם בגלל האנשים הנפלאים שעובדים ומשקיעים כ"כ הרבה שעות באתר. אין דרך יותר קלה מאשר להתעדכן במה שקורה בכדורסל הישראלי דרך ספסל, גם כשאני רחוקה מהבית.

לא משנה אם הרקע הוא שחור או לבן, העידכונים המהירים תמיד היו שם בנוסף לכתבות נפלאות. בלי ספק, ספסל הוא הסיבה שאנשים מודעים לכדורסל נשים, והעבודה שלכם מבורכת. אז המון המון מזל טוב, ושנזכה לפחות לעוד 10 שנים כאלה!

ענבר וקסמן
לשלומי, ליאור, אורלי וכל צוות ספסל שלום רב!
קודם כל מזל טוב לרגל חגיגת העשור הראשון של האתר הספורט מס' 1. אני זוכרת את הפעם הראשונה שגלשתי באתר כאילו זה היה אתמול, אז היו רק תוצאות של משחקים מכל הליגות, וכיום אין אדם במדינתינו הקטנה שאוהב כדורסל ולא שמע על האתר שלכם ועל כך כל הכבוד!

לפני כשנה נבחרתי על ידי גופים שונים לתגלית העונה של ליגת העל, אבל ללא כל ספק בחירתכם בי הייתה החשובה והמרגשת מכולם. הנני מאחלת לכם המשכיות לעשור נוסף מלא בכתבות מגניבות ואינפורמציה אמיתית ונרחבת כמו שהיה עד כה, בתקווה להמשיך ולהופיע באתר שלכם גם בעתיד כי כמו שתמיד אומרים: "אם אתה לא שם אתה כנראה לא קיים". בהצלחה!

אורה גלזר, יו"ר מכבי רמת-חן
בהשאלה מהפרסומת המפורסמת על החומוס, ניתן לומר כי אתר ספסל בכלל והאחיות קלינגר בפרט - המסקרות את כדורסל הנשים בארץ - הוכיחו כי עיתונאות עושים מאהבה או לא עושים בכלל. המחמאה הגדולה ביותר שניתן לתת לאתר ספסל הינה שבלעדיו ענף כדורסל הנשים לא היה כפי שהוא היום.

אתר ספסל אינו עוד מקור אינפורמציה - בו ניתן להתעדכן על המתרחש, כי אם חלק בלתי נפרד מההתרחשות עצמה. אתר ספסל אינו מאלה המציף את הבעיות ומזכיר אותן
השכם וערב, כי אם מבין אלה המהווים חלק מהעשייה והפתרון של אותן הבעיות.

אגודת מכבי רמת חן מפעילה קבוצות נשים מגיל גן ועד הקבוצה הייצוגית בליגת העל. אין זה סוד כי כדורסל הנשים חוסה בצילו של הענף המקביל של הגברים - וזאת בכל כלי תקשרת בארץ, למעט באתר ספסל. אתר ספסל הוא אחד מהעוגנים של ענף כדורסל הנשים בארץ בכל הגילאים. סיקור הליגות הצעירות ובעיקר ליגת העל הינו דוגמא ומופת לסיקור עיתונאי.

שלומי פרי והאחיות קלינגר הוכיחו בדרכם הנעימה כי ניתן לבקר ניתן לשאול שאלות ותהיות בקול רם, אך הכל תוך שמירה על הגינות, יושר ומקצועיות.

מכבי רמת חן מברכת את האתר במלאות לו עשור, ומאחלת לאתר לכותביו ולא פחות חשוב לענף כדורסל הנשים בכלל ולעצמה בפרט, עוד הרבה שנים של עשייה עיתונאית שהיא דוגמא ומופת, כי כמו שאמרנו בראשית הדרך העיתונאות באתר ספסל נעשית מאהבה.

אודי כהנים
כמה סמלי שספסל, אתר הכדורסל היחיד שעוסק בצורה מעניינת כל כך בספרות ובמספרים, חוגג בחודש אוקטובר מספר עגול ויפה כמו עשר. אז לכבוד המאורע, ננסה משהו קטן בחרוזים (אם כי נשתדל שלא להגזים):

ספסל חוגג עשור שנים,
להצלחה הרבה פנים,
בראש העץ זה שלומי פרי,
(היחיד שיודע כמה ריב' בקריירה יש לג'יימס טרי),
וכמובן, אורי סביר,
היחיד שמבדיל בין ג'ף, למאר, ריקרדו וגם לין גריר,
האחיות קלינגר, אורלי וליאור,
את כדורסל הנשים הן מוציאות לאור,
אלירן בלאומית
הוא מכיר שם כל שממית,
נראה כעת מי עוד יקים,
אתר בו על מעמד השחקן הישראלי נאבקים
אתר שמסקר גם את הליגה המחוזית
כאילו היא גורמת לכולנו התרגשות ותזזית
ומתייחס באופן מיסטי
גם לכל נתון סטטיסטי.
אז שלומי, אורי וכולם
כל הברכות שבעולם
המשיכו במלאכת קודש -
ולא לשכוח את שחקן החודש!

