טיפים למחזור 6 בספסליג
ספסל ,09/12/2006

גל אימבר לא מאבד אמון בניילון שנשאר אצלו גם הפעם, הולך על בראטיץ' בגלל הגזירה ומשלים את החמישייה שלו עם שלושה ישראלים. טיפים למחזור השישי בספסליג.

שלום לכולם, הטיפים למחזור 6:
בעמדות הגארדים בחרתי בשניים מהמשחק נהריה - ירושלים, בשאיפה שיהיו שם הרבה נקודות. שניים אלה נמצאים בכושר טוב לאחרונה. השבוע הגיזרה היא לבחור בוסמן וכאן הבחירה המתבקשת היא בעמדה מס' 3 בבראטיץ', למרות שלצד משחקים עם מספרים מפוצצים יש לו משחקים חלשים עם אחוזים נמוכים. מי שלא רוצה להוציא הרבה כסף יכול לבחור ביסאיטיס, שביופורד כבר לא מתחרה לו על דקות משחק אך גם לא תמיד משחקים בשבילו במכבי.

לעמדה מס' 4 נשארתי עם לי ניילון (עדיין לא הוצאתי אותו והוא עולה לי רק 16.6 - מחירו מפתיחת העונה) אבל למי שמפחד שהמשחק הלא טוב יכול לחזור מוזמן לקחת את מארש מאשקלון שמפציץ מהרגע שנחת בארץ, ואם ימשיך ככה מחירו יאמיר בקרוב.

לעמדת הסנטר נשאר מעט כסף וכאן צריך להמר איזה הסנטרים הזולים יספק השבוע את הסחורה (כמובן אם יקבלו דקות משחק...). יעקוסי שישחזר את פתיחת העונה, מרקוביץ'
בגלל החוק הרוסי ופציעתו של נאור, שמעונוביץ' מול הגנת הברזל של הגליל או יניב גרין שנמצא בכושר טוב.

השחקנים שלי להשבוע:
PG - מאיר טפירו: נמצא בכושר טוב מאוד. כמעט ולא יורד מהמגרש מאז הריב עם דן שמיר. קיבל לידיו את המושכות ומחזיר בממוצעים טובים (תוצאות קבוצתיות קצת פחות). ובנוסף לכל, קלע באותו מגרש סל ניצחון לפני שנה.

SG - רביב לימונד: עוד שחקן בכושר טוב (אחרי משחק ענק ביורוקאפ), במשחק נגד הקבוצה שסיפסלה אותו וכמובן ירצה להראות את יכולתו. לאור מצבה של ההגנה של ירושלים סביר להניח שהוא גם יצליח... כמו כן, בכושר הנוכחי של גילכרייסט ובהיעדרו של בן-דוד, ישחק אפילו יותר מבדר"כ.

SF - סשה בראטיץ': משחק בבית במשחקי הגליל מרובי הנקודות (בעיקר של הקבוצה השניה).

PF - לי ניילון: משחק קודם לא טוב, אך אולי זאת מעידה חד פעמית. יוצא לעפולה, שמתן נאור (שיהיה בריא) כבר הראה שלקלוע שם לא קשה במיוחד.

C - יניב גרין: מחיר נמוך ויקבל הרבה דקות נגד רמת גן או בגלל הפרש גבוה או בגלל דקות המנוחה של וויצ'יץ'.

מאמן-נבן ספאחיה: הימור בטוח. לכל אלה שמעדיפים מאמן זול, כמו אחד שבחר בקטש שבוע שעבר... כדי שתחשבו פעמיים אלה נקודות כמעט בטוחות.

סהכ: 77.1 ועמידה בגיזרה
בהצלחה לכולם
גל


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();