דיאנה ג'קסון
צילום: מוטי קלינגרדיאנה ג'קסון חוזרת לאנדה
אורלי קלינגר ,26/06/2007

דיאנה ג'קסון, השחקנית המצטיינת של הקבוצה אשתקד אשר סיימה את העונה בקול צורם עם האגרוף לפניה של אינה גורביץ', תמשיך ברמת השרון גם בעונה הבאה.

דיאנה ג'קסון (27, 1.88), שהעמידה ממוצעים של 19.8 נקודות למשחק (שישית בליגה), 10.0 ריבאונדים למשחק (חמישית בליגה) ו-2.5 אסיסטים למשחק, חתמה לעונה נוספת במדי אנדה רמה"ש. בעונה שעברה היא נבחרה לחמישיית העונה של 'ספסל' ושל מאמני ליגת העל. היא מצטרפת למירב דורי, דליבורקה ויליפיץ' ושני לוי שחתמו לא מזמן.

זו תהיה עונתה השלישית של ג'קסון בארץ אחרי קדנציה של חצי עונה ברמת חן ב05/06. בעונה שעברה ברמה"ש ג'קסון הייתה הקלעית והריבאונדרית המובילה של הקבוצה. ביורוקאפ ג'קסון העמידה ממוצעים של 17.1 נקודות ו-8.7 ריב' למשחק ונבחרה לחמישיית העונה במפעל.

ג'קסון סיימה את העונה במאורע מצער ומיותר, בו שלחה אגרוף לפניה של אינה גורביץ' אחרי זכייתה של רמלה באליפות בתום המשחק החמישי בגמר הפלייאוף. ג'קסון הושעתה מקבוצתה בWNBA, שיקגו, ולאחר מכן נופתה מהסגל ולא הצטרפה לקבוצה אחרת.

מרמה"ש נמסר כי ג'קסון העדיפה להמשיך לשחק באנדה רמה"ש על פני הצעות אחרות וגבוהות יותר שקיבלה מקבוצות רבות באירופה.

אורנה אוסטפלד: "מבחינתי, להחזיר את ג'קסון לקבוצה, היה אחד מהדברים החשובים בבניית הקבוצה לעונה הקרובה. ג'קסון היא שחקנית איכותית ביותר שכיף לאמן אותה. היא מנהיגה במגרש ומחוצה, ואני שמחה שהיא ממשיכה איתנו.
התקרית עם אינה גורביץ' לאחר המשחק החמישי עם אליצור רמלה היתה מעידה חד פעמית. דיאנה היא פשוט בן אדם מדהים, ועל הרגע הזה של איבוד עשתונות היא כבר שילמה מחיר כבד".


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();