אנדה נוסעת לוושינגטון
ספסל ,08/05/2007

אנדה רמה"ש תמריא הלילה (שלישי) לוושינגטון לקראת משחק קדם עונה חגיגי והיסטורי מול המיסטיקס ביום ראשון הקרוב (22:00 שעון ישראל). הסגל המלא בפנים.

אנדה רמה"ש תמריא הלילה עם הסגל הישראלי המלא שלה מהעונה שעברה, ואליה יצטרפו בוושינגטון הבוסמניות מהעונה שעברה קים באטלר וראדה וידוביץ', והבוסמנית שהוחתמה לעונה הבאה – דליבורקה ויליפיץ'. בנוסף, יחזקו את רמה"ש במשחק אדווינה בראון ששיחקה באשדוד בעונה שעברה, פטרה אויהיי ומריאנה ראגוז.

עבור וושינגטון יהיה זה משחק קדם עונה שלישי ואחרון, אך הקבוצה עדיין לא משחקת בהרכב מלא. אליינה בירד וניקי טיזלי, הקו האחורי הפותח של וושינגטון, פצועות. צ'סיטי מלוין ודלישה מילטון, שתי הגבוהות הפותחות, סיימו את העונה ברוסיה ובספרד בהתאמה (מילטון אף זכתה באליפות) לפני מספר ימים וצפויות להצטרף לאימוני הקבוצה בקרוב, סביר להניח שישחקו נגד אנדה. וושינגטון התבססה בינתיים בעיקר על הבחירה השישית בדראפט השנה, הפורוורדית ברניס מוסבי מאוניברסיטת ביילור, קריסטל רובינסון מיודעתנו, קוקו מילר,תמרה ג'יימס וריטה וויליאמס.

במשחק קדם העונה הראשון שלה וושינגטון הפסידה לשיקגו (בלי מוניק קורי), 60 – 63. מוסבי ומילר הובילו את המיסטיקס עם 11 נקודות כל אחת, רובינסון ו-וויליאמס הוסיפו 9 כל אחת. במשחק השני המיסטיקס הובסו ע"י דטרויט, 55 – 73. מוסבי שוב הובילה את הקבוצה עם 14 נקודות ו-11 ריבאונדים, תמרה ג'יימס הוסיפה 9 נקודות. המיסטיקס איבדו 25 כדורים במשחק.
מחר יארחו המיסטיקס את הניו יורק ליברטי למשחק אימון לא רשמי.

הקהילה היהודית בוושינגטון, שהיא חלק מהפדרציה היהודית העניקה חסות לביקורה של אנדה רמת השרון. לקבוצה הגיעו מספר פניות מבתי ספר יהודים באזור המעוניינים להגיע למשחק ולעודד את הקבוצה מישראל.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();