ווושינגטון ניצחה את אנדה
ספסל ,14/05/2007

אנדה רמת השרון נוצחה הערב 63 - 87 במשחק ההיסטורי בידי המיסטיקס בוושינגטון.

וושינגטון מיסטיקס 87 - אנדה רמת השרון 63
דדה ויליפיץ' וראדה וידוביץ' שאמורות היו להצטרף לקבוצה בוושינגטון, נתקעו בפרנקפורט בדרכן מבלגרד לוושינגטון ונאלצו לחזור לביתן. הצוות המקצועי של הקבוצה נאלץ לאתר שחקניות אחרות ואל הקבוצה הצטרפו אלווין מנדינג ששיחקה בעונה האחרונה באס"א ירושלים וגרה בוושינגטון. שחקנית נוספת שנטלה חלק בקבוצה היא בראשידה אלוהים, בת לאם יהודיה שנולדה באיי הבתולה ועד לפני מספר חודשים חיה בניו יורק.

רמת השרון פתחה רע מאד ונפלה לפיגור 3 - 19 אחרי שמונה דקות, אבל בהמשך האדומות התעשתו והפער פחות או יותר נשמר. במחצית המיסטיקס הובילו 48 - 29.

אורנה אוסטפלד: "אנחנו לא בליגה הזאת, המפגש הזה הוא הרבה מעבר למשחק עצמו. מדובר בארוע בעל ערך היסטורי לכדורסל הנשים בישראל וארה"ב. חשנו את התמיכה הגדולה של הקהילה היהודית כאן ואת הקהל האחר. אני בטוחה שאילו היינו מתאמנות עם הצוות הזה במשך שבועיים היינו נראות טוב יותר".

תמר פלמון מעוז קפטן הקבוצה שלא שיחקה בגלל פציעה בברכה אמרה: "זה רגע גדול בקריירה של כל שחקנית. חוויה מרגשת כזאת לא תישכח. חבל מאד שלא יכולתי לשחק על הפארקט. אף פעם לא חשבתי שאגיע למעמד כזה. זהו חלום של כל שחקנית. היינו שגרירות מצויינות של כדורסל הנשים בישראל ומדינת ישראל".

קלעו לאנדה רמת השרון: ג'ניפר פליישר 6, לימור מזרחי 2, קים באטלר 6, שימרית גיגי 6, אדווינה בראון 8, אלווין מנדינג 8, לירון כהן 6, פטרה אוייהיי 7, מריאנה ראגוז 4, בראשידה אלוהים 8, דנה סוויסה 2.

קלעו למיסטיקס: קריסטל רובינסון 6, קוקו מילר 4, ניקי טיזלי 3, צ'סיטי מלווין 8, דלישה מילטון ג'ונס 15, ריטה וויליאמס 8, לורי כהן 24, ברניס מוסבי 2, תמרה ג'יימס 4, נאקיה סאנפורד 9, ג'וליאן גורינג 4.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();