בוטל צו עיכוב יציאתה של ג'קסון מהארץ
ספסל ,03/05/2007

בדיון שהתקיים הבוקר בבית המשפט השלום ברמלה, הוחלט לבטל את צו עיכוב היציאה שהוצא נגד דיאנה ג'קסון בעקבות התביעה שהגישה נגדה אינה גורביץ'. ג'קסון תמריא לארה"ב הלילה.

נראה שפרשת האגרוף ששלחה דיאנה ג'קסון לפניה של אינה גורביץ' קרובה לסיומה. הבוקר בוטל צו עיכוב היציאה מהארץ נגד ג'קסון, בתמורה להסכמה לערבות של עד 40 אלף שקלים ע"י צד שלישי, אנדה רמת השרון. מטרת הערבות היא לאם וכאשר ינתן פסק דין, אך שני הצדדים הסכימו לנסות להגיע לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט.

כזכור, אינה גורביץ' הגישה תביעה אזרחית בסה"כ 80 אלף שקלים נגד ג'קסון, בעקבות הנזק שנגרם לה. ג'קסון התנצלה באופן אישי בפני גורביץ' וזו התנצלה אף היא בפני ג'קסון על הנזק שהפרשה גרמה לשחקנית בארה"ב, שהובילה להשעייתה מקבוצתה בWNBA, שכן לא זו הייתה כוונתה.

פרקליטה של גורביץ', עו"ד שחר סרור, אמר בתום הדיון: "לדעתי, מה שמונע הגעה להסכם אזרחי הוא עניין אובייקטיבי של גיבוש הנזק. אנחנו נמצאים במצב התחלתי, אינה אולי תצטרך לעבור ניתוח נוסף וברגע שהנזק יתגבש, ויהיו נתונים רפואיים, נוכל לקדם את ההליכים".
עו"ד סולי לניאדו, פרקליטה של ג'קסון, הוסיף: "יצאנו בהרגשה שטובת ליגת העל לנשים ותדמית הליגה עומדת לנגד עיני שני הצדדים".

תשומת ליבה של ג'קסון תופנה כעת לביטול השעייתה מהWNBA. הנהלת השיקגו סקיי כלל לא יצרה קשר עם ג'קסון לפני שהחליטה להשעותה, ופעלה ע"פ פרסומי העיתונות בלבד.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();