פוליסת ביטוח
ארז מיכאלי ,19/11/2004

ארז מיכאלי מוקסם מאנתוני פארקר ומתפעל מחוסיין בשוק.

בדיוק בגלל משחקים כאלה אנתוני פארקר הוא השחקן החשוב והמוביל במכבי ת"א. כשהמקהלה הצהובה נמצאת ביכולת משכנעת, פארקר תורם במשחקו בעיקר לתחום השואו ומהלכים שסוגרים עניין. כשמכבי נמצאת ביום חלש ( תוציאו את שארפ מההכללה ) או אז קם "נתן" ממרבצו ונועץ שיניו.
לא ברור מדוע וילרבאן, שהציגה יכולת טובה, לא עשתה את הצעד המתבקש כל-כך כדי לנצח את המשחק. ירידה טובה של הצרפתים להגנה מנעה ממכבי מתפרצות ובכך הצרה את שאראס בכל האמור לגבי משחק הריצה של מכבי. וויצ'יץ' ממשיך את פתיחת העונה המהוססת שלו ( למרות נקודות חשובות בסיום הרבע הרביעי ), בורשטיין לא היווה פקטור, גרין עדיין על אדי המשחק בקובנה ( למרות 7 הנק' ), קומאטוס עדיין מחפש את עצמו, באסטון האנרגטי התקשה ( שוב ) מול שחקנים פיסיים וכבדים ממנו, הלפרין הפגין בטחון עצמי ולא מעבר לכך ומכבי מצאה את עצמה נותנת את הכדור לתומאס כדי שיסיים התקפות. במשחק כזה כשרק פארקר מתפקד, הצרפתים כשלו בשמירה עליו ובכך בעצם הפסידו משחק שהיה להם בידיים. פעם אחר פעם הרשו הצרפתים לפארקר לבצע את המהלכים שובי העין במקום להתיש אותו בעבירות ולשלוח אותו אל הקו. פארקר מבחינתו יכול להטביע עד אמצע הלילה ומשום מה הצרפתים העדיפו ללוות אותו במבט. אמנם נעברו עליו עשר עבירות והוא זרק שמונה פעמים מהקו אבל ביום כזה של מכבי זה מעט מדי.
בשוק, בתסרוקת עתירת ג'ל, הראה כי התאושש מהפציעה אשר השביתה אותו ומהשנים בהן עזר לאמנון נתנאל עם הציוד. משחק מגוון שלו בצבע, כולל כמה סיבסובים על באסטון ופיסיות בהגנה מול וויצ'יץ' הראו כי הוא חזר לאירופה. בכלל, למרות הקו הקדמי העמוק של מכבי, הצרפתים שלטו בצבע ועשו את מרבית הנקודות משם, אם בחדירות או מריבאונד התקפה. כל אירופה יודעת שוילרבאן היא קבוצת ריבאונד ההתקפה הטובה בליגה אם כן מדוע המשחק הנרפה של מכבי בכל האמור לסגירה בריבאונד?
שארפ הוכיח בפעם המי יודע כמה עד כמה הוא חשוב למכבי. אמנם ליידיי חגג עליו לא מעט במשחק הזה אבל כשהמשחק נכנס לרגעים המכריעים שארפ תמיד יודע לספק את הסחורה. שלוש שלשות שלו ברבע הרביעי ועוד חטיפה גדולה מליידיי הבטיחו לפארקר את הנצחון.

בשבוע הבא מכבי חוזרת להיכל כדי לפגוש יריבה ותיקה- סקאבוליני פזארו. סוף-סוף יהיה גיוון בגוון היריבה. אחרי כל-כך הרבה ירוק ביורוליג, מכבי ישמחו לראות אדום בעיניים.כתבות אחרונות באתר
Printארכיון טורים
חפשו את האשהגומרים הולכיםיכול להיות שזה נגמר ?סיכום שלישויהי ביום ההואאותה הגברת בשינוי אדרת אדם בעקבות גורלושושלתיום ממוצעעידן התמימות "עסקונה" מפסידים אבל אופטימייםהפסידו לעצמםקלקלו את החגהגנה לא היתה פהדרוש: ניהול מקצועיעונת מבחןהגביע הקדוש© כל הזכויות שמורות
cker();