אבנר סמיד
לפני כשנתיים וחצי התחלתי לכתוב עבור 'ספסל' ונראה לי שהסבל שהיה לשלומי פרי מכך מרגיש כמו חמש שנים לפחות.

הסיפור שהיה כזה הוא. נסעתי למשחק בית של הפועל חולון נגד אליצור קרית-אתא ובמשחק ישבתי בשער 2. לידי ראיתי אדם שרושם דברים רבים לאורך המשחק ופניתי אליו בשאלות:
"האם אתה סקאוטר של קבוצה בליגה או עיתונאי מקרית אתא?"
העיתונאי ענה לי: "לא ולא אני שגיא ניר מ'ספסל'. אתה מכיר את 'ספסל'?"
עניתי לו "בטח, כל הזמן אני עוקב שם אחרי הלאומית ואני יודע שאתה עורך שם את הלאומית".
בין הדברים אותם כתב שגיא היה טור ציורי יפה בימי שישי בו סיפר על טיולים בירכא ושאר הדברים שנהניתי לקרוא בסופ"ש. שגיא שאל אותי האם ארצה לסקר את משחקי הבית של חולון ועניתי לו שאעשה כן בשמחה. המשחק נגד קרית אתא בה שיחק יגאל, אחיו של שגיא, היה משחק הבית הראשון של חולון בו הייתי באותה עונה ומאז עד לתום הליגה נסעתי לכל משחקי הבית שלה וסיקרתי אותם עבור האתר.

כעבור עונה עזב שגיא את 'ספסל' ולאחר תקופה בה שלומי ואבי יופה ערכו את הלאומית, נכנסתי אני לערוך ליגה זו. בעזרת טלפונים רבים גייסתי כתבים וסיקרתי בעצמי כמעט את כל משחקיה של הפועל חולון, לפרוייקט סיכום העונה קרא אדון פרי "ספסלסמיד". פרוייקט מזוית חולונית וקצת חולנית, כעקיצה אלי על כך שכמעט בכל מפגש מצאתי את הקשר לחולון לדוגמא: הוד השרון נגד גבעתיים היה בשבילי המאבק בין אסף יגל לשי מולנר שעונה לפני-כן שיתפו פעולה בחולון.

לאחר שוויתרה חולון על העליה הגעתי בשנה שחלפה למעט מאוד משחקים ואת מקומי כעורך הלאומי תפס בהצלחה רבה אלירן כהן הבאר-שבעי. אלירן מדי מחזור כותב קידום נהדר למשחקי הליגה, בקיץ שחלף הוא עדכן בצורה יפה על ההעברות של השחקנים, על משחקי אימון ושאר דברים וכמו שזה נראה צפוי לו עתיד מזהיר.

שלומי פרי, האיש שמאחורי כל עורכי הלאומית, שיתף פעולה עם שגיא, התעמת לא מעט איתי וכעת עוזר מאוד לאלירן. הוא האיש לו מגיעות מירב המחמאות על קיומו של 'ספסל', בנוסף אורי סביר, אורלי וליאור קלינגר שלפי ידיעתי עוזרים לו רבות.

ברצוני לאחל לאתר 'ספסל' עוד שנים רבות וטובות של כדורסל ישראלי, לא לשכוח שזה המפתח. למרות שחולון עלתה לליגת העל לדעתי אתר ספסל צריך להתמקד בעיקר בלאומית, וכבר השנה יש חידושים כולל פורום מיוחד שכבר עלה, "ליגה ליגה", וכ"ו. במיוחד כש'סל-ניוז' כבר לא מסקר את הלאומית מחד ואתרים אחרים כן מסקרים את ליגת העל לגברים מאידך, חשוב מאוד שהאתר ישקיע את מאמציו בעיקר בכדורסל הבאמת ישראלי של הליגה הלאומית.

יום הולדת שמח ועוד שנים רבות של אושר וכושר,
אבנר סמיד
(אבנ"ס)

אוהד יתום
לשלומי פרי ולכל צוות ספסל היקר ברכות גדולות לחגיגות העשור. הפכתם לאתר הכדורסל מספר אחת בארץ, ניתן לומר עליכם שאם לא הייתם מישהו היה חייב להמציא אתכם. נכנסתם בדיוק במקום שחובב הכדוסל היה צריך. הרווחתם ביושר והשקעה כוח אדיר(שלדעתי אינכם מודעים עד כמה) על עתיד הכדורסל בישראל ועיצוב השחקנים והשחקניות הצעירים. הוכחתם שניתן ליצור ענין ותקשורת גם בעידן הנוכחי, ללא עיתונות צהובה, ללא ליכלוכים, ללא צורך לדרוך על מישהו אחר בשביל להצליח.
מקווה בשביל כולנו שתמשיכו בעבודה המדהימה שאתם עושים יום יום בשבילנו, אני קורא בהזדמנות זו לאיגוד הכדוסל או למשרד הספורט לתמוך באופן ישיר באתר זה, אשר משמש
את כל אנשי הכדורסל בארץ בכל הרמות ובכל הגילאים.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();