ספסליג - טיפים למחזור ה 14
ספסל ,09/03/2007

גל אימבר מוותר על הגזרה השבוע, הולך על צמד המפציצים של גליל ומקווה שנעימי ימשיך במומנטום. שימו לב - יש לבחור חמישיות עד מוצ"ש בשעה 20:00!

השבוע החלטתי לא להשתמש בגיזרה מכיוון שיש רק עשר נק' וללכת על הרכב חלומות של מפציצים. כל השחקנים הפעם מסוגלים לקלוע הרבה מאוד נק' ועכשיו נשאר לקוות שהם ישחקו מספיק ולא יעשו הרבה עברות. בכל מקרה כבר סיבוב שני וצרך להתחיל להמר יותר כדי לסגור את הפער מהמקום הראשון. שחקנים נוספים שלא עולים הרבה ונמצאים בכושר טוב הם איציק אוחנון, ועומרי כספי הצעיר שמקבל יותר ויותר דקות.

הנבחרים להשבוע
PG - יובל נעימי: בכושר קליעה מדהים, משחק היום בביתו, מחיר נמוך ואם יתחיל את המשחק כמו שסיים בשבוע שעבר השמיים הם הגבול עבורו. רק חג'ג' יכול לקלקל את התוכניות.

SG - טרה סימונס: בכושר קליעה פחות טוב אך מגיע לסלים הקלים בעפולה (תשאלו את מתן נאור) שם הוא יחזור להפציץ.

SF - סשה בראטיץ': רק בשבילו אפשר לוותר על הגיזרה. עושה את העבודה כל פעם מחדש ולא רק בייצור נקודות. גם לו הסלים בעפולה יעשו רק טוב.

PF - מריו אוסטין: את ההפסד ירצו בירושלים לתקן והדרך לכך היא בלהכניס כדורים פנימה לאוסטין (והגנה כמובן), שלגבעה אין מי שממש יכול לעצור את הפיזיות שלו.

C - ג'אי לואיס: שני זרים בלבד לרמת גן וזאת אומרת שלואיס לא יורד מהמגרש ומקבל הרבה מאוד כדורים. אם שני אלה יקרו אז לואיס ישיג ערך גבוה מאוד, במיוחד כשהוא ייזכר באיזה כושר נהדר היה במרץ שעבר עם ג'ורג' מייסון.

מאמן - דן שמיר: את ספאחיה מפחיד לשים כי הם יכולים ליפול בנהריה. הפועל לא תפסיד פעמיים. ההפסד ביול"ב היה מעידה והפועל נמצאת בכושר טוב מדי להפסיד עוד פעם.

סה"כ 80 ואי עמידה בגיזרה.
בהצלחה לכולם
גל


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();