צילום: אנדה רמה"ש


לא יוצאות בהצהרות
רועי רובינשטיין ,28/09/2006

בין פיצות לפנקייקים וכיבוד קל נוסף שחולק לאוהדים, פתחה הערב אנדה רמת השרון את עונת 2006/2007 במסיבת עיתונאים ומפגש עם קהל האוהדים של הקבוצה באולם הביתי של בית הספר אורנים. הרבה הצהרות לא היו שם.

אם בתחילת העונה שעברה דיברו באנדה על סגל נוצץ ושאיפה לקטוף את כל התארים נדמה כי העונה החליטו ראשי המועדון שיחגוג העונה עשרים שנה לקיומו, אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ כי הפעם הם לא יצאו בהצהרות גדולות מדי. "הצהרות זה לא לספורט" אמרה הערב אוסטפלד "יש לנו דרך במועדון הזה והיא לא פחות חשובה".

אוסטפלד שכזכור לקחה את סיום העונה שעברה בצורה די קשה פנתה לחמישים האוהדים שנכחו באולם ודיברה אל ליבם. "אני מתרגשת, התגעגעתי אליכם ואתם חשובים לנו. אני בטוחה כי רגעי הבושה של העונה שעברה יניעו אותנו קדימה כי אף אחת כאן לא אהבה אותם ולא רוצה לשוב לשם העונה. זו תהייה עונה יותר תחרותית גם בארץ וגם באירופה".

כאמור בניגוד לקיץ שעבר באנדה לא יצאו בהצהרות גדולות מדיי הערב אך אוסטפלד עדיין יודעת כי הקהל מצפה רק לניצחונות. "זו קבוצה חדשה, שאי אפשר להשוות אותה לזו של העונה שעברה. אמנם לא נצא בהצהרות אבל אנדה תמיד מציבה לעצמה את האתגרים הכי גבוהים. בנינו סגל טוב מבחינה אנושית ומבחינת היכולת".

לימור מזרחי שהגיעה לקדנציה שנייה בקבוצה לאחר עונה אחת בגוספיץ' הקרואטית התייחסה גם היא לקשר שבין העונה שעברה לעונה הקרובה. "בעונה שעברה המועדון עבר תקופה לא טובה ומעט מאכזבת, אני חושבת שצריך להשיב את החיוך לפני האוהדים פה שאליהם יצטרפו העונה המשפחה הענקית וקהל האוהדים הגדול שלי. אישית אני מתכוונת להביא לקבוצה מנהיגות ורצון".

עוזר המאמן החדש של אוסטפלד רפי בוגטין ששב ארצה לאחר ששימש כעוזר מאמן בקבוצת ספרטק מוסקבה שהנחילה לאנדה רמת השרון הפסד ראשון בעונה שעברה כשהדיחה אותה מאירופה היה נרגש הערב ואמר: " רמה"ש זה הבית השני שלי מעבר לזה אני מרגיש כאילו לא חזרתי חזרה לארץ כי לעבוד במועדון הזה זה כמו לעבוד בכל מועדון אירופאי".

יו"ר הקבוצה רחל אוסטרוביץ' אמרה ל"ספסל": "העונה כשבנינו את הסגל לא הבטנו על הסטטיסטיקה של כל שחקנית אלא חיפשנו את הלב. העונה הזו היא ציון דרך, עונה מספר 20 שלנו שתסתיים אי שם עם מפגש מול הוושינגטון מיסטיקס מה-WNBA. זו אמורה להיות עונה נהדרת, ניצחונות לא יבואו ללא מאבקים וכשהם יבואו נחבק אותם, אם יגיעו ההפסדים לא נבכה, כי הרי סך הכל אנו כאן בכדי לחגוג את הספורט".

הקפטנית תמר מעוז הייתה נרגשת מאד מהמעמד וסיפרה כי היא כבר לא יכולה לחכות לחזור ולשתף פעולה עם מאוודי מאביקה. "עברנו עונה לא קלה אך אני מקווה כי זו שבאה עלינו לטובה תהייה יותר מוצלחת ומהנה".

לירון כהן חשה שיש לה ולקבוצה חוב קטן לקהל ולעצמן: "זה המועדון היוקרתי בארץ ששואף תמיד גבוה וכך גם העונה. נשאף לתקן את מה שהיה בעונה שעברה, ואני אישית אנסה להביא עימי יותר בגרות ואהבה לעונה הקרובה".

במהלך הערב הוענק צ'ק בסך 180,000 ₪ לפקודת קרן כולן מנצחות מיסודן של אנדה רמת השרון, חברת התרופות רוש והספונסר הראשי של הקבוצה הנרי זימנד, שנאספו במהלך עונת המשחקים הקודמת, תרומה לרווחת נשים חולות סרטן השד. חברת רוש הכריזה הערב כי היא מעניקה חסות משנית העונה לאנדה רמת השרון.

צילום: עידו רוזנטל

עשרים שנה אחרי שנוסדה החלה הערב אנדה רמה"ש עונה נוספת, נשיא הכבוד של הקבוצה הנרי זימנד שב וביקש מהשחקניות לשחק עם הלב כבכל עונה.

רגע לפני שכיבו את האורות בהיכל והקהל התפזר הביתה הפילה אחת מהאוהדות הצעירות של הקבוצה את הפנקייק שלה שהיה עטוף בשוקולד על הפרקט. באנדה לא היו מתנגדים שבכל משחק שלהם העונה תנטוף מתיקות שכזו מהמגרש.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();