ניצחון שלישי לרמת חן בקדם עונה
ליאור קלינגר ,10/10/2006

מכבי רמת חן ממשיכה לנצח בקדם עונה, עם ניצחון ביתי על בנות רעננה הרצליה בתוצאה 69 – 55. ברברה טרנר הובילה את קלעיות רמת חן עם 16 נקודות.

תוצאות וקלעיות מכל משחקי האימון

מכבי רמת חן 69 – בנות רעננה הרצליה 55
החדשות הטובות ברמת חן הן חזרתה של מריאנה ראגוז, שערכה הופעת בכורה במשחקי קדם העונה לאחר שסבלה ממתיחה בגיד אכילס בשבוע האחרון. רעננה הרצליה סיימה את הרבע הראשון ביתרון 18 – 16, למרות העייפות מאחר וזה היה משחק שני עבורן ב-48 שעות אחרי שאתמול הן ניצחו את רמת השרון (69 – 60). אורטל אורן נפצעה בתחילת הרבע השני ולא חזרה לשחק. רמת חן נטלה את ההובלה ועלתה ליתרון 34 – 27 עם שלוש דקות למחצית. שלשה של טאשה באטס ונקודות במתפרצת של לטאנג'לה אטקינסון הורידו לשתיים הפרש אבל טרנר בשלשה קבעה את תוצאת המחצית, 37 – 34.

מריאנה ראגוז וראדה וידוביץ' העלו את רמת חן ליתרון שבע בתחילת הרבע השלישי, אבל אטקינסון ברבע מצוין של שמונה נקודות חדרה פעמיים לסל ולא נתנה לרמת חן לבנות פער. אטקינסון תיקנה החטאה שלה לשלוש ומישל קמפבל במתפרצת צמצמה את הפער לנקודה, 44 – 45, פסק זמן רמת חן כאשר נותרו 3:40 ברבע. רמת חן חזרה עם שיפור רציני בהגנה והחזיקה את רעננה הרצליה על סל שדה אחד בלבד עד סוף הרבע. רעננה הרצליה מצאה את עצמה פעם אחר פעם בסוף שעון ה24, אבל רמת חן איבדה גם היא המון כדורים והובילה רק 52 – 47 בסיום הרבע.

הבעיות של רעננה הרצליה בהתקפה נמשכו ברבע האחרון. דטרינה ווייט עם הרבה נקודות מהקו ומירב דורי בשלשה העניקו לרמת חן יתרון 60 – 49. רמת חן המשיכה להגדיל את הפער עד לסיום עם נקודות של טרנר, ראגוז, שירי שרון ושרון זאבי.

ביום חמישי אליצור רמלה תארח את רמת חן למשחק אימון בשעה 18:00.

לרמת חן:
ברברה טרנר 16 נק'
דטרינה ווייט 14 נק'
שרון זאבי, מריאנה ראגוז וראדה וידוביץ' 10 נק' כ"א
מירב דורי 7 נק'
שירי שרון 2 נק'
הילה יזהר, שירן צעירי ושירלי שבתאי שיחקו ולא קלעו

לרעננה הרצליה:
מישל קמפבל 17 נק'
לטאנג'לה אטקינסון 16 נק'
טאשה באטס 13 נק' (כולן במחצית הראשונה)
אורנית שוורץ וחן נוסל 4 נק' כ"א
נופר שלום 1 נק'
אורטל אורן ויעל אהרונוב שיחקו ולא קלעוכתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();