ווידוביץ' וראגוז עוזבות, תמרה מור מגיעה
ליאור קלינגר ,14/11/2006

פחות מ-24 שעות אחרי ההפסד ברמת השרון, רמת חן זיעזעה את הסגל. הקבוצה הודיעה הערב על שחרורן של צמד הבוסמניות, מריאנה ראגוז וראדה וידוביץ', והחתימה במקומן את תמרה מור, ששיחקה בישראל בשנתיים האחרונות. אנדה רמה"ש מיהרה להחתים את וידוביץ' במקומה של מאיה דרוז'.

זרה חדשה גם לרעננה הרצליה


"אני מאד אוהב את הקבוצה והשחקניות ואומרים שהאהבה תנצח אבל אצלנו כנראה זה לא עובד. תמיד חושבים על שינויים כשלא הולך, אבל ניסיתי לדחות כי אני לא אוהב שינוים ומאמין בשחקניות אבל כנראה שיש דברים שצריך להתמודד איתם ולא לברוח" – כך אמר ל'ספסל' מאמן רמת חן שיקי פלח לאחר ההפסד אמש לאנדה רמה"ש. רמת חן ניצחה רק שני משחקים מתוך שישה העונה, ולמרות חומר השחקניות הטוב העסק פשוט לא התחבר. ברמת חן החליטו לשנות קונספציה ולהביא גארדית אמריקאית במקומן של ראגוז ווידוביץ', שתי שחקניות מוכרות ומוכחות בליגה הישראלית שזכו בעונה שעברה באליפויות (וידוביץ' עם הפועל ת"א וראגוז עם גוספיץ').

בשישה משחקים ברמת חן ראגוז העמידה ממוצעים של 8.3 נקודות (51.6% מה2, 11.1% מה3), 2.8 ריב' ו-2.2 אס' למשחק. וידוויץ' קלעה 10.5 נק' למשחק (42.9% מה2, 30.3% מה3), והוסיפה 3.2 ריב' ו-1.7 חט' למשחק.

תמרה מור (1.80, 26) שיחקה בהפועל חיפה מוצקין בעונה שעברה והגיעה עם הקבוצה לחצי גמר הפלייאוף, שם הפסידה לרמת חן. מור, אחת השחקניות המגוונות שהגיעו לארץ בשנים האחרונות, קלעה 20.3 נק' והוסיפה 6.7 ריב' ו-3.4 אס' למשחק במדי מוצקין. מור שיחקה בישראל גם בעונת 04/05, במדי בנות רעננה הרצליה שם שיחקה גם דטרינה ווייט, שמשחקת העונה ברמת חן. הקיץ מור שיחקה בWNBA עבור הלוס אנג'לס ספארקס, ופתחה ב33 מ-34 משחקים. מור קלעה 6.1 נק' ב-18.6 דקות למשחק. מור לא שיחקה באירופה העונה.


אנדה רמה"ש החתימה את ראדה וידוביץ' במקומה של מאיה דרוז' המאכזבת, ובקבוצה עושים מאמצים לאשר בפיב"א את ההחלפה כדי שוידוביץ' תוכל להשתתף במשחק ביום חמישי הקרוב (19:00) מול הרוסיות.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();