לאטה במדי צפון קרוליינה


חולון החתימה את אייבורי לאטה
ליאור קלינגר ,16/08/2007

אליצור חולון השלימה את סגל הזרות שלה לעונה הבאה עם החתמתה של הרכזת אייבורי לאטה, בוגרת אוניברסיטת צפון קרוליינה, זוכת פרס שחקנית המכללות המצטיינת של ESPN ב2006, ושחקנית הדטרויט שוק בWNBA.

אייבורי לאטה (1.68, 22) היא מסוג השחקניות שקשה להישאר אדישים כלפיהן. או שאוהבים אותה, או ששונאים. היא מהירה כמו שדה, מלאת התלהבות, לא פגשה זריקה שהיא לא אהבה, המודל לחיקוי שלה הוא אלן אייברסון. על החיסרון העצום שלה בסנטימטרים, במחנה האוהדים שלה יגידו שהיא מפצה בעזרת גודל הלב. לאטה נבחרה ע"י ESPN לשחקנית השנה בכדורסל המכללות בעונת 05/06, עונה שהסתיימה מבחינת צפון קרוליינה בהפסד בפיינל פור למרילנד של שי דורון שזכתה בתואר. לאטה סיימה את העונה עם ממוצעים של 18.4 נקודות ו-5.1 אסיסטים למשחק, וזכתה בפרס ע"ש ננסי ליברמן המוענק ע"י הNCAA לרכזת השנה במכללות. צפון קרוליינה סיימה את העונה עם מאזן 33 – 2, כאשר שני ההפסדים למרילנד.

בעונת 06/07 צפון קרוליינה שוב העפילה לפיינל פור והפסידה לקבוצה שבסופו של דבר זכתה באליפות, טנסי. לאטה סיימה את העונה עם ממוצעים של 16.2 נקודות ו-4.2 אסיסטים למשחק, והרבה תחזיות טענו שהיא תהיה הבחירה הראשונה בדראפט הWNBA. זה לא קרה, לאטה הידרדרה עד הבחירה ה11 כאשר האלופה המגנה, דטרויט שוק, שמחה מאד לצרף אותה לשורותיה.

לאטה משחקת בדטרויט מאחורי קו אחורי מעולה שכולל את קייטי סמית' ודיאנה נולאן בחמישייה, ומהספסל את איליין פאוול ושאנון ג'ונסון. למרות זאת המאמן ביל לאמבייר משתדל למצוא לה דקות משחק, היא שותפה ב29 משחקים העונה וקלעה 2.5 נק' (39.4% מהשדה, 42.9% לשלוש) ב-5.9 דקות למשחק בממוצע.

לאטה מצטרפת אל דטרינה ווייט, שירן צעירי, אלוין מנדנג, עדי לוקס וחנה הללי בחולון של מאיר אליהו.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();