דיונה ג'קסון
צילום: מוטי קלינגרדיונה ג'קסון לאשדוד
ליאור קלינגר ,20/05/2007

מכבי אשדוד ממשיכה להתכונן לעונה הבאה והחתימה את דיונה ג'קסון, ששיחקה בבני יהודה בעונה שעברה. כמו כן בת אל לזמי וקרין אגסי חתמו לעונה נוספת.

מכבי אשדוד קרובה להשלים את הסגל לעונה הבאה. הנהלת הקבוצה והמאמנת דליה בושינסקי עשו מאמץ להשאיר את הסגל של הקבוצה מהעונה שעברה, והחתימו לפני מספר שבועות את ברנדי מקיין, ענבל שנפר, נועה שור ומיכל אפשטיין. הערב הודיעה הקבוצה כי גם קרין אגסי ובת אל לזמי ימשיכו בקבוצה וכי דיונה ג'קסון הצטרפה.

דיונה ג'קסון (24, 1.75) הצטרפה לבני יהודה במחזור השישי בעונה שעברה, כשמאזן הקבוצה היה ניצחון אחד מחמישה משחקים. היא עזרה לשנות את פני הקבוצה בעזרת היכולת שלה לשחק במספר עמדות ולתרום בכל האספקטים של המשחק. ג'קסון סיימה את העונה עם ממוצעים של 12.9 נקודות, 7.9 ריבאונדים ו-2.7 אסיסטים למשחק. בני יהודה ניצחה 14 משחקים מתוך 17 עם ג'קסון, סיימה את הליגה במקום השלישי והעפילה לחצי גמר הפלייאוף. ג'קסון השתתפה הקיץ במחנה האימונים של השיקגו סקיי, אך נחתכה חמישה ימים לפני תחילת העונה.

בנוסף לג'קסון, חתמו באשדוד גם קרין אגסי ובת אל לזמי. לאגסי (18, 1.72), שנבחרה לתגלית העונה בשנה שעברה, זו תהיה עונה שנייה באשדוד. היא סיימה את העונה עם ממוצע של 9.1 נקודות ב-23.1 דקות למשחק, ודייקה ב59% לשתי נקודות לפני שהיא נפצעה וגמרה את העונה במחזור ה-18. עבור בת אל לזמי (20, 1.70) זו תהיה העונה שלישית ברציפות באשדוד. עונת 05/06 הייתה הטובה ביותר בקריירה שלה, עם ממוצעים של 6.0 נקודות ו-1.8 אסיסטים ב-26.4 דקות למשחק.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();