חן נוסל


רעננה הרצליה ניצחה את רמה"ש במשחק אימון
ליאור קלינגר ,10/10/2006

רעננה הרצליה הובילה לאורך רוב המשחק וסיימה אותו בריצת 12 – 0 שהעניקה לה ניצחון במשחק אימון נגד אנדה רמה"ש, שהיה משחק האימון הראשון של האדומות. חן נוסל עם 14 נקודות הובילה את ההתקפה המאוזנת של רעננה הרצליה בניצחון 69 - 60.
במשחק נוסף, הפועל תל אביב חזרה שוב מפיגור וניצחה בחוץ את חולון 74 - 69.

בנות רעננה הרצליה 69 – אנדה רמת השרון 60
סל השדה הראשון של רמה"ש, שלשה באדיבות לירון כהן, הגיע עם שתי דקות לסיום הרבע הראשון. רעננה הרצליה, שפתחה בריצת 8 – 3 עם חמש נקודות של קמפבל ושלוש של באטס, נדבקה גם היא בבצורת בשלב מסוים. השלשה של כהן הורידה ל10 – 11, היא קלעה שמונה נקודות ברבע ותיקון של ג'ניפר פליישר להחטאה שלה העניק לרמה"ש יתרון ראשון, 15 – 14. לטאנג'לה אטקינסון דאגה שרעננה הרצליה תסיים את הרבע ביתרון עם סל יפה מעל פליישר.

דיאנה ג'קסון, עדיין תחת השפעת ג'טלג, השיגה סל ראשון בתחילת הרבע השני אבל שתי הקבוצות לא היו מתואמות. ההפרש עדיין היה נקודה אחרי חדירה יפה של אורטל אורן והסל היחיד של מאיה דרוז' במשחק, לפני שרעננה הרצליה עם שש נקודות במתפרצות עלתה ל26 – 19, שש דקות למחצית. סלים ראשונים במשחק של דנה בונן ולימור מזרחי עזרו לרמה"ש לצמצם את ההפרש לשתיים, אבל רעננה הרצליה סיימה את הרבע עם 6 מ-6 מהקו והובילה 34 – 28.

דנה בונן, אחרי מחצית ראשונה שקטה, קלעה שמונה נקודות בחמש הדקות הראשונות של הרבע השלישי ורמה"ש שוב הורידה לשתיים הפרש, אבל שלשות של באטס ואורטל אורן ונקודות בריבאונד התקפה של אטקינסון דאגו להשאיר את היתרון אצל רעננה הרצליה. חן נוסל, שהגיעה לקו במחצית הראשונה בזכות חדירות טובות, המשיכה לחדור גם ברבע השלישי ושתי כניסות מצוינות שלה העלו את רעננה הרצליה ל48 – 39, שלוש וחצי דקות לסיום הרבע. חמש נקודות של כהן החזיקו את רמה"ש במשחק, פליישר עם סל בפנים צמצמה לשלוש בלבד אבל נוסל בשלשה החזירה לרעננה הרצליה את המומנטום, 52 – 48 בסיום הרבע.

אורטל אורן פתחה את הרבע האחרון למרות ארבע עבירות, והלהיבה את הקהל בחטיפה ולייאפ. גם נוסל אספה עבירה רביעית, אבל שלשה של שוורץ העניקה לרעננה הרצליה יתרון 57 – 48. רמה"ש ניצלה דקות של בלאגן ברעננה הרצליה עם הרבה איבודים והחטאות מתחת לסל, ורצה 12 – 0 ליתרון 60 – 57 עם ארבע דקות לסיום. נוסל ואורן המשיכו להיות המוציאות לפועל העיקריות, נוסל החטיאה לשלוש בסוף השעון אבל אורן בריבאונד גדול סחטה עבירה ודייקה פעמיים. עוד נקודה מהקו של אורן השוותה את התוצאה, ובצד השני רמה"ש איבדה כדור בכל התקפה. אטקינסון בסל קל במשחק מסודר,ונקודה מהקו אחרי חטיפה של אורן החזירה לרעננה הרצליה את היתרון, ונוסל בשלשה סגרה עניין. נופר שלום בסל על הבאזר קבעה את התוצאה הסופית.

לרעננה הרצליה:
חן נוסל וטאשה באטס 14 נק' כ"א
לטאנג'לה אטקינסון 13 נק'
אורטל אורן ומישל קמפבל 10 נק' כ"א
אורנית שוורץ 6 נק'
נופר שלום 2 נק'

לאנדה רמה"ש:
לירון כהן 19 נק'
דנה בונן 17 נק'
ג'ניפר פליישר 8 נק'
דיאנה ג'קסון ולימור מזרחי 5 נק' כ"א
שימרית גיגי 3 נק'
מאיה דרוז' 2 נק'
תמר מעוז 1 נק'

אליצור 'בליסימה' חולון 69 - הפועל תל אביב 74
חולון הובילה ברוב שלבי המשחק, כולל 42 - 30 במחצית, אבל זה לא עזר לה בסיום. התוצאה הייתה שוויון 62 עם שלוש דקות לשחק, וחולון איבדה שלושה כדורים רצופים. הפועל בצד השני קיבלה ג'אמפר של טאנישה רייט ולייאפים במתפרצת של טאמישה ג'קסון ורייט שהעלו אותה ליתרון 68 - 62 עם דקה לסיום. נקודות במתפרצת של ליאל אוחנון צמצמו לארבע אבל רוזלי מייסון עם נקודות בריבאונד התקפה ענתה בצד השני.

להפועל:
טאמישה ג'קסון 29 נק'
רוזלי מייסון 17 נק'
טאנישה רייט 14 נק'
לזלי ברגר ושחר אלתרמן 5 נק' כ"א
אביולה וובארה 3 נק'
לנה פדולובה 1 נק'

לחולון:
לאנידרה בראון 18 נק'
סנדי ואלנטין 14 נק'
ליאל אוחנון 9 נק'
טאוונה אלהלים 8 נק'
ענבל מזרחי 7 נק'
שני גמבש 4 נק'
מור בן ברק 3 נק'
יפעת ושלר 3 נק'
חן סגל 2 נק'כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();