טמישה ג'קסון
צילום: מוטי קלינגרטמישה ג'קסון ברמת חן
אורלי קלינגר ,28/12/2006

החולה הייתה ברשימת ההמתנה להשתלת התקפה כבר זמן רב, ולאחר התלבטות הרופאים בחרו בפתרון קצת אלטרנטיבי עם פוטנציאל להציל את המצב במידה והגוף לא ידחה את העצם הזר. טמישה ג'קסון, הגארדית האמריקאית ששוחררה מהפועל תל אביב חתמה במכבי רמת חן עד סיום העונה.

רמת חן שיחררה את ברברה טרנר המאכזבת עוד לפני הגומלין מול רמלה ברבע גמר גביע המדינה, ומאז התרוצצו שמועות סביב מי תוחתם במקומה. בסופו של דבר החליטו ברמת חן ללכת על טמישה ג'קסון, הסקוררית ששוחררה מהפועל ת"א. "חיפשנו שחקנית שמגיעה מדופק של משחקים ולא אחת שייקח לה חודש להתאפס, אין לנו את הזמן הזה," אמר מאמן רמת חן שיקי פלח. "רצינו שחקנית שיכולה לשחק כאחת וכשתיים. חלק גדול מהזמן נשחק איתה בתור שתיים. לא רציתי שחקנית שהיא רק אחת, כי אז נאבד את שירי [שרון]", המשיך פלח.

אין ספק שיהיה מעניין לראות כיצד ג'קסון, הקלעית הרביעית בטיבה בליגה עם ממוצע של 21.9 נקודות למשחק, וגם 20.5 זריקות למשחק, תשתלב בקבוצה. "ברור שהיא לא פתאום תשתנה ותשחק רק לפי השיטה שלי, אבל זו קבוצה מאד איכותית והיא תבין שהיא צריכה להשתלב", אמר פלח. "בקבוצה שלנו חסרה שחקנית שתרתק את ההגנה אליה, היא מייצרת נקודות ולוקחת את הכדור לטבעת, אני מקווה שזה יגרום לאחרות יותר שקט. ההימור הוא יותר קטן כי אנחנו יודעים מה אנחנו מקבלים, היא מכירה את הליגה ואין לנו אפשרות להפסיד משחק או שניים", סיכם.

ג'קסון תערוך את הבכורה שלה במדי רמת חן ביום חמישי, ה4 לינואר, במשחק חוץ מול בנות רעננה הרצליה שהדיחה את הפועל ת"א שלה מרבע גמר הגביע לפני הפגרה.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();