מלוין, כהן, מזרחי, מילר


הערב: המיסטיקס נגד אנדה
ספסל ,13/05/2007

הערב, 22:00 שעון ישראל, תעלה אנדה רמה"ש למשחק קדם עונה היסטורי מול הוושינגטון מיסטיקס. ברמה"ש מתרגשים מאד לקראת האירוע, אליו צפויים להגיע כ5,000 צופים.

אם רמלה ושלוש הזרות שלה הקשו על אנדה רמה"ש, תארו לכם חמישייה כמו ניקי טיזלי, קוקו מילר, קריסטל רובינסון, דלישה מילטון ג'ונס וצ'סיטי מלווין. איליינה בירד הסובלת מפציעה בכתף לא תשחק, אבל גם בלעדיה החניכות של ריצ'י אדובאטו לא אמורות להתקשות יותר מידי.

ברמה"ש, שערכה שני אימונים לקראת המשחק, רמת ההתרגשות גבוהה. "עד עכשיו היינו עסוקים בהכנות לקראת האירוע הגדול בשגרירות והמסע כולו. עכשיו אנחנו מרוכזות במשחק ואי אפשר להסתיר את ההתרגשות הגדולה", אמרה אורנה אוסטפלד. "עצם המעבר במסדרונות התת קרקעיים של האולם המדהים הזה והיציאה אל הפרקט כמאמנת ולא כצופה גורמת לי התרגשות גדולה ומעלה לי את האדרנלין. זהו רגע גדול בשביל אנדה רמת השרון להופיע באירוע יוקרתי כזה" הוסיפה אוסטפלד.

בוושינגטון משחקות מספר שחקניות עם קשרים שונים ומשונים לארצנו הקטנה. צ'סיטי מלוין שיחקה בארץ שלוש שנים, שנתיים בכרמיאל עם לימור מזרחי ושנה אחת ברמה"ש. קריסטל רובינסון זכתה עם רמלה באליפות בעונת 04/05 (שיתפה פעולה עם טל זלץ), ושיחקה ברעננה הרצליה בעונה האחרונה. נאקיה סאנפורד שיחקה שתי עונות בארץ, במוצקין והפועל תל אביב. אליינה בירד ביקרה בארץ העונה, תמרה ג'יימס שהתה מספר שבועות בארץ והמתינה לאישור הבקרה התקציבית כדי לשחק במוצקין, ניקי בלו שיחקה ארבע שנים עם אורטל אורן במכללת UCLA ואפילו המאמן ריצ'י אדובאטו ביקר בארץ לפני שנתיים.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();