מירב דורי עוברת לאדום


מירב דורי ושני לוי באנדה רמה"ש
שלומי פרי ,13/06/2007

אנדה רמת השרון החתימה לעונה הקרובה את מירב דורי, שחקנית נבחרת ישראל. בנוסף חתמה בקבוצה לשנתיים שני לוי, שחקנית נבחרת הנערות, בוגרת הגליל העליון.

אנדה רמת השרון מתחילה להשלים את סגל הישראליות שלה, לאחר שלאחרונה נפרדה מלירון כהן (ספרד), טל זלץ (בני יהודה), תמר מעוז (פצועה), ג'ניפר פליישר (בלגיה) וככל הנראה גם לימור מזרחי.

מירב דורי (21, 1.78), שחקנית נבחרת ישראל, ואחת הכשרונות הגדולים בענף כיום, חתמה באנדה רמה"ש לעונה הקרובה. דורי שיחקה בעונה שעברה במדי רמת חן והעמידה ממוצעים של 7.7 נקודות ו-1.8 ריבאונדים ב24.0 דקות למשחק. במסגרת הקמפיין האחרון של נבחרת ישראל בקיץ הקודם דורי קלעה 7.2 נק' ב17.2 דקות למשחק. לפני כן זכתה באליפות עם הפועל ת"א בעונת 05/06 (9.0 נק' למשחק), ושיחקה בבני יהודה (5.5 נק' למשחק) וברמת חן (3.5 נק' למשחק).

"אני מאושרת להצטרף למועדון גדול כאנדה רמת השרון. זוהי קבוצת הדגל של ליגת העל לנשים, ואני מקווה שאוכל להוביל אותה להישגים", אמרה דורי. "אחד הדברים החשובים לי במשחק הוא לתת הגנה טובה בכל רגע שאני על הפרקט, ועם הגנה טובה קל יותר בהתקפה".

אורנה אוסטפלד אמרה: "מירב היא אחת השחקניות היותר מוכשרות שיש כיום בארץ. היא אתלטית, חזקה ויש לה את כל הנתונים להמשיך להתפתח. אני שמחה מאוד שהיא מצטרפת אלינו, ואני מקווה שהיא תהיה אחת השחקניות הבולטות בליגה".

עוד חתמה בקבוצה שני לוי (18, 1.78), שחקנית נבחרת הנערות ובוגרת מחלקת הנערות של גליל עליון. לוי שחתמה בקבוצה לשנתיים, נבחרה העונה לחמישיית העונה בליגה לנערות א', היא שחקנית מגוונת עם יכולת לעשות נקודות מבפנים ומבחוץ.

שני לוי: "אני מאוד מאושרת ושמחה להיות חלק מקבוצה כזאת ואני מצפה בקוצר רוח להתחיל לעבוד ולהתאמן קשה"


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